Помилка 920: способи позбавлення від неї

212 0 Новини високих технологій

В Google Play існує багато кодів помилок, таких як 963504505 і т. д. Серед них помилка 920 у "Плей Маркеті" вважається найбільш поширеною. Цей код з'являється тоді, коли користувачі не можуть завантажувати або оновлювати програми в Google Play.

Причини помилки 920

Існує досить багато теорій про фактичної причини, що викликає цю помилку. Деякі користувачі вважають, що це може бути пов'язано сервером Google. Найчастіший спосіб, який може допомогти, це просто почекати кілька хвилин і повторити завантаження або оновлення програми. Якщо цей простий метод не допомагає, тоді наша стаття саме для вас. Прочитайте її, і один з методів обов'язково допоможе вам позбавитися від проблеми. Виправити помилку 920 в Google Play не складно, тому можете спробувати вирішити проблему самостійно, не звертаючись в сервісні служби. В рамках нашої статті уявімо чотири методи вирішення даної проблеми.


Очищення кешу

Помилка 920: способи позбавлення від неї
Для того щоб уникнути цієї помилки, вам необхідно почистити кеш і видалити або додати свій обліковий запис Gmail в налаштування. Перше, що вам треба спробувати, - це перезавантажити (перезавантажити) ваш пристрій Android, а потім спробувати встановити або оновити програму, що викликає помилку. Якщо це не спрацювало, тоді спробуємо повторити нижченаведені кроки для того, щоб усунути код помилки 920 в Android-магазині Google Play: Найперший і найпростіший спосіб ми розібрали трохи вище, далі будуть способи трохи складніше, по наростаючій. Метод №1 - це покрокова інструкція, яка допоможе вам позбавитися від цієї помилки:
 • Крок 1. Перейдіть до програми, в роботі з якими у вас з'явилася дана помилка.
 • Крок 2. Відкрийте сторінку завантаження програми в магазині Google Play.
 • Крок 3. Видаліть з вашого пристрою, і також видаліть всі оновлення (якщо виникла помилка при оновленні програми).
 • Крок 4. Тепер очистіть кеш вашого пристрою і спробуйте встановити його ще раз.
 • Якщо ця помилка більше не з'являється, додаток встановлюється добре і також оновлюється, тоді ми вас вітаємо. Ви вирішили дану проблему.


  Якщо ж нічого не змінилося, і помилка 920 в play все так же з'являється і не дає нічого завантажити або оновити, тоді продовжуйте пробувати інші методи.

  Перевірка інтернет-з'єднання

  Помилка 920: способи позбавлення від неї
  Метод №2: відключити і включити Wi-Fi (стільникових даних). Це ще один базовий метод для усунення помилки 920 Google Play. Це повідомлення може виникати, коли ви відтворюєте безліч завдань, наприклад:
 • Завантажуєте необхідну вам програму або оновлення, при якому у вас відбувається помилка.
 • Прослуховуєте музику через інтернет.
 • Переглядаєте відеоролики.
 • Завантажуєте яку-небудь програму.
 • У цьому випадку швидкість вашого інтернет-з'єднання стає недостатньою для установки необхідного вам програми, тому і з'являється помилка 920 у "Плей Маркеті". У цьому випадку необхідно зробити деякі кроки:
 • Перезавантажте ваше інтернет-з'єднання. Для цього просто вимкніть, а потім увімкніть ваш Wi-Fi, а якщо ви виходите через стільникового оператора, тоді перезавантажте мобільні дані.
 • Після цього перейдіть в додаток Play Store і завантажити додаток, яке ви хочете завантажити. Якщо зараз помилка 920 не з'являється, тоді все чудово. Отже, ви вирішили цю проблему.
 • А якщо навіть зараз помилка 920 продовжує з'являтися, тоді переходимо до наступного методу.

  Очищаємо дані в Google Play

  Помилка 920: способи позбавлення від неї
  Метод № 3: очищення кеша і даних в Google Play Store. Це трохи складніше, ніж попередні два методу, в цьому методі потрібно зробити більше кроків, щоб позбавитися від помилки. Що вам потрібно зробити - це очистити кеш і очистити дані в Google Play. Це допоможе вам подолати код помилки 920 при наступному завантаженні або оновленні програми з магазину Google Play.
 • Крок 1. Перейдіть в налаштування вашого пристрою.
 • Крок 2. Знайдіть «Програми» в меню налаштувань. Тут ви можете знайти опцію «Google Play Store». Відкрийте її.
 • Крок 3. Тепер знизу ви можете знайти опцію «Очистити кеш». Натисніть на нього, і весь ваш кеш буде очищений.
 • Виконавши цей крок, очистіть історію і кеш у вашому пристрої (видаліть всі останні додатки). Перейдіть в Google Play і відновите завантаження або оновлення.

  Зміна облікового запису Google

  Помилка 920: способи позбавлення від неї
  Спосіб № 4: додавання та видалення облікового запису Google. Найкраще дотримуватися порядку згаданих методів. Наприклад, спробуйте кожен метод в заданому порядку, поки ви не позбудетеся від помилки 920 Google Play. Якщо всі методи не принесли позитивного результату, тоді вам необхідно зробити наступне. Найкращий і гарантований спосіб - тимчасово видалити свій обліковий запис Google з телефону і додати її знову. Це робиться для того, щоб скинути всі ваші дані в Google Play. В результаті цього є ймовірність того, що помилка 920 від якої ви не змогли позбутися іншими методами, також відійде. Для цього вам потрібно:
 • Крок 1 - перейдіть в Налаштування вашого мобільного телефону».
 • Крок 2 - тепер знайдіть «Облікові записи», а потім перейдіть в облікових записів Google.
 • Крок 3 - в цьому розділі знайдіть обліковий запис, який ви використовуєте для Google Play, або обліковий запис, який ви використовували під час виникнення помилки. Після того як ви натиснете на свій обліковий запис, ви знайдете можливість видалити її.
 • Крок 4 - ви успішно видалили свій обліковий запис і після цього знову додали її. Після введення ідентифікатора електронної пошти та пароля і, отже, додавання облікового запису поверніться в магазин відтворення і знайдіть додаток, яке ви завантажували чи оновлювали, коли з'явився код помилки 920. Тепер перевстановіть його або поновіть. На цей раз ви не зіткнетеся з помилкою 920.
 • Помилка 920: способи позбавлення від неї

  Заводські налаштування

  Якщо ви будете слідувати методів, як показано вище, і діяти починаючи з найпростіших, по наростаючій, для видалення коду помилки 920 це допоможе вирішити вашу проблему. Якщо нічого не допомогло з тих методів, що представлені вище, тоді з жалем повідомляємо, що необхідно провести повний скидання всіх налаштувань і повернутися до заводських. Робити це необхідно тільки в тому випадку, якщо не допоміг жоден із запропонованих методів, тому що в цьому випадку відбудеться видалення всіх завантажених додатків і всіх ваших даних.

  Популярі новини
  Загрузка...