Space Engineers: гайд для новачків. З чого почати гру?

146 0 Новини високих технологій

Space Engineers - це стратегія з елементами виживання, в якій головний герой залишається наодинці з космосом. Сенс гри полягає не тільки в простому будівництві, але і в тому, щоб змусити побудоване працювати.

Новачкам

У Space Engineers гайд для новачків або елементарне навчання не передбачені, тому опис дій буде йти по порядку. Після установки гри на комп'ютер потрібно її запустити і налаштувати мову на російську, щоб розуміти, про що йдеться в грі. Так як гра знаходиться ще на стадії раннього доступу, не весь текст перекладений, і здогадуватися про зміст доведеться інтуїтивно.
Space Engineers: гайд для новачків. З чого почати гру?
Далі йде вибір ігрового світу: "Новий світ", "Інтерфейс" і "Настроюється світ". Після вибору ігрового світу можна приступити до його створення, а для цього зліва є сценарій - ось тут новачкам потрібно вибрати "одинак", так як інші користувачі можуть просто заважати на перших порах розбиратися з грою. Потім визначається назву світу і опис, яку можна змінити на свій розсуд. Який опис буде дано світу, таке і побачать інші гравці.


Найголовніше - це режим гри, так як від нього залежить складність подальшого проходження. Творчий режим підійде для тих, хто хоче з головою зануритися в будівництво кораблів і станцій, вибудовуючи шедеври архітектури. Режим "Виживання" передбачає будівництво за рахунок обмежених ресурсів, які необхідно постійно поповнювати такий режим підійде вже досвідченим гравцям.

Індивідуальні настройки

Тут описаний детальний гайд Space Engineers по індивідуальних налаштувань гри. Перше, що можна побачити, - це розмір інвентарю, який відображає максимальну кількість переносимих речей. Лише три параметри, і розташовані вони за зростанням: Реалізм, Х3 і Х10. Далі налаштовується ефективність складального цеху і швидкість очищення руди.

Інтерфейс

Для Space Engineers гайд по інтерфейсу представлений таким чином: положення гравця може бути в трьох варіаціях - це пересування на двох ногах, коли гравець крадеться, політ. Здоров'я головного героя відображено у відсотках. За допомогою реактивного ранця персонаж може літати, а зробити це можна клавішею "Пробіл", спускатися - "З". Також доступний ліхтарик, якщо натиснути "L", то він зможе освітити шлях гравцеві.
Space Engineers: гайд для новачків. З чого почати гру?
Дуже важливо правильно розподіляти вагу, адже чим більше вантаж у персонажа, тим повільніше він буде пересуватися. Ще один важливий параметр - це рівень енергії, який відображається в процентах. Якщо рівень цього параметра впаде до нуля, то головний герой буде повільно вмирати.

Популярі новини
Загрузка...