Принтер Xerox Phaser 3117. Комплектація, параметри, специфікації картриджа, порядок налаштування і відгуки власників

237 0 Новини високих технологій

Максимальний ліміт друку в 5000 сторінок на місяць відносить Xerox Phaser 3117 до сегменту найбільш бюджетних периферійних пристроїв. У нього досить непогані технічні параметри і доступна вартість. Найбільш оптимально його задіяти в разі реалізації офісної підсистеми друку економ-класу.

Принтер Xerox Phaser 3117. Комплектація, параметри, специфікації картриджа, порядок налаштування і відгуки власників

Комплектація

Наступні компоненти включені виробником в перелік поставки розглянутого в цьому матеріалі периферійного рішення:
 • Xerox Phaser 3117.
 • Початковий картридж, за допомогою якого рекомендується здійснювати перший запуск даного пристрою.
 • Інтерфейсний кабель, з застосуванням якого буде реалізовано підключення до керуючого ПК.
 • Силовий кабель для забезпечення електричною енергією даного принтера.
 • Диск, на якому записані діагностичні програми, різні модифікації драйверів і навіть є документація.
 • Керівництво по експлуатації, в якому наведено порядок установки та рекомендації щодо експлуатації такої периферійної системи початкового рівня.
 • Гарантійний талон.
 • Основні характеристики принтера

  Відгуки про Xerox Phaser 3117 говорять про те, що в його основі лежить лазерний метод друку. Суть його зводиться до того, що на поверхні барабана формується електромагнітне поле. Тобто виходить своєрідний негатив надрукованого документа. Під впливом електромагнітного поля тонерный порошок нерівномірно розподіляється по всій довжині і ширині барабана. Після цього останній нагрівається. Потім порошок просто "вплавляється" в папір.


  Даний пристрій здатне виводити документацію лише в монохроматичному форматі. Основний тип носія для нього - А4. Максимальна роздільна здатність встановлено виробником на позначці 600Х600. Швидкість роботи складає 16 сторінок в хвилину.
  Принтер Xerox Phaser 3117. Комплектація, параметри, специфікації картриджа, порядок налаштування і відгуки власників

  Способи підключення

  Комунікаційний список Xerox Phaser 3117 складається лише з одного порту - USB. До того ж його версія 1.1. Тобто він сумісний з сучасними версіями даного універсального порту, які мають маркування 2.0 або 3.0. Але при цьому швидкість передачі інформації буде знижена, і комунікаційні можливості останніх не до кінця будуть задіяні.


  Знову-таки до явних недоліків принтера можна віднести відсутність підтримки сучасних стандартів передачі інформації Wi-fi і Ethernet/RJ-45. Їх інтеграція дозволила б в рази збільшити функціональність принтера.

  Картридж. Його особливості

  Єдиний сумісний тип картриджа для принтера Xerox Phaser 3117 має маркування 106R01159. Разова його заправка дозволяє отримати до 3000 сторінок. Місячний ресурс даної підсистеми печатки, як було вже зазначено раніше, дорівнює 5000 аркушів. Тобто картридж потрібно буде в основному заправляти лише один раз на місяць. Але це справедливо лише для найбільш інтенсивного режиму використання периферійного рішення. Якщо навантаження буде менше, то заправляти доведеться значно рідше. Для можливості повторного використання картриджа необхідно зробити одне з двох дій: або поставити сторонню прошивку, або постійно використовувати обнуляющиеся чіпи-лічильники. Оскільки економічно більш вигідний перший варіант вирішення даної задачі, то саме його рекомендується використовувати.
  Принтер Xerox Phaser 3117. Комплектація, параметри, специфікації картриджа, порядок налаштування і відгуки власників

  Порядок налаштування. Драйвера

  Остання версія операційної системи для якої необхідно інсталювати драйвер Xerox Phaser 3117 Windows 7. Тобто на всіх попередніх модифікаціях цього системного софта їх необхідно установити з диска. А от починаючи з Windows 8 цю операцію робити немає потреби. Драйвера компанія "Майкрософт" включила в саму операційну систему і установка принтера в цьому разі відбувається в автоматичному режимі. Порядок налаштування даної системи друку такий:
 • Витяг принтера з коробки. Його монтаж і демонтаж транспортних кріплень.
 • Установка пристрою максимально близько до ПК. Реалізація підключень в повному обсязі.
 • При необхідності инсталлируем драйвера.
 • Виводимо тестову сторінку.
 • Відгуки власників про пристрої. Вартість системи друку

  Відгуки про Xerox Phaser 3117 акцентують увагу на таких його переваги:
 • Надійність (у деяких власників такий принтер працює по 7 і більше років).
 • Простотою порядок експлуатації і перезаправки.
 • Мінімальні витрати на витратні матеріали.
 • Дуже демократичний цінник, який не перевищує 5000 рублів. Мінусів ж у розглянутого пристрою просто немає.
  Принтер Xerox Phaser 3117. Комплектація, параметри, специфікації картриджа, порядок налаштування і відгуки власників

  Висновок. Підсумки

  Xerox Phaser 3117 за своєю суттю є універсальним рішенням. Його можна застосовувати як вдома при реалізації невеликий системи друку, так і в офісі. Але також і в інших випадках його можна використовувати.

  Популярі новини
  Загрузка...