Space Engineers: кораблі, як їх побудувати

219 0 Новини високих технологій

Space Engineers - це гра в жанрі стратегії, якої основним завданням є розвиток та збір ресурсів. Кораблі в грі необхідні для подорожей на планети для видобутку корисних копалин. У Space Engineers кораблі можуть бути різних розмірів і конструкцій, а їх створення може чимось нагадувати "Майнкрафт", в якому теж все складається з блоків. Після побудови корабля потрібно ще змусити його працювати.

Як побудувати корабель у космосі

Space Engineers: кораблі, як їх побудувати
Багато новачків не знають, як побудувати корабель Space Engineers в космосі, а цей гайд стане відмінним помічником. Для початку потрібно визначитися з місцем будівництва - воно має бути без гравітації, а для цього необхідно відлетіти від початкової платформи, використовуючи реактивний рюкзак. З місцем визначилися, тепер потрібно зайти в інвентар, використовуючи клавішу G, і вибрати команду "Новий малий корабель". Якщо є мета побудувати великий корабель або станцію, то треба натиснути відповідну команду.


Наступний крок, який дозволить будувати в Space Engineers кораблі, - це вибір блоку з легкої бронею і побудова платформи 3х3. Це мінімальна площа, на якій можна розмістити кабіну пілота. Кабіна повинна стояти в центрі платформи. Далі піде основа життя корабля - це реактори, які живлять всі корабельні модулі. Для кращої маневреності знадобиться кілька гіроскопів, які відповідають за орієнтування корабля в просторі. Чим більше буде поміщено гіроскопів, тим краще корабель буде маневрувати. Залишилося тільки вибудувати навколо реакторів побільше легкої броні і встановити двигуни. Обертати використовувані блоки можна з допомогою клавіш основного призначення: Del, PU, PD і так далі.

Space Engineers: як побудувати корабель на планеті

Space Engineers: кораблі, як їх побудувати
Спочатку потрібно підготувати інвентар, тобто вибрати для панелі швидкого доступу необхідні матеріали: кабіна винищувача, блоки легкої броні, посадкове шасі, прискорювачі (вони хороші тільки в космосі), великий реактор, гіроскоп.


Будувати в Space Engineers кораблі на території планети потрібно на платформах, а не на чистій землі. Починається будівництво з шасі, потім обставляється блоками легкої броні довільної форми. Після створення основи для корабля необхідно встановити реактори і перекрити їх блоками броні. З боків, знизу і спереду розташовуються двигуни. Настав час для прискорювачів - один встановлюється спереду і два ззаду.

Поради

Space Engineers: кораблі, як їх побудувати
Використання блоків легкої броні пояснюється тим, що завдяки їй у корабля буде менша вага, а значить, пересуватися він буде швидше. Двигуни краще використовувати великі, так як один великий двигун займає менше місця, ніж кілька дрібних. Перекриття для них необхідно для того, щоб не стикатися з іншими об'єктами будови. У Space Engineers кораблі в космосі працюють на прискорювачах, але якщо треба покинути планету, корабель не запуститься. Прискорювачі гарні для космосу, але на планеті з гравітацією корабель просто не злетить. Тут є маленька хитрість - можна побудувати подобу пускової установки. Для цього знадобляться гідрогенні накопичувачі з запасом кисню, а під ними встановлюється прискорювач. Після цього корабель запуститься, а прискорювач дасть поштовх для виходу в космос.

Популярі новини
Загрузка...