Aliens Space: проходження рівнів

321 0 Новини високих технологій

У проекті Aliens Space проходження зводиться до того, щоб на кожному етапі відкривати замок на дверях. Розробники створили неймовірні механізми, які доведеться розплутувати для проходження етапу. Головне, бути уважним і постійно застосовувати логіку, тоді гра не буде здаватися настільки складною.

Загальні поради

Щоб у Aliens Space проходження не здавалося надто складним, необхідно завжди слідувати декільком простим радам. У першу чергу будь-які виявлені предмети необхідно зібрати в інвентар і тоді шукати для них застосування. Стандартний вигляд механізму не варто порушувати, поки не знайдеться правильне рішення. Уважно обстежте кімнату не тільки оком, але й рухами. Більшість етапів мають приховані ніші, де зберігається величезна кількість всяких предметів. Розробники не створюють складних головоломок без підказок. Шукайте правильне початок, а надалі йдуть ті ж самі цикли повторення. Етапи розподілені по складнощів, тому готуйтеся до наростання кількості механізмів.


Aliens Space: проходження рівнів

Початкові рівні

Починається в Aliens Space проходження з першого рівня, де необхідно просто натиснути пальцем на центр двері. Вона відкриється, а в центрі виявиться портал, крізь який слід пройти для продовження. Другий рівень вимагає трьох дій на екрані. Спочатку тисніть на двері, потім на клавішу і наостанок відсуньте металевий круглий лист. Просте рух вліво відкриє прохід, і можна продовжувати пригода. На третьому етапі присутній підказка прямо над дверима. Зображений ряд чисел (135 4), і він же виступає паролем до кодового замка на дверях. Відкривайте панель і вводите числа по черзі, щоб двері відчинилися перед вами.


Далі в Aliens Space проходження рівнів передбачає роботу з інвентарем. На підлозі буде кнопка і її слід підняти, щоб потім прикріпити на праву сторону від дверей (там буде спеціальне місце). Після варто натиснути на неї і потримати кілька секунд. На останньому етапі тендітна конструкція руйнується різким рухом телефону. Підніміть ключ, застосуйте його до дверей і пройдіть далі.
Aliens Space: проходження рівнів

Наступні етапи

Триває проходження гри Aliens Space з того, що потрібно римські числа ввести в цифрову панель ліворуч не шостому рівні. Далі потрібно розбити коробку над жовтим дротом. Для цього підключаємо його, і в дію вступить магніт. Ящик підніметься, а при відключенні впаде і розіб'ється. Беріть ключ і переходите на восьмий рівень. У ньому необхідно скачувати кульку по правильному шляху. Для цього необхідно нахиляти телефон в ту сторону, на яку показують стрілки всередині трикутника. На дев'ятому етапі гравець виявить які гаснуть лампочки. В момент, коли гасне світло, швидко тисніть на зелений центр двері і крокуйте далі. За проходження деяких попередніх кімнат у рюкзак падають уламки металу. Їх необхідно дістати і на десятому рівні скласти правильну картинку. Це робиться інтуїтивно за допомогою з'єднання контурів.
Aliens Space: проходження рівнів

Складні рівні

У грі Aliens Space проходження зіштовхує користувача надалі з більш складними загадками. Необхідно на одинадцятому рівні пересунути металеву коробку в центр і приєднати проводи. Далі підсунути під неї дерев'яний ящик, і при відключенні електрики залізо розрубає його. Забирайте ключ і застосовуйте його на двері. Продовження передбачає знову роботу з цифровими замками. Натисніть на знак радіації, а далі забирайте з'явився контейнер. Застосуйте його з інвентарю на дисплеї робота в правій стороні. З'являться числа (110 555), які необхідно ввести при натисканні на синю клавішу біля дверей. За таким же механізмів дійте надалі, і труднощі більше не потурбують навіть на останніх рівнях.

Популярі новини
Загрузка...