Як переглянути історію в "Яндексі"? Нічого складного!

343 0 Новини високих технологій

Браузер "Яндекс" являє собою програмне засіб для перегляду вмісту веб-сторінок в мережі Інтернет. Завдяки високій швидкості роботи, простоті використання даний оглядач швидко завоював популярність серед користувачів країн СНД і всього світу. У даній статті дається загальна інформація про веб-браузері, а також докладно роз'яснено, як в "Яндексі" переглянути історію відвідувань інтернет-ресурсів.

Коротка історія створення інтернет-браузера "Яндекс"

Компанія "Яндекс" була заснована в 2000 році. Основною діяльністю підприємства було створення й удосконалення механізмів пошуку інформації в Мережі через ресурс www.yandex.ru.


Як переглянути історію в "Яндексі"? Нічого складного!
В 2012 році компанією був анонсований вихід однойменного браузера. За своїм призначенням і функціоналу оглядач від "Яндекса" схожий на аналогічні програми інших компаній. Однак при цьому, даний веб-браузер має власні цікаві «фішки», інформація про яких наведена нижче в огляді.

Основні можливості браузера "Яндекс"

Як переглянути історію в "Яндексі"? Нічого складного!
Інтернет-оглядач "Яндекс", крім стандартного набору інструментів, що володіє унікальними можливостями, не реалізованими в браузерах інших компаній. Наведемо списком його особливостей і можливостей:
 • Швидкодія і режим "Турбо". "Яндекс" по праву вважається одним з найшвидших браузерів на території СНД завдяки хорошій оптимізації підключення і використання спеціального турбо-режиму, прискорює відкриття веб-сторінок за рахунок стиснення розташованих на них зображень і відео-контенту.
 • Система безпеки Protect являє собою вбудований інструмент попередження користувача про відкриття неблагонадійних ресурсів мережі Інтернет. Також цей своєрідний брандмауер автоматично шифрує вихідний трафік користувача при підключенні через громадські точки доступу Wi-Fi. Не зайвим буде згадати і моніторинг платежів, що здійснюються юзером в Мережі.
 • Вбудована система перекладу з іноземних мов. Дозволяє переводити веб-сторінки цілком. Можна також, за запитом користувача, перевести частину тексту.
 • Розумна рядок введення. У ній можна замість посилання на сайт набрати назву компанії або форуму, і браузер автоматично відшукає потрібну адресу в мережі Інтернет.
 • "Яндекс. Дзен". Цей модуль є стрічкою новин, причому останні вибираються на основі аналізу пошукових запитів користувача. Тобто якщо людина цікавиться автомобільною тематикою, йому будуть в "Дзен" викладатися відповідні новини. Також юзер може сам відмовитися від перегляду деяких постів, помітивши їх, як не сподобалися.
 • Табло "Яндекс". Стартова сторінка, на якій у вигляді «плиток» зберігаються посилання на останні відвідані сайти. Також існує можливість додавання своїх адрес улюблених інтернет-ресурсів.
 • Як переглянути історію в "Яндексі"? Нічого складного!

  Що називається історією відвідувань в браузері?

  Історія відвідувань – це перелік веб-посилань на всі сайти, відвідані користувачем в мережі Інтернет. Нижче буде докладно пояснено, як подивитися історію в браузері "Яндекс". Функція збереження інформації про переглянутих ресурсах в тому чи іншому вигляді реалізована в кожному відомому браузері. Відрізнятися можуть тільки способи отримання доступу до списку посилань, методи очищення історії та алгоритм збереження в файл інформації про веб-адреси.


  Як переглянути історію в "Яндексі"?

  Ініціалізацію перегляду переліку відвіданих сайтів в даному браузері виконати нескладно. Щоб подивитися історію запитів в "Яндекс", потрібно виконати наступні дії:
 • Запустити браузер.
 • Увійти в меню браузера. Це можна зробити, натиснувши піктограму з трьох рисок в заголовку програми.
 • Вибрати в списку пункт «Історія».
 • В контекстному меню, що з'явилося ще раз натиснути на напис «Історія».
  Як переглянути історію в "Яндексі"? Нічого складного!
 • Можна також просто натиснути комбінацію гарячих клавіш «Ctrl-H» для швидкого доступу до списку історії.
  У вікні перегляду посилань відвіданих сайтів відображено адреси всіх веб-сторінок, які відкривав користувач. Щоб побачити більш ранню статистику, потрібно клікнути по напису «Раніше» у нижній частині екрана. Також надана можливість пошуку. Щоб знайти який-небудь сайт в переліку ресурсів, необхідно натиснути на кнопку «Шукати в історії» і ввести запит. Є ще одна цікава функція: якщо навести курсор миші на назву ресурсу, праворуч з'явиться стрілка, після натискання якої в контекстному меню вибрати пункт «Ще з цього сайту». Це дозволить відобразити тільки посилання, пов'язані з даними веб-ресурсом. Ось ми і з'ясували, як переглянути у "Яндексі" історію відвідувань інтернет-сайтів. Нічого складного в цій процедурі немає.

  Інші операції над історією

  Тепер можна коротко навести аналіз інших операцій над переліком відвіданих ресурсів. Наведемо їх списком:
  Як переглянути історію в "Яндексі"? Нічого складного!
 • Очищення історії відвідин сайтів в "Яндексі". Цю операцію можна здійснити з вікна перегляду посилань. Потрібно просто натиснути кнопку «Очистити» у верхній частині екрана. Після цього історія запитів в "Яндексі" буде видалена. Нижче описано, як можна її відновити, якщо виникне така необхідність.
 • Відновлення історії відвідувань в "Яндексі". Сам браузер не володіє функціоналом для подібної операції, але можна використовувати сторонні програми. Щоб повернути перелік посилань, потрібно відновити видалений файл, що містить інформацію про них. Для цього можна застосувати будь-яку утиліту для відновлення видалених файлів, наприклад "Handy Recovery". Папки для відновлення необхідно вибрати по наступному шляху: «C:Usersимя_пользователяAppDataLocalyandexyandexbrowserdefault».
 • На закінчення

  Інтернет-браузер "Яндекс" користується заслуженою популярністю у користувачів Мережі. Іноді виникають питання з його експлуатації. У вищенаведеному огляді було коротко описано функціонал браузера. Також було дано докладний відповідь на питання, як переглянути історію в "Яндексі".

  Популярі новини
  Загрузка...