Як відновити панель закладок "Яндекс Браузері"

521 0 Новини високих технологій

Складно уявити повсякденне використання інтернету без браузера – нашого провідника у світ фільмів, ігор, спілкування і багато чого незвіданого. Однак не завжди все йде за планом, після чого нам доводиться залишити зацікавив сайт на потім або ж просто для більш детального вивчення в слушний час, тоді ми користуємося панеллю закладок – це спеціальне місце, в яке ми можемо поміщати нас цікавлять адреси інтернет-сайтів, тим самим зберігати їх розташування в інтернеті. У даній статті ми докладно розповімо про те, як відновити панель закладки в браузері від «Яндекс». Стаття рекомендується для початківців користувачів операційної системи Windows.


Як відновити закладки експрес-панелі

Багато людей користуються браузерами від «Яндекс», адже вони досить швидкі і ефективні. Особливо це актуально в порівнянні з конкурентами, які так і намагаються використовувати абсолютно всю оперативну пам'ять, а це призводить до численних проблем (особливо на слабких комп'ютерах).
Як відновити панель закладок "Яндекс Браузері"
Для збереження важливої інформації, як правило, використовуються закладки. У кожної людини є в браузері хоча б п'ять закладок з цікавими сторінками, тому розумні розробники з «Яндекса» створили неймовірно зручне пристосування – панель закладок, а також експрес-панель. Ці два поля в браузері є схожими, але лише з однією відмінністю – експрес-панель сама по собі додає часто відвідувані сторінки, а панель закладок поповнюється лише за бажанням користувача.


Відновити закладки на експрес-панелі не можна, але якщо ви хочете їх там залишити, то клацніть правою кнопкою миші по бажаної посиланню і «Закріпити», після чого нові посилання не будуть заміщати обрану вами. З панеллю закладок все інакше, тому в наступному пункті статті ми розповімо про те, як відновити панель закладок. Спосіб, показаний нижче, також підходить і для інших браузерів.

Як відновити панель закладок в «Яндексі»

Для початку потрібно переконатися, чи ви використовуєте браузер, тому що деякі неуважні користувачі можуть легко сплутати Edge і «Яндекс Браузер» через їх схожість у дизайні. Також варто відзначити, що можливою причиною пропажі закладок може бути вірус, тому уважно згадайте, що ви встановлювали на комп'ютер.
Як відновити панель закладок "Яндекс Браузері"
Як відновити панель закладок «Яндекс Браузері»:
 • Натисніть в правому верхньому куті на значок з трьома горизонтальними смужками – це меню налаштувань браузера, але лише мала частина доступна відразу, тому натисніть на «Закладки».
 • Перед вами з'явиться контекстне меню, серед безлічі функцій якого необхідно вибрати «Диспетчер закладок».
 • У правому верхньому куті напис «Упорядкувати», натисніть на неї, і з'явиться кнопка «Скасувати видалення». Після натискання на цю кнопку закладки повинні відновитися, якщо цього не відбудеться, то проблема в операційній системі.
 • Деякі віруси здатні вражати файли системи, від чого навіть закладки можуть пропасти з браузера, адже вони є лише текстовими файлами на вашому комп'ютері. Спробуйте здійснити відновлення системи в однойменному пункті налаштувань операційної системи Windows.

  Як перенести посилання в інший браузер?

  Робиться це досить легко. Після того, як ви визначилися в тому переглядач, який найбільше вам підходить, ви завантажуєте. Під час установки або ж при першому запуску браузер обов'язково запитає вас про те, чи варто переносити всі закладки з іншого переглядача, а також про те, зробити його основним у вашій операційній системі. Дані питання є обов'язковими, тому що ви побачите при установці. Достатньо лише поставити галочку, щоб браузер переніс ваші закладки з іншого.
  Як відновити панель закладок "Яндекс Браузері"

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті про те, як відновити панель закладок, всі ваші збережені посилання повернулися до вас. Також рекомендуємо вам створювати спеціальні файли збереження закладок їх можна створити в настройках браузера), які можна зберегти в далекий ящик, де їх ніхто не зможе знищити.

  Популярі новини
  Загрузка...