Статуї в "Майнкрафте": гайд по створенню

1149 0 Новини високих технологій

Статуї в "Майнкрафте" є одними з найяскравіших будівель. Їх дизайном займаються не тільки досвідчені користувачі, але і звичайні новачки, які тільки знайомляться з усіма аспектами гри. Подібні будови відрізняються формами і тим, що мають конкретну відсилання до персонажа, особистості або суті. Правильний підхід до цього заняття гарантує приємне проведення часу і хороший результат.

Як проходить будівництво

Зводити статуї в "Майнкрафте" можна тільки в творчому режимі, адже саме він дає необхідні ресурси і кошти.
Статуї в "Майнкрафте": гайд по створенню
По-перше, тільки тут персонаж може злітати, а при будівництві високих пам'яток доведеться робити це постійно. По-друге, творчий режим не обмежує користувача у кількості матеріалів. При першому вході в інвентарі можна відразу виявити величезну кількість блоків усіляких видів. Гравець сам вибирає, з чого зводити статую, але найчастіше люди зупиняють вибір на кольорової вовни. Цей ресурс відрізняється найбільшою колірною гамою і дозволяє прикрасити власний твір.


Загальні поради

Гравець, який просто хоче додати собі на ділянку статуї, може завантажити у "Майнкрафт" мод на статуї і звести будову в декілька кліків мишки. Якщо ж ви бажаєте проявити креатив, тоді доведеться робити все самостійно.
Статуї в "Майнкрафте": гайд по створенню
Для початку варто підібрати найбільш підходящий малюнок, де чітко видно обриси. Далі слід накреслити на аркуші паперу стартовий каркас, куди вже буде кріпитися форма. Якщо передбачені для будівництва користувачем статуї в "Майнкрафте" відрізняються великою кількістю деталей, тоді варто розбити будівництво на більш дрібні частини і зводити їх по черзі. Наприклад, звести дракона цілісно у великому розмірі важко, але якщо швидко накидати каркас і робити все поступово, тоді залишиться тільки за кількістю вільного часу. Спочатку приділіть увагу ніг, далі тулуб і голова. Після цього інші лапи і кожне крило окремо. Важливо завжди тримати в голові форму статуї вже у вигляді блочного побудови. Це допоможе у тих випадках, коли буде здаватися, що деталі побудовані не за стандартом.


Варіанти будівель

Статуї в "Майнкрафте" необов'язково повинні присвячуватись реальній людині. Деякі групи користувачів об'єднувалися і робили на відкритому полі фігури спартанців в бойовому обличчі, інші зводили макет Саурона з фільму "Володар Кілець".
Статуї в "Майнкрафте": гайд по створенню
Варто також знати, що всередині статуї можуть бути порожніми, адже тут важливий лише зовнішній вигляд. Люди часто собі представляють якусь асоціацію у вигляді фантастичного героя або високої вежі, а потім намагаються втілити ідею в грі. Чіткої відповіді на питання про те, як побудувати статую в "Майнкрафт", немає. Тут все залежить від ідеї і фантазії людини. Якщо в голові немає відповідного варіанту для забудови, то згадайте улюблену книгу або фільм. Там знайдуться гідні ідеї, які реально втілити в творчому режимі гри. Також можна об'єднатися з іншими, більш досвідченими користувачами, які вже споруджували статуї. Вони допоможуть у починаннях і дадуть слушні поради.

Популярі новини
Загрузка...