League of Legends: гайд. Даріус: опис героя

625 0 Новини високих технологій

В такій величезній ігровий всесвіту, як "Ліга Легенд", існує більш сотні героїв, і допомогти розібратися в їх уміннях і тактики може тільки гайд. Даріус завжди вважався дуже сильним чемпіоном, якого майже неможливо зупинити на верхній лінії. При грамотному управлінні, збір потрібних артефактів і расставлении пріоритетів персонаж перетворюється на одиночного вбивцю. Зробити це реально, але доведеться грунтовно вивчати кожен аспект гри.

Основні відомості

У грі присутні карти і матчі для разового битви. Гравець вибирає собі чемпіона і позицію, наприклад Даріус/ліс. Гайд передбачає огляд різних варіантів. Крім цього, є ще чотири місця для розташування героїв, хоча в процесі рокіровка відбувається кожні кілька хвилин. Верхня лінія (топ), середня лінія (мзс) і стрілок з підтримкою знизу. Відповідно позиції підбирається персонаж, і починається бій. Для Даріуса основною позицією вважається саме верх, адже він Джаггернаут з великим потенціалом командних боїв і виживаністю.
League of Legends: гайд. Даріус: опис героя

Історія персонажа

Кожному користувачу варто вивчити історію героя, перед тим як читати ігровий гайд. Даріус був старшим братом у бідній сім'ї, жив в державі Ноксус. Військова імперія в той час терпіла поразки від Демасии, і війська їхні танули на очах. З малих років хлопець тренувався і був неймовірно сильним. У вуличних сутичках він заслужив собі славу за стійкість і вольовий характер. Незабаром Даріус вирішив вступити у військо, де відразу ж відправився на фронт. Жорстоке перша битва принесло йому неймовірну славу, коли після наказу відступу перед переважаючими силами ворога, він не починился командиру. Воїн з сокирою розцінив наказ як боягузтво і вбив офіцера армії на місці. З залишками війська герой зумів здобути перемогу і незабаром був призначений головнокомандувачем. По завершенні війни суворий чоловік почав усувати корупційних політиків, щоб відродити колишню міць Ноксуса. Він підтримав Джеріко Свейна в його бажанні прийти до влади. Команда сильного воїна і геніального стратега швидко принесла плоди, і велич держави повернулося.

Вміння

Кожен чемпіон має чотири основні вміння, і одними з найпотужніших володіє в League of Legends Даріус. Гайд починається з опису кожного з них. Перше під назвою «спустошник» - кругової помах сокирою, завдає шкоди і відновлює здоров'я. Другий навик називається «калічить удар». Це активне вміння, яке набирає чинності після нанесення автоатаки. Воно посилює подальші атаки чемпіона по цілі. Третій скілл «передчуття» притягує сокирою до Даріусу супротивників. Головний пасивний навик полягає в тому, що герой ставить мітки у вигляді кровотечі, і вони наносять періодичний шкоди. Якщо набирається їх максимальну кількість, тоді ультімейт у вигляді стрибка з сокирою має додаткову силу атаки. В першу чергу, прокачується перший навик, ультімейт - по можливості, далі третій і останнім другий (Q, R, E, W).
League of Legends: гайд. Даріус: опис героя

Руни і вміння

Серед трьох гілок талантів класу Джаггернаут ідеально підходить саме третя, і про це вам розповість будь-гайд. Даріус має величезний потенціал відновлення здоров'я і за рахунок цього може битися з декількома супротивниками одночасно. Тому прокачуємо регенерацію здоров'я в першу чергу, а в другу - швидкість бігу з-за низької мобільності героя. У наступних рядах віддаємо перевагу підвищенню активності входять зцілень і щитів, зменшення перезарядки умінь прізивателя. У двох нижніх щаблях необхідно знизити довжину уповільнень і «рішучість невмирущого». Останній навик дозволить відновити здоров'я за кожний удар. В рунах потрібно набрати такі параметри: 9% швидкості атаки, +11 атаки, скорочення перезарядки за рівень (-009%) і 4 опору магії.
League of Legends: гайд. Даріус: опис героя

Роль на карті

Важливо при виборі чемпіона розуміти його місце, і в цьому не відрізняється від інших Даріус. Опис героя штовхає на думку, що його необхідно прокачувати, поки він не стане грозою авангарду команди. Саме цього необхідно домогтися, адже такий чемпіон покаже себе на пізній стадії навіть з мінусовим рахунком. Верхня лінія дозволяє йому спокійно домінувати над одним ворогом, але тільки якщо не потрапляти під виходи ворожого лісника. Багато геймери бажають бачити чемпіона в джунглях, але його потенціал допомоги занадто низький. Якщо супротивники мають контроль або стрибки (так буває найчастіше), тоді втекти не складе праці. Крім притягання, у нього немає інструментів впливу, а низька дальність застосування змушує грати дуже тонко. В лісі гра за Даріуса вимагає точних розрахунків і майстерності, тому позиція вважається неактуальною.
League of Legends: гайд. Даріус: опис героя

Початкова стадія матчу

Як тільки ви потрапили на «Розлом призивателей» (назва карти), слід обрати тактику бою. У LoL Даріус найчастіше нав'язує швидкий бій. У цьому випадку купуйте Меч Дорана і одну банку для лікування. Для вбивства міньйонів слід взяти Осквернене зілля. Відновлення здоров'я і мани дасть можливість безпечно розмінюватися ударами і зберігати домінування на топі. Перша закупівля повинна обов'язково складатися з Поглинача. Мобільність разом зі здоров'ям і атакою приємно виглядає на героя. Надалі дивіться по ситуації: якщо противник має швидку регенерацію, тоді краще почати з Покликання Ката, а якщо ні - тоді апгрейда наш молот в Чорну Сокиру. До середини гри ідеально зібрати Броню Мерця або Облачення Духів. Вибір робіть за того, хто проти вас стоїть на лінії – магічний або фізичний тип утрати.
League of Legends: гайд. Даріус: опис героя

Середній етап

У цій частині гайд по герою Darius передбачає, що лінія була як мінімум не програна, інакше у вас немає необхідних предметів. Обов'язково збираємо вищезгадані предмети, а також чобіт Хода Меркурія, який повинен бути в інвентарі вже разом з Поглиначем. Слід розуміти, що якщо в команді супротивників немає мага, тоді збирати магічну захист не варто. Це рідко буває, і в серйозних матчах зазвичай досягається баланс, тому ядро не змінюється. Отже, гра зосередилася на середній лінії. Намагаємося ініціювати бої своїм притяганням, але тільки при чотирьох зібраних предметах. Не забуваємо отримувати золото в будь-який зручний момент, щоб купити дві залишилися речі. Ідеальним вибором тут буде Ангел-хранитель заради захисту та воскресіння, а також Випробування Стерака (щит і збільшення базової сили атаки).
League of Legends: гайд. Даріус: опис героя

Завершальна стадія

Якщо ви зробили все правильно і намагалися не допускати помилок, тоді повинно відчуватися домінування, адже на це розрахований гайд. Даріус може сміливо кинутися в гущу ворогів і «гільйотиною» карати їх за зухвалість. Не забуваємо, що вбивство перезаряджає вміння на короткий час. В кінці гри роль чемпіона йде за двома напрямками. Якщо він може дістати ворожих бійців атаки (мага і стрілка), то коштувати їх вбити за дві секунди. Якщо ж не виходить, тоді зосереджуємося на захист союзників і допомагаємо їм пережити штурм авангарду ворога. Іноді другий варіант дає більше користі, ніж стрімкий переслідування супротивників, які зможуть показати чудовий відхід і залишити вас ні з чим або взагалі вбити. Враховуйте, що при шести предметах у Даріуса чудова регенерація здоров'я, багато броні і магічною захисту. Він легко відтягує на себе увагу і може довго тримати атаку ворога.

Популярі новини
Загрузка...