Скляна броня в "Скайриме": опис, отримання, особливості

379 0 Новини високих технологій

Багато сучасні геймери звернули увагу на 5-ту частину культової лінійки The Elder Scrolls. "Скайрим" - це гра з відкритим світом, в якому можна відпочивати, розвиватися, битися, збирати цікаві предмети, займатися крафтінгом і проходити різноманітні квести. Для кожного знайдеться своє заняття! Величезну роль у ній відіграє збір амуніції. Без неї персонажа можуть легко вбити. Сьогодні нас буде цікавити скляна броня в "Скайриме". Чи є така спочатку? Або ж це мод, який додає новий тип амуніції в гру? Як створювати її? Розібратися у всьому цьому може навіть початківець гравець.

Скляна броня в "Скайриме": опис, отримання, особливості

Опис

Що таке скляна броня в "Скайриме"? Це різновид легких обладунків. Вона є в світі The Elder Scrolls V спочатку. Жодних модів встановлювати не потрібно. За своїми характеристиками обладунки зі скла нагадують нордскую різьблену амуніцію. Броню нерідко носять злодії і найманці вище 30 рівня. Скляне зброя - частина повного комплекту відповідної броні. Воно трохи поступається за втратам ебонітовим. Вартість зброї зі скла досить висока. Для того щоб поліпшити скляний обладунок в "Скайриме", необхідно підготувати верстак і шматок очищеного малахіту.

Характеристики

Нижче представлені характеристики обладунків зі скла.
Скляна броня в "Скайриме": опис, отримання, особливості
У комплект до неї входить і зброю. Воно теж має свої параметри. Нижче можна побачити характеристики скляного зброї.
Скляна броня в "Скайриме": опис, отримання, особливості
Це ще не все. У "Скайриме" досить багато типів зброї. І скляний сет не є винятком. Ось ще кілька типів зброї скляного типу.
Скляна броня в "Скайриме": опис, отримання, особливості

Де знайти

Добути досліджувану амуніцію можна по-різному. З 36-го рівня гравець зможе знайти броню зі скла різного роду контейнерах по всьому Солстхейму і Скайриму. Іноді елементи комплекту зустрічаються з 29-го рівня, але відбувається це не так вже й часто.


Крім того, скляні обладунки можна добути:
 • з тел талморцев при проходженні завдання "Без вісті зниклий";
 • знявши амуніцію з талморцев в Посольстві під час прямування за завданням "Дипломатична недоторканність".
 • Зачаровані обладунки зі скла теж зустрічаються. Моди скляній броні в "Скайриме" дозволяють видозмінювати амуніцію, але на чари і характеристики вони зазвичай не впливають. Гравець може відшукати зачарований скляний обладунок:
 • у деяких торговців/кузнєцов;
 • у солдатів Талмора після 36-го рівня;
 • у світі "Скайріма" після досягнення 37-го рівня.
 • При бажанні персонаж може скрафтить відповідні елементи обладунку. Для цього потрібно вивчити скілл "Скляні обладунки" і досягти мінімум 70-го рівня ковальської справи.
  Скляна броня в "Скайриме": опис, отримання, особливості
  За допомогою консолі гравці видають собі будь-які елементи обладунків зі скла. Для цього потрібно:
 • Під час ігрового процесу викликати консоль, натиснувши на клавішу "~".
 • Надрукувати команду player.additem, через пробіл вказати ID обладунку/зброї, а потім - кількість видаваних обладунків.
 • Підтвердити запит.
 • Важливо: ID-обладунків та зброї можна побачити на перших скронях.

  Популярі новини
  Загрузка...