Принтер Xerox Phaser 7500: опис, основні характеристики

225 0 Новини високих технологій

Світлодіодний принтер Багато хто навіть не чули про таке агрегаті. Тим не менш такі пристрої є. Причому вони забезпечують дуже високу якість кольорового друку. Швидкість теж значна. А ще є опція роботи з будь-якими листами. Все б добре, якби не габарити таких пристроїв. Однак вони прекрасно підходять для використання у великих (і не дуже) офісах. Справжнім флагманом серед таких пристроїв є принтер Xerox Phaser 7500. Цей монстр здатний на багато що. Ми обов'язково розглянемо всі його можливості. Але спочатку скажемо декілька слів про виробника даного пристрою.

Принтер Xerox Phaser 7500: опис, основні характеристики

Трохи про Xerox

Американська компанія Xerox була заснована в 1906 році. Вона займалася випуском електроніки. Згодом був освоєний випуск офісної периферії. У 1959 році був випущений перший копір, який став легендарним. у Росії даний апарат став популярним у 90-х роках 20-го століття. Саме із-за імені виробника назва Ксерокс стало прозивним в наших широтах для всіх копірів. Але випускалися не тільки копіри. Принтери, сканери, МФУ - ось основні галузі компанії. На даний момент "Ксерокс" - найвідоміша і найбільш комерційно успішна компанія з випуску офісної техніки. Багато пристроїв стали легендарними. Нові девайси ще не встигли заслужити цього почесного звання. І серед них - унікальний принтер Xerox Phaser 7500. А тепер розглянемо основні особливості даного пристрою.


Принтер Xerox Phaser 7500: опис, основні характеристики

Дизайн і габарити

В принципі, дизайн для офісного інструменту не так вже важливий. Особливо при габаритах Xerox Phaser 7500. Це дійсно монстр. Його висота становить 399 міліметрів. Це справжній велетень. Його ширина - 665 міліметрів. Важить ця махина 66 кілограм. З цілком зрозумілих причин установка можлива виключно на підлогу. Ні один офісний стіл не витримає такого монстра. При цьому дизайн апарат цілком непоганий. Він виглядає досить сучасно. Навіть незважаючи на свої габарити. Хлопці з "Ксерокс" явно знають свою справу. Що стосується конструкції, то тут теж все в порядку. Лоток для папери висувається і засувається без зусиль. Навіть якщо на ньому в цей момент лежить важка стос паперу. До речі, Phaser 7500 - це чи не єдиний принтер формату А3 здатний друкувати в кольорі (за такі гроші). Такий формат друку пояснює його габарити. А тепер перейдемо до інших особливостей принтера.


Принтер Xerox Phaser 7500: опис, основні характеристики

Основні технічні характеристики

Отже, чим може похвалитися Xerox Phaser 7500? Основні характеристики такі. Тут використовується метод світлодіодного друку. Він набагато швидше і якісніше лазерного методу. Принтер уміє друкувати в кольорі за допомогою спеціального тонера. Також йому по силам друк у форматі А3. Варто відзначити, що принтер уміє друкувати практично з будь-якого носія: USB-накопичувачі, флешки micro-SD - йому все по силам. У функціоналі принтера немає тільки Wi-Fi-передавача. Хоча для офісних потреб він не особливо й потрібен. Натомість в активі пристрою є повноцінний роз'єм RJ-45 для підключення по мережі. Також є досить-таки інформативний РК екран і зручні кнопки управління. Є можливість друку на будь-якому носії: звичайний папір, глянсовий, наклейки, конверти і так далі. Також є додаткові лотки для паперу і опція двостороннього друку. Не варто забувати і про кроссплатформенности пристрою. Воно відмінно працює як в "Віндовс", так в "Лінукс" і "Мак ОС".
Принтер Xerox Phaser 7500: опис, основні характеристики

Споживана потужність і рівень шуму

Варто відразу сказати, що Xerox Phaser 7500 споживає дуже багато енергії. Воно і зрозуміло. За його характеристики. Однак цифра може шокувати непідготовленого користувача, так як навіть лазерні офісні пристрої ледве споживають половину від того, що потрібно цьому "Ксерокса". Отже,його споживана потужність дорівнює 670 ват. Це нереально багато. При використанні такого агрегату будинку точно виникнуть проблеми з оплатою рахунків за електроенергію. Що стосується шуму, то тут все в порядку. Рівень шуму при роботі складає всього 51 дБ. Багато струменеві та лазерні апарати працюють відчутно голосніше. Не кажучи вже про матричних принтерах. В режимі очікування, однак, принтер теж шумить. Рівень шуму в цьому режимі оцінюється в 26 дБ. Ось це і є недоліком світлодіодного принтера. Ні лазерний, ні струменевий апарат не шумлять при просте. Проте у великому офісі це не так важливо. Тепер перейдемо до особливостей друку даного принтера.
Принтер Xerox Phaser 7500: опис, основні характеристики

Особливості друку

Як йдуть справи у девайса з печаткою? Цей світлодіодний принтер випускає першу сторінку (після включення) всього за 7 секунд. Це абсолютний рекорд. Середня швидкість друку аркушів формату А4 - 35 сторінок в хвилину. Причому немає різниці, кольоровий або монохромний друк. Гігантський формат А3 принтер друкує зі швидкістю 20 сторінок в хвилину. Це чудовий результат. Завдяки таким характеристикам є впевненість, що принтер гідно впорається з обсягом робіт у великому офісі. Максимальна місячна навантаження апарату - 150000 сторінок. Цього більш ніж достатньо для будь-якої контори. Xerox Phaser 7500 забезпечує досить високу якість друку. Дозвіл відбитка становить 1200 крапок на дюйм. В довжину і в ширину. Чудовий результат. Однак друку кольорових зображень є свої нюанси. На тонкому папері картинка виходить ідеальною, майже поліграфічної якості. Але на товстому папері з'являються додаткові небажані кольори (жовтизна, догляд в червоний і так далі). Однак це особливості паперу, а не самого принтера.
Принтер Xerox Phaser 7500: опис, основні характеристики

Картриджі та тонери

У Xerox Phaser 7500 картридж має не зовсім звичну конструкцію. Він не схожий на стандартні барабани "лазерників" і брудні контейнери "струйников". У пристрої використовується чотири картриджа (із заправленим тонером): чорний, малиновий, блакитний і жовтий. Ресурс у них досить пристойний. Їх вистачить надовго. І це добре, якщо врахувати, що ціни на чорний картридж починаються з 5000 рублів, а на кольорові - від 10000. Головний компонент у картриджах Xerox Phaser 7500 - тонер. Від його якості залежить якість відбитків. Тому не варто намагатися заправляти картриджі самостійно. Зробите тільки гірше. Взагалі, конструкція друкуючого механізму досить складна. До складу механізму входять: блоки формування зображення (їх ресурс - 75000 відбитків), блок термічного закріплення (ресурс - 100000 копій), ролик перенесення (200000 аркушів). Відмінний ресурс компонентів у Xerox Phaser 7500. Фотобарабан як такої тут відсутня (це доля лазерних принтерів). А тут використовується власний ролик перенесення зображення на папір.

Принтер Xerox Phaser 7500: опис, основні характеристики

Особливості експлуатації

Перед тим як купувати такий принтер і запустити його в роботу, корисно буде дізнатися декілька цікавих фактів про використання світлодіодних принтерів.
 • По-перше, перед першим використанням слід прогріти апарат. Світлодіоди повинні розігрітися. Для цього їм потрібно секунд тридцять. Надалі розігрів не знадобиться.
 • По-друге, світлодіоди дуже чутливі до вологій атмосфері. Якщо у вас в офісі використовуються різні зволожувачі або іонізатори повітря, то краще одразу викинути. Ціліше буде принтер.
 • По-третє, варто подумати про блок безперебійного живлення. Стрибки напруги згубні для світлодіодів. Тому краще підключати його через "безперебійник". Мережевий фільтр з опцією вирівнювання напруги теж підійде.
 • По-четверте, принтери такого типу досить вимогливі в плані витратних матеріалів. Якщо придбати де-небудь дешевий китайський картридж або блок формування зображення, або ролик перенесення зображення на папір, то цілком можливо, що пристрій просто перестане працювати. Це не той клас принтерів, які можна залити будь чорнило, і він продовжить ляпати фарбою. Для цього "Ксерокса" потрібні виключно оригінальні витратні матеріали. По-іншому ніяк не вийде. На расходниках краще не економити. Тоді принтер прослужить довго.
 • Відгуки власників

  Що кажуть новоспечені власники Xerox Phaser 7500? Таких людей небагато, але практично всі вони відгукуються про принтері виключно в позитивному ключі. Особливо вразила власників швидкість друку нового принтера. У порівнянні з ним лазерні пристрої - черепахи. А про якість і зовсім говорити нічого. Якщо придивитися до кращих відбитків лазерних принтерів, то можна помітити розмитість шрифтів і різні артефакти. У "Ксерокса" такої проблеми немає. Також користувачі відзначають нереально високу якість кольорового друку зображень. Відомо, що лазерні принтери ніяк не підходять для друку в кольорі. Струменеві краще друкують. Але навіть їх картинки не йдуть ні в яке порівняння з відбитками, зробленими за допомогою цього світлодіодного принтера. Безумовно у "Ксерокс" вийшло пристрій, який з часом точно стане легендарним. Як популярний і колись інноваційний копір. У загальному і цілому "Ксерокс Фазер" - відмінний пристрій для офісного використання. Воно відрізняється високою швидкістю друку, чудовою якістю і пристойним ресурсом. Недолік тільки один - гігантські розміри.

  Висновок

  Отже, ми розглянули чудовий апарат під назвою Xerox Phaser 7500. Це пристрій для друку світлодіодного типу. Його габарити такі, що використовувати його можна тільки у великому офісі. Там девайс повністю себе виправдовує. Проте його навіть не поставити на стіл, так як він важить неприпустимі 66 кілограм. Зате працює принтер блискавично. Для нього не складе особливої праці роздрукувати зображення на форматі А3. Це дійсно вражає. Звичайно, коштує це пристрій великих грошей. Але воно, безумовно, виправдовує кожну вкладену копійку.

  Популярі новини
  Загрузка...