Xerox Phaser 6000: ідеальний принтер для малих робочих груп

352 0 Новини високих технологій

Xerox Phaser 6000 — це чудовий принтер для організації підсистеми друку в рамках невеликих робочих груп з кількістю робочих місць до 15 штук. Лазерна технологія, яка лежить в його основі, дозволяє друкувати документацію в потрібному обсязі і має відмінні швидкісні специфікації. Саме це периферійний пристрій в подальшому і буде детально розглянута.

Xerox Phaser 6000: ідеальний принтер для малих робочих груп

Перелік комплектації

Відмінною комплектацією на тлі конкурентів може похвалитися розглянуте пристосування для друку. У неї включено наступне:
 • Принтер Xerox Phaser 6000.
 • Інструкція та гарантійний талон.
 • Кабель інтерфейсний для підключення до порту USB системного блоку персонального комп'ютера.
 • Шнур електропостачання з адаптером живлення .
 • Картридж зі стартовим об'ємом тонера.
 • Диск з повним набором актуальних драйверів.
 • З наведеного переліку цілком достатньо для початку використання даного принтера за прямим призначенням. В подальшому по мірі використання тонера необхідно буде дозаправляти картридж. Після вироблення ресурсу останнього потрібно буде замінити його на новий.


  Інструкція з підключення та налаштування

  Алгоритм підключення та налаштування даного друкуючого пристрою складається з таких етапів: 1. Розпаковуємо лазерний принтер. 2. Знімаємо з нього фіксують плівки і болти. 3. Встановлюємо картридж. 4. Встановлюємо принтер поруч з ПК. 5. Підключаємо за допомогою інтерфейсного кабелю друкуючий пристрій до комп'ютера, а дроти електроживлення з адаптером - до мережі електропостачання. 6. Включаємо принтер за допомогою кнопки "Power". 7. Встановлюємо в дисковод ПК компакт-диск з драйверами. Инсталлируем їх. 8. В кінці друкуємо тестову сторінку друку. Після проведення цих маніпуляцій все готово, і принтер можна використовувати за прямим призначенням.

  Технологічні особливості. Дозвіл вихідної документації

  Як було зазначено раніше, лазерна технологія печатки лежить в основі пристрою Xerox Phaser 6000. Ключовими її перевагами на сьогоднішній день є висока швидкодія і можливість здійснювати висновок документації в досить великому обсязі. Саме цими двома важливими плюсами може похвалитися розглянуте рішення. Ще однією важливою його перевагою є можливість друку у кольорі. Як результат, єдиний його недолік — це низьке значення дозволу виведених документів, що в цьому випадку дорівнює всього лише 1200Х1200. Для звичайних документів такого дозволу цілком достатньо. Але от якщо потрібно отримати дуже і дуже якісні фотографії, то краще все-таки для цих цілей використовувати фотопринтер з струменевою технологією друку.


  Xerox Phaser 6000: ідеальний принтер для малих робочих груп

  Модель картриджа. Ресурси

  Оскільки цей принтер дозволяє здійснювати друк в кольорі, він використовує для цих цілей одразу 4 види тонера і оснащений 4 картриджами. Основний картридж моделі 106R01634 націлений в основному на використання в режимі монохроматичної друку, заправляється тонером чорного кольору і має подвоєний ресурс друку, який дорівнює 2000 сторінок. Інші три картриджі заправляються відповідно тонером синього, пурпурного і жовтого кольорів. Їх моделі - 106R01631 (синій), 106R01632 (пурпурний) і 106R01633 (жовтий). У них розміщується зменшена кількість тонера і ресурс їх друку в два рази менше і дорівнює 1000 сторінок.

  Комутація для організації виведення

  Всього лише один провідний спосіб підключення реалізований Xerox Phaser 6000. Відгуки, звичайно, при цьому вказують на те, що найбільш універсальний і основний спосіб підключення принтерів і багатофункціональних пристроїв на сьогоднішній день — це USB. Його версія — 2.0. Але з технічної точки зору він повністю сумісний зі стандартами 101.1 і, звичайно ж, 3.0. У першому випадку несуттєво знизиться продуктивність підсистеми друку, а в другому не до кінця буде розкрито потенціал проводового порту персонального комп'ютера. До мінусів же в цьому випадку можна віднести відсутність бездротового інтерфейсу «Вай Фай» і мережевого порту RJ-45. Наявність будь-якого з цих способів підключення вкрай негативно позначилося б на вартості пристрою, і в цілях мінімізації останньої розробники змушені були відмовитися від таких додаткових і зручних опцій.
  Xerox Phaser 6000: ідеальний принтер для малих робочих груп

  Швидкість роботи принтера. Підтримувані формати

  До сильних сторін, безумовно, можна віднести швидкодію, з якою здійснює виведення сторінок Xerox Phaser 6000. В режимі монохроматичної друку герой цього огляду здатний вивести 12 сторінок протягом однієї хвилини. У кольоровому режимі цей лазерний принтер бюджетного класу здатний надрукувати вже 10 сторінок. Якщо взяти під увагу, що це не чорно-біле пристрій, а кольорове, то швидкісні специфікації у нього цілком типові для друкуючих пристроїв початкового рівня. Найбільший формат, на якому може здійснювати друк розглянуте рішення, — це, звичайно ж, А4. Всі інші уніфіковані розміри сторінок меншого розміру підтримуються цим принтером. Щільність паперу для цього друкуючого пристрою обмежена значеннями 60 м/р 2 і 163г/м 2 . Тобто навіть на ватмані і картоні розглянутий продукт цілком може друкувати.

  Думка власників. Ціна принтера

  Звичайно, певні недоліки притаманні такому периферійному пристрою, як принтер Xerox Phaser 6000. Відгуки у цьому плані виділяють таке:
 • Досить скромний інтерфейсний набір, який включає лише один спосіб підключення — USB. Але у випадку найбільш доступних рішень друку чогось більшого і очікувати не доводиться.
 • Скромне якість друку порівняно із струменевими рішеннями. Але так і швидкодію разом з обсягом у них буде гірше.
 • Плюсів у цього лазерного плюса значно більше. У цьому списку присутні і високу швидкодію, та друк в кольорі, і підтримка на А4 і менших форматах, і вельми демократична вартість, яка на поточний момент дорівнює 4800 рублів. Саме останній плюс вигідно відрізняє на тлі конкурентів розглянутий лазерний принтер.
  Xerox Phaser 6000: ідеальний принтер для малих робочих груп

  Підведемо підсумки

  Всі раніше розглянуте вказує на те, що Xerox Phaser 6000 відмінно підійде для невеликих робочих груп. Також цей принтер буде відмінно виглядати в домашніх умовах. Тим більше що ціна у нього дійсно дуже «скромний». Ще однією сферою його використання може стати копіювальний центр. Але в останньому випадку він лише частково здатний покрити його потреба в друку і документообіг.

  Популярі новини
  Загрузка...