Методи, що дозволяють встановити сервіси Google Play Android

805 0 Новини високих технологій

Припустимо, ви купили свій пристрій. Але от проблема: для того щоб запустити YouTube або будь-яке інше додаток від Google, потрібно встановити сервіси Google Play Android смартфона. Давайте розберемо методи, які можуть допомогти з проблемою в різних ситуаціях.

Установка офіційними методами

Цілком реально, що ви придбали пристрій у офіційного продавця, так ще й РСТ (Ростест). Насправді це анітрохи не захищає від відсутності сервісів в прошивці за замовчуванням. Перевірте, чи встановлений Google Play, і якщо так, то просто слідуйте вказівками з наступної інструкції:
 • Відкрийте пошук, натиснувши на верхній сходинці в магазині.
 • У пошуковому рядку вбийте "Сервіси Google Play"
 • Натисніть на перший запропонований варіант з відповідною назвою і від офіційного джерела.
 • Встановіть програму і відкрийте його.
 • Це стандартний спосіб встановити сервіси Google Play Android, який підійде для більшості користувачів, які зіткнулися з описуваної проблемою. У більшості випадків цим питання і закінчується, однак можуть мати місце і інші варіанти розвитку подій. Постараємося розібрати найбільш поширені.


  Методи, що дозволяють встановити сервіси Google Play Android

  Неофіційні методи

  Дуже багато людей, щоб зекономити кошти, замовляють техніку з Китаю, пізніше задаючись питанням: а як встановити сервіси Google Play на китайський "Андроїд"? Безумовно, найчастіше економія варто виправданих зусиль, але будьте гранично обережні - несертифіковані пристрою не підлягають обслуговуванню на території країн СНД і Росії, за рідкісними винятками. Так як встановити Google Play-сервіси на Android, якщо телефон був замовлений з Китаю і не має заздалегідь встановлених? Можна скористатися інструкцією вище, але є великий шанс, що вона не спрацює. Тому розберемо цей випадок окремо. Ось невелика інструкція з узагальненими радами для більшості китайських пристроїв:
 • Намагаючись встановити сервіси Google Play для Android 5.1 пам'ятайте, що дана версія прошивки, швидше за все, застаріла, спробуйте оновити її, це може допомогти виправлення проблеми.
 • На деяких смартфонах у папках можна знайти встановлений установник програмного забезпечення від Google. У приклад можна привести пристрою від Meizu, де така практика широко поширена. Такі програми носять назви за типом Google Installer.
 • Зайдіть на гілку форуму, присвячену вашого пристрою. У Росії найбільш відомий 4PDA, в зарубіжних країнах - XDA. Для більшості пристроїв там є детальні інструкції по темі, як встановити сервіси Google Play "Андроїд". Цей метод хороший тим, що гілка форуму присвячена саме вашому смартфону, а тому вам не доведеться шукати універсальний метод.
 • Методи, що дозволяють встановити сервіси Google Play Android

  Інші способи установки

  Дані методи будуть актуальні для просунутих користувачів, так як потребуватимуть певного ризику і досвіду. У разі, коли на вашому смартфоні отриманий Root-доступ (права адміністратора), можна піти по хитрому шляху. Для цього з надійного джерела скачайте програму Lucky Patcher. Встановіть її і відкрийте.


  У самій програмі виберіть пункт "Установка модифікованих сервісів Google Play", потім виберіть версію натисніть на кнопку установки. Ваш апарат може кілька разів перезавантажитися, це абсолютно нормально. Не забувайте, що програмі попередньо необхідно видати права рут-доступу. Це найбільш небезпечний і ризикований метод, дієвий при успішному виконанні. Ви також можете завантажити окремо сервіси Google Play з безпечного інтернет-джерела, але цей метод рідко спрацьовує, так як для кожної прошивки необхідна своя, унікальна версія програми.
  Методи, що дозволяють встановити сервіси Google Play Android

  Висновки

  Отже, ми розібрали основні і найбільш поширені методи встановлення сервісів Google Play. Сподіваємося, що поради допомогли вам розібратися з проблемою. Ви завжди можете віднести свій смартфон в офіційний сервісний центр, де вам будуть зобов'язані безкоштовно встановити програмне забезпечення, яка зобов'язана за замовчуванням перебувати в будь-якій прошивці Android. У разі, коли такий варіант неможливий, спирайтеся на наведені вище інструкції.

  Популярі новини
  Загрузка...