Новини високих технологій
» » Як перекинути контакти з андроїда на айфон: способи з покрокової інструкцією

Як перекинути контакти з андроїда на айфон: способи з покрокової інструкцією

2-03-2018, 10:44
1 136
Як перекинути контакти з андроїда на айфон? Це питання все частіше задають користувачі. Справа в тому, що щорічно на ринок фірма Apple поставляє нові гаджети, які привертають увагу покупців. Ні для кого не секрет, що саме цей виробник вважається найкращим, а його продукція очолює рейтинги. При зміні смартфона кожному користувачеві доводиться переносити деякі дані зі старого телефону. У цій статті буде розказано, як перекинути контакти з андроїда на айфон. Зробити це можна декількома способами. Вони будуть описані нижче. Перенесення можна здійснювати як з активним підключенням до інтернету, так і без нього. Використовуючи їх, вже точно не доведеться брати ручку і переписувати всі номери вручну.


Програма Move to iOS

Фахівці «яблучної» компанії передбачили ймовірність того, що користувачі захочуть замінити гаджети на андроїд айфонами. Тому випереджаючи події, розробили відмінну програму, яка орієнтована саме на виконання цього завдання. Завдяки їй будь-яка людина зможе без будь-яких незручностей перенести дані зі старого телефону на новий. Однак у цьому додатку є один мінус. Вона працює тільки зі смартфонами, непрошедшими активацію. Тобто для людей, які купили айфон з рук, це додаток виявляється абсолютно марним. Для них підійдуть інші способи, описані нижче. Інструкція роботи з додатком Move to iOS: На андроїді активувати підключення до інтернету через Wi-Fi. Підключити смартфони до харчування. Перевірити, чи вистачить обсягу пам'яті на айфоні для отримання даних зі старого гаджета. На «яблучному» пристрої зайти в настройки. Тут перейти в пункт «Програми і дані. В ньому відкриється доступ до вкладки «Перенести дані з ОС «Андроїд». Його вибрати, торкнувшись пальцем. Тепер на пристрої з андроїдом встановити і відкрити додаток Move to iOS. При його активації на екрані з'явиться запит «Продовжити», його підтверджуємо. Після натискаємо «Приймаю». А в розділі «Пошук коду» треба просто натиснути «Далі». Тепер повертаємося до айфону. У ньому також треба натиснути «Продовжити». Після цього на екрані з'явиться код, який необхідно ввести на пристрої андроїд. Якщо все зроблено правильно, то користувач побачить спливаюче вікно «Передача даних». Залишається тільки вибрати, що треба перенести на інший девайс і натиснути «Далі». Після того, як всі файли будуть перекинуті на андроїд знадобиться клацнути по кнопці «Готово» і продовжити роботу з «яблучним» девайсом, дотримуючись інструкції.

Outlook Express

Для тих, кому цікаво, як перекинути контакти з андроїда на айфон, пропонується ще один спосіб. Він передбачає наступне – обмінятися даними через комп'ютер.


Покрокове керівництво виглядає так. Перший етап – з андроїд-пристрою на ПК: на смартфоні увійти в програму «Контакти»; перебуваючи в ньому, відкрити меню доступних функцій; вибрати вкладку «Імпорт/експорт»; джерелом встановити «Пам'ять телефону»; запустити процес формування файлу vcf; після завершення підключити смартфон до ПК за допомогою дата-кабелю; перекинути файл на комп'ютер. Другий етап – з ПК на айфон: підключити до комп'ютера «яблучний» гаджет; відкрити програму iTunes; у ньому перейти у вкладку «Інформація»; тут буде рядок «Синхронізувати контакти»; натиснувши на неї, відкриється вікно, в якому треба вибрати Outlook; підтвердити синхронізацію; після завершення процесу обов'язково перезавантажити смартфон.

«Яндекс.Переїзд»

Якщо є доступ до інтернету, то можна скористатися сервісом від «Яндекс». Як перекинути контакти з андроїда на айфон таким способом? Спочатку ввести в адресний рядок браузера disk.yandex.ru/pereezd. У вікні, вибрати з випадаючого списку моделі тих смартфонів, з якого і на який буде передаватися файл. Після чого авторизуватися або якщо немає профілю в «Яндексі», то зареєструватися.
Наступним етапом буде встановлення програми «Яндекс.Переїзд» на андроїд. Увійти в нього, ввівши дані (ім'я та пароль користувача). Запустити копіювання інформації на Яндекс.Диск. Після завершення відкриється вікно з пропозицією ввести код (він знаходиться у програмі «Переїзд»). Тепер можна здійснити перенесення безпосередньо на айфон. У налаштуваннях смартфона додати обліковий запис. Обов'язково прописати сервер – carddav.yandex.ru. Тут же вказати опис – Yandex contacts, а також логін з кодом. Після чого зберегти «учетку», увійти в програму «Контакти» і активувати синхронізацію.

Хмарний сервіс Google Contacts

Перенесення контактів з андроїда на айфон також здійснюється за допомогою сервісу Google Contacts. Зробити це можна в два етапи: спочатку перекинути файл на «хмару», а після на «яблучний» девайс. Алгоритм дій наступний. Перший етап – з андроїда, в «хмару»: синхронізуватися з сервісом «Гугл»; зайти в пункт «Налаштування»; у ньому знайти вкладку «Облікові записи»; активізуватися; відзначити пункт «Синхронізувати контакти», поставивши галочку; запустити процес синхронізації. Після завершення можна приступати до другого етапу. Він полягатиме в отриманні даних з «хмари» на айфон. На смартфоні перейти в розділ «Посади, адреси, календарі». Тут клікнути по посиланню «Додати обліковий запис». Користувачеві відкриється підменю, в якому треба вибрати «Інше». Для того щоб увійти в гуглівський аккаунт, треба вибрати вкладку «Обліковий запис CardDAV для контактів». Запустити процес копіювання контактів, натиснувши на «Далі».

Найзручніший спосіб – через сім-карту

Перенести контакти з андроїда на айфон 6 і інші модифікації можна за допомогою сім-карти. Цей спосіб, на жаль, має істотний недолік. Дані перекидаються не в повному обсязі. Наприклад, буде відсутня деяка інформація – Ф. І. Про абонента, електронна адреса, фото, робочий номер і так далі. Однак якщо цей спосіб підходить користувачеві, тоді знадобиться зробити всього п'ять абсолютно простих дій: на андроїді увійти в адресну книгу; у меню вибрати вкладку «Експорт на SIM»; після цього встановити сім-карту в айфон; в його налаштуваннях відкрити пункт «Пошта, контакти»; тут клікнути по посиланню «Імпортувати контакти SIM». Ось і все, тепер кожен користувач буде знати, як передати контакти з андроїда на айфон.
Цікаво по темі
Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?
Як перенести з "Айфона" на "Андроїд" всю інформацію?
Досить-таки часто останнім часом у користувачів гаджетів Apple з'являється бажання випробувати якість роботи аналогів на базі операційної системи
Як перенести контакти на iPhone з Nokia: поради
Як перенести контакти на iPhone з Nokia: поради
Перенесення контактів на iPhone з Nokia - справа проста. Особливо якщо знати, як саме діяти. У даній статті буде розказано про те, як перенести
Як перекинути контакти з "Самсунга" на айфон: поради та рекомендації
Як перекинути контакти з "Самсунга" на айфон: поради та рекомендації
Деяким може здатися, що передача даних з Android на iPhone є досить важким завданням. Ні для кого не секрет, що айфон працює з операційною системою
Як зберегти контакти з "Андроїда" на комп'ютер: покрокова інструкція
Як зберегти контакти з "Андроїда" на комп'ютер: покрокова інструкція
Смартфони і планшети стали невід'ємною частиною повсякденного життя більшої частини населення. Для ...