Новини високих технологій
» » Принтер лазерний Xerox Phaser 3020 - відгуки, огляд, характеристики

Принтер лазерний Xerox Phaser 3020 - відгуки, огляд, характеристики

12-11-2018, 11:31
343
Вибір якісного лазерного принтера - справа непроста. Потрібно врахувати багато факторів. Але багато залежить і від самого виробника. Дуже цікава в цьому плані продукція компанії Xerox. Вже багато років виробник випускає якісну офісну периферію і відмінні пристрої для домашнього використання. Наприклад, Xerox Phaser 3020. Відгуки власників даного пристрою дають зрозуміти, що воно практично ідеально підходить для домашнього використання. Але їх ми розглянемо трохи пізніше. А поки скажемо кілька слів про компанії-виробнику.

Трохи про Xerox

Майбутній виробник і винахідник легендарного копіру (який так і будуть називати ксероксом) з'явився в 1906 році. На той момент компанія займалася виключно випуском фотопаперу. І продовжувала це робити ще півстоліття. Перше пристрій для друку було випущено в 1958 році. З цього моменту почалася історія компанії як виробника офісних периферії. На початку 90-х років минулого століття був випущений перший копір, який в народі досі називають ксероксом незалежно від того, яка компанія його випустила. Таке загальне ім'я - найкраще визнання авторитету компанії. Тим не менш, в арсеналі Xerox є принтери, копіри, плоттери, МФУ та інші затребувані пристрої для офісної роботи. Що стосується домашнього використання цієї техніки, то і тут є цікаві екземпляри. Наприклад, лазерний монохромний принтер Xerox Phaser 3020 відгуки про який ми розглянемо трохи пізніше. А поки розглянемо зовнішній вигляд пристрою.


Зовнішній вигляд і дизайн

Перше, що кидається в очі, - цей ксерокс володіє компактними розмірами, що незвично. Багато звикли, що ксерокси - це величезні махини, які перетягує двоє вантажників. А тут - мініатюрний пристрій, що займає один кут столу (і то не весь). Дизайн стандартний для пристроїв такого класу. Все виконано в строгій колірній гамі. Дисплея для зручного управління процесом друку немає, і це мінус, так як у цієї моделі є Wi-Fi передавач і наявність ЖК екрана було б логічним, але немає. Що стосується дизайну корпусу, то тут нічого незвичайного немає. А компактність досягається за допомогою того, що в у принтері немає лотка для вже віддрукованих копій. Листи падають прямо на підлогу, якщо стіл мініатюрних розмірів. Така конструкція викликає багато запитань у деяких користувачів. Тим не менш, цей пристрій можна назвати найбільш компактним в лінійці пристроїв компанії. І, мабуть, інженери цим дуже пишаються. Однак відгуки про Xerox Phaser 3020BI від користувачів говорять про зворотне. Пишатися інженерам нічим.


Відгуки користувачів про зовнішньому вигляді

Ті, хто встиг придбати собі даний принтер, повідомляють, що з палітрою кольорів корпусу все в порядку. Апарат легко вписується в будь-який інтер'єр. Але горезвісна "компактність" заважає нормальній роботі. Листи, що виходять з принтера, доводиться ловити на льоту. Якщо цього не зробити, то доведеться виколупувати їх з найнесподіваніших місць. Також багатьох здивувало відсутність екрану, адже без нього зовсім незручно керувати процесом друку з телефону (якщо є Wi-Fi). А спеціального мобільного додатку немає. Так говорять про зовнішньому вигляді і конструкції лазерного принтера Xerox Phaser 3020 відгуки користувачів, які суцільно негативні і це не може радувати. А тепер розглянемо деякі технічні характеристики пристрою.

Основні технічні характеристики принтера

Отже, продовжуємо огляд і тестування принтера Xerox Phaser 3020. Розглянемо технічні характеристики пристрою. На борту принтера встановлений мобільний процесор з тактовою частотою 600 мегагерц. Це необхідно для того, щоб пристрій міг правильно надрукувати сторінку, а також процесор необхідний при підключення девайса до комп'ютера або смартфону за допомогою Wi-Fi-передавача (так, і такий тут є). Вбудована пам'ять принтера складає 128 мегабайт, вона необхідна для кешування сторінки, яку потрібно роздрукувати. Так підвищується швидкість друку. До речі, в цьому апараті вона дорівнює 20 сторінок в хвилину, що досить-таки середній результат. Є куди більш швидкісні пристрої, але їх навряд чи можна віднести до бюджетного сегменту. Принтер Xerox Phaser 3020BI, огляд характеристик якого ми тут затіяли, володіє тими ж особливостями, що і багато інші пристрої початкового рівня. Однак перейдемо до інших особливостей девайса.

Особливості друку (якість, ресурс, швидкість і так далі)

Принтер лазерний Xerox Phaser 3020 забезпечує досить-таки висока роздільна здатність готового відбитка - 1200 DPI по довжині і ширині. Це позитивно впливає на якість тексту на відбитку. Після включення апарат здатний випустити першу сторінку вже через 85 секунд. Це хороший результат для бюджетного устрою. Є опція двостороннього друку. Максимальне навантаження (кількість сторінок на місяць) становить 15000 аркушів. Це говорить про те, що цей принтер можна без проблем використовувати в стінах невеликого офісу. Ресурс картриджа досить пристойний - 1500 аркушів. Але заправити його самостійно не вдасться. Доведеться віддавати його в сервіс або купувати новий картридж. В лоток для подачі паперу поміщається 150 аркушів. А лоток для прийому (якого насправді немає) може прийняти на себе вагу 100 аркушів (за заявою виробника). В принципі, з якістю друку у пристрої все в порядку, але поділяють цю думку користувачі? Зараз дізнаємося.

Відгуки користувачів про якість друку

Як друкує в реальних умовах Xerox Phaser 3020? Відгуки власників на цей рахунок однозначні: принтер справляється з цим чудово. Навіть дуже дрібний текст залишається читабельним. Висока роздільна здатність дає високу якість. І користувачі повністю згодні з цим твердженням. Однак деякі питання викликає у людей так звана "двосторонній друк". Багато хто вважає, що це просто маркетинговий хід, так як її насправді немає. Для того, щоб надрукувати що-небудь на другій стороні аркуша, необхідно вставити його так, як показано на картинці в інструкції по експлуатації, а тільки потім почнеться друк. Це не є опція двостороннього друку. Тут маркетологи Xerox нахабно збрехали. Що стосується ресурсу картриджа, то тут все чесно. Він дійсно витримує 1500 сторінок. Однак перейдемо до інших особливостей пристрою.

Енергоспоживання і рівень шуму

Продовжимо розглядати Xerox Phaser 3020. Принтери, відгуки та огляд яких розглядаються в серйозних виданнях, не обходяться без аналізу їх енергоефективності та рівня шуму. І ми не будемо відходити від цієї традиції. Спочатку поговоримо про енергоспоживання девайса. У стані спокою принтер споживає всього 37 Вт. Це нормальний результат для сучасного пристрою такого класу. При роботі апарат вимагає вже 313 Вт. Вражаючий розбіг. Але це нормально для простих пристроїв. Багато професійні моделі споживають при роботі в десятки разів більше. Так що цей ксерокс можна ще назвати економічним. А тепер про рівень шуму. Цей принтер працює дуже тихо. Багато його колеги при друку видають дуже гучні звуки, але цей девайс відрізняється тихою роботою. Ймовірно, це через конструкції, адже інженери Ксерокс вже не перший рік борються з шумом. Мабуть, їх зусилля увінчалися успіхом. І в будь-якому випадку, даний апарат майже не шумить, якщо порівнювати його з професійними моделями від того ж "Ксерокса". А що скажуть користувачі про це всім?

Відгуки користувачів про рівень шуму

Настав час оцінити гучність роботи девайса в реальних умовах і вивчити відповідні відгуки. Принтер А4 Xerox Phaser 3020BI, за заявами власників, дійсно працює дуже тихо. Багато хто відзначає, що якщо знаходитися в іншій кімнаті і роздруковувати з телефону за допомогою Wi-Fi, то можна взагалі нічого не почути. Доводиться приходити і перевіряти. Такий низький рівень шуму грає тільки на руку пристрою. З'являється все більше охочих його придбати. Однак багато власників цього дива техніки відзначають, що через рік активної роботи вся шумоізоляція принтера випаровується і він починає гриміти, як і всі інші пристрої його класу. Що ж, звукоізоляція виявилася ненадійною. Але це зовсім не привід відмовлятися від придбання такого пристрою. Однак підведемо невеликі підсумки нашого огляду. Варто взагалі купувати такий принтер або краще пошукати що-небудь більш просунуте?

Вердикт

Лазерний монохромний принтер Xerox Phaser 3020 відгуки про який були розібрані трохи вище, залишається досить суперечливим пристроєм. З одного боку, він може похвалитися низькою вартістю, дешевизною витратних матеріалів, адекватної собівартістю сторінки, високою якістю друку, пристойною швидкістю і наявністю Wi-Fi передавача. З іншого боку, при його проектуванні і створенні, компанією "Ксерокс" були допущені серйозні огріхи: непродумана конструкція лотка приймання відбитків, нестабільність при бездротовому підключенні, нудний дизайн, відсутність РК-екрану. Але варто врахувати, що це найдоступніший бюджетний принтер компанії, інші моделі коштують набагато дорожче. І за цей факт можна пробачити багато чого. До того ж, висока якість друку дорогого коштує. Навряд чи у будь-якого іншого виробника можна знайти настільки якісний лазерний принтер (хоч і монохромний) за такою ж ціною. Не варто забувати і про расходниках. У того ж НР ціна на картриджі та їх заправку у багато разів вище. Так що, якщо є можливість придбати саме цей ксерокс, то не треба її упускати, інакше потім будете шкодувати.

Висновок

Отже, ми розглянули лазерний монохромний принтер Xerox Phaser 3020 і відгуки про нього. Можна з упевненістю сказати, що цей девайс виглядає досить непогано на тлі своїх однокласників. Мало хто з них здатний похвалитися вбудованим Wi-Fi-передавачем, високою якістю друку і низькою ціною на витратні матеріали. Даний девайс, без сумніву, кращий представник лазерних пристроїв бюджетного класу. Він відмінно підійде для домашнього використання. Та й у відносно невеликому офісі він чудово впорається з обсягом роботи. Безумовно, даний експонат вартий уваги. Тим більше, з його-то ціною.
Цікаво по темі
Принтер Xerox Phaser 7500: опис, основні характеристики
Принтер Xerox Phaser 7500: опис, основні характеристики
Світлодіодний принтер Багато хто навіть не чули про таке агрегаті. Тим не менш такі пристрої є. Причому вони забезпечують дуже високу якість
Принтер Xerox Phaser 3117. Комплектація, параметри, специфікації картриджа, порядок налаштування і відгуки власників
Принтер Xerox Phaser 3117. Комплектація, параметри, специфікації картриджа, порядок налаштування і відгуки власників
Максимальний ліміт друку в 5000 сторінок на місяць відносить Xerox Phaser 3117 до сегменту найбільш бюджетних периферійних пристроїв. У нього досить
Принтер Xerox Phaser 3117. Технологія, характеристики і параметри
Принтер Xerox Phaser 3117. Технологія, характеристики і параметри
Принтер Xerox Phaser 3117 націлений на створення друкувальних систем початкового рівня. При цьому до швидкості роботи, а також до місячного ресурсу
Два способи повторного використання картриджів в Phaser 3100 MFP від Xerox
Два способи повторного використання картриджів в Phaser 3100 MFP від Xerox
Багатофункціональний пристрій початкового рівня з прийнятними технічними характеристиками і дуже доступною вартістю – це Phaser 3100 MFP. Основна
Xerox Phaser 3140: відмінне друкуючий рішення для домашнього використання і для застосування в рамках малої робочої групи
Xerox Phaser 3140: відмінне друкуючий рішення для домашнього використання і для застосування в рамках малої робочої групи
Принтер початкового рівня від іменитого і досить відомого виробника, який відмінно підійде для домашнього застосування або для організації друку у
Xerox Phaser 6000: ідеальний принтер для малих робочих груп
Xerox Phaser 6000: ідеальний принтер для малих робочих груп
Xerox Phaser 6000 — це чудовий принтер для організації підсистеми друку в рамках невеликих робочих груп з кількістю робочих місць до 15 штук. Лазерна