Xerox Phaser 3140: відмінне друкуючий рішення для домашнього використання і для застосування в рамках малої робочої групи

411 0 Новини високих технологій

Принтер початкового рівня від іменитого і досить відомого виробника, який відмінно підійде для домашнього застосування або для організації друку у рамках невеликої робочої групи або малого офісу, — це Xerox Phaser 3140. Саме його специфікації та можливості в подальшому будуть детально розглянуті.

Xerox Phaser 3140: відмінне друкуючий рішення для домашнього використання і для застосування в рамках малої робочої групи

Що входить в перелік комплектації?

Типова комплектація в Xerox Phaser 3140 як для бюджетного друкуючого рішення. У неї виробник включив все найнеобхідніше, список дозволяє відразу ж після покупки почати використовувати для друку даний принтер. У нього входить наступне:


 • Принтер.
 • 2 шнура для підключення. Один з них з роз'ємами USB призначений для отримання інформації з персонального комп'ютера, а другий — для подачі напруги на друкуючий пристрій.
 • Перелік комплектної документації в даному випадку складається з гарантійного талона і, звичайно ж, інструкції з експлуатації.
 • Диск з актуальними версіями драйверів. Причому цей пристрій здатний працювати у зв'язці практично з будь-яким системним програмним забезпеченням на сьогоднішній день.
 • Картридж зі стартовим об'ємом тонера.
 • Xerox Phaser 3140: відмінне друкуючий рішення для домашнього використання і для застосування в рамках малої робочої групи

  Технологія. Дозвіл при друці

  Лазерна монохромна технологія друку лежить в основі такого периферійного друкуючого пристрою, як принтер Xerox Phaser 3140. Як результат, розглянуте рішення для домашнього використання і малих робочих груп і офісів може лише виводити документацію в чорно-білому форматі. Найбільше дозвіл в цьому випадку дорівнює 1200 х 600. Для звичайних текстових документів, діаграм, таблиць і навіть простих зображень цього буде цілком достатньо. А ось для якісних фотографій, нехай в монохромному форматі, буде вже точно мало. В цьому випадку краще звернути увагу на струменеві принтери, які дозволяють здійснити друк зображень в більш високій якості і з поліпшеним зображенням. Але при цьому продуктивність і більший об'єм друку в будь-якому разі будуть в принтерів на базі лазерного способу друку, до яких і належить розглянуте рішення.


  Картриджі

  Лише тонером чорного кольору може заправлятися Xerox Phaser 3140. Картридж у вихідній комплектації розрахований на друк близько 700 сторінок. Його модель — 108R00908. Надалі його можна перезаправити і замінити чіп. Така маніпуляція дозволить збільшити його ресурс до 1500 сторінок. Є також і покращена версія картриджа для цього периферійного друкуючого пристрою — 108R00909. У цьому випадку ємність для тонера істотно збільшена і це дозволяє одержати на ньому 2500 аркушів. Єдине, що необхідно відзначити, — перезаправке картриджів в цьому випадку носить неофіційний характер і реалізується з допомогою технічних засобів і пристроїв сторонніх виробників.

  Xerox Phaser 3140: відмінне друкуючий рішення для домашнього використання і для застосування в рамках малої робочої групи

  Можливості підключення

  Як і більшість аналогічних пристроїв бюджетного класу, всього лише одним способом підключення оснащений Xerox Phaser 3140. Відгуки дійсно акцентують увагу на скромному комунікаційному переліку в даному випадку, який представлений лише провідним USB. Звичайно, можливостей цього універсального інтерфейсу цілком достатньо для організації виведення документації в даному випадку і порти такого формату в потрібній кількості зараз можна на будь-якому комп'ютері.

  Швидкодія. Перелік форматів

  Досить солідними за мірками сегмента друкуючих пристроїв на базі лазерної технології друку характеристиками може похвалитися Xerox Phaser 3140. На прогрів після включення йому потрібно витратити лише 20 секунд. Для виведення першої ж сторінки знадобиться всього 8 секунд. Компанія-виробник у специфікаціях на даний периферійний пристрій вказує, що 20 аркушів найбільшого для нього формату А4 за хвилину. Крім раніше зазначеного А4 розглянуте рішення може здійснювати вивід на більшості менших стандартних форматів. У їх числі А5 А6 letter і навіть В5. Щільність паперу, на якій може друкувати розглянутий продукт, повинна знаходитися в межах від 60 до 163 г/м 2 .

  Відгуки. Вартість

  З урахуванням позиціонування і вартості (6000 рублів) немає суттєвих недоліків у Xerox Phaser 3140. Відгуки в більшості випадків саме акцентують увагу на цих двох його переваги. Також до них можна додати швидкодію, значний обсяг місячної друку і низьку вартість витратних матеріалів.

  Xerox Phaser 3140: відмінне друкуючий рішення для домашнього використання і для застосування в рамках малої робочої групи

  Підведемо підсумки

  Для своєї ніші ринку друкувальних пристроїв відмінним рішенням є Xerox Phaser 3140. Він просто відмінно підійде для організації системи друку в рамках малої робочої групи, будинки, і навіть здатний частково покрити до друку потреби копіювального центру. Саме в таких випадках і найбільш виправдано його використання.

  Популярі новини
  Загрузка...