Персонажі в "Скайриме": Дельфіна

303 0 Новини високих технологій

Серія ігор The Elder Scrolls є однією з найбільш впізнаваних франшиз в жанрі РПГ. Остання її частина, «Скайрим», є самою популярною і улюбленою у більшості гравців. В грі багато цікавих персонажів, і одним з таких є Дельфіна.

Дельфіна

Дельфіна «Скайриме» – жінка бретонської раси. Згідно Талморским записів, їй близько п'ятдесяти років, хоча виглядає вона молодшою. Вперше ми зустрічаємо Дельфіну після втечі з Хелгена, рятуючись від дракона. Це відбувається в поселенні Ривервуд, куди більшість гравців направляються першим справою. Там Дельфіна володіє таверною. У неї можна за десять септимов зняти кімнату на ніч.
Персонажі в "Скайриме": Дельфіна
Однак, Дельфіна «Скайриме» не такий вже рядовий і непримітний персонаж. У неї є свої секрети і своя роль в сюжеті.

Клинки

В ході проходження гри ми з'ясуємо, що Дельфіна – член «Клінков». А це бойова організація, заснована ще Тайбером Септимом. По суті, це орден розвідників, які займаються бойовими і шпигунськими завданнями. У «Скайриме» Дельфіна і інші члени Клинків змушені ховатися, так як організація була розпущена і за всіма ними полюють агенти Талмора.


У таверні є секретна кімната, наповнена озброєнням Клинків. Після появи драконів «Скайриме» Дельфіна згадує одну з головних цілей ордена – знищення говорять рептилій. Вона розшукує причини їх повернення та способи вбивства.
Персонажі в "Скайриме": Дельфіна
У співпраці з протагоністом гри і придворним магом Вайтрана Дельфіна «Скайриме» шукає артефакт – драконівські камінь, на якому є карта драконівських поховань. Спочатку вона за допомогою ряду дій непомітно привертає увагу головного героя. Після того, як Довакин знаходить її і проходить випробування, вони разом починають відроджувати Клинки. З її допомогою ми розкриваємо задуми Талмора, пов'язані з появою драконів.


Потім в «Скайриме» Дельфіна допомагає Довакину знайти Эсберна, експерта Клинків по драконам, а після цього бере участь в їх приховуванні від Талмора. Разом вони приходять в Храм Небесної гавані, де починається відродження ордену Клинків. Ми допомагаємо Дельфіні набирати рекрутів в організацію, а вона стає гильдмастером.

Баг з Дельфиной

В ході гри нам необхідно буде привести рекрутів у Клинки. Якщо в «Скайриме» Дельфіна не приймає новобранців, це говорить про те, що у вас баг. В стандартній ситуації, коли ви приводите з собою супутника, в діалозі з нею повинна бути рядок про прийом рекрута. Якщо ж її немає – перевірте встановлені моди. Спробуйте по черзі вимикати їх і намагатися здати квест. Як правило, проблема пов'язана саме з модами. Також для виправлення бага можна знайти спеціальний патч.

Популярі новини
Загрузка...