Два способи повторного використання картриджів в Phaser 3100 MFP від Xerox

266 0 Новини високих технологій

Багатофункціональний пристрій початкового рівня з прийнятними технічними характеристиками і дуже доступною вартістю – це Phaser 3100 MFP . Основна проблема, з якою стикається власник даного периферійного рішення, – це повторне використання картриджів після спрацьовування лічильника друку. Саме її рішенням і буде присвячений даний матеріал.

Два способи повторного використання картриджів в Phaser 3100 MFP від Xerox

Картриджі. Їх моделі та специфікації

Принтер Phaser 3100 MFP від компанії Xerox може працювати з однією з двох моделей картриджів: 106R01378 і 106R01379. У першому випадку ліміт становить 2200 аркушів, а в другому – 4000 і це покращений картридж для даного пристрою . У вихідній комплектації МФУ йде перша модифікація картриджа, але на практиці краще використовувати поліпшену модифікацію. Після того, як лічильник сторінок нарахував 2200 сторінок для 106R01378 і 4000 аркушів для 106R01379 картридж блокується. Його вже неможливо використовувати для копіювання або друку. Але є два способи, які дозволяють все ж повторно використовувати даний механізм.


Спосіб перший: прошивка

Перший спосіб, який дозволяє повторно використовувати картридж Phaser 3100 MFP, – це заміна його внутрішнього програмного забезпечення або, як її ще іноді називають, прошивка. Суть цієї операції зводиться до того, що внутрішній програмний код друкуючого рішення замінюється. Якщо в старій оболонці не допускалося повторне використання картриджів, то в цьому випадку ця перевірка блокується. Ця операція виконується один раз, і після цього жодних проблем з повторним використанням картриджів вже не виникає. Єдиний її мінус – це те, що програмне забезпечення в цьому випадку не є ліцензійним і порушуються умови гарантії.


Варіант другий: чіп

Не обов'язково для повторного використання друкуючого картриджа перепрошивати Phaser 3100 MFP . В якості альтернативи виступає мікрочіп, який можна встановити на картридж. З допомогою такого напівпровідникового елемента відбувається обнуління лічильників, і друкуючий пристрій після цього визначає картридж як новий. Але ось після вироблення ресурсу друку мікрочіп доведеться повторно купувати і міняти. До плюсів можна віднести те, що не порушуються умови гарантії. А от мінус – це необхідність постійно купувати такі чіпи.
Два способи повторного використання картриджів в Phaser 3100 MFP від Xerox

Що краще вибрати?

Як би там не було, а найбільш виправдано з технічної та економічної точок зору використати для продовження терміну служби картриджа Phaser 3100 MFP перший спосіб, який полягає в оновленні програмного забезпечення та встановлення сторонніх прошивки.

Популярі новини
Загрузка...