Skyrim: красномовство - що це і чому воно так важливо для гравця?

111 0 Новини високих технологій

Красномовство в Skyrim є одним з найважливіших навичок, оскільки істотно спрощує діалоги, дає можливість заощадити при численних закупівлі і просто дозволяє весело проводити час. Звичним багатьом шанувальникам TES-способом - продажем речей - прокачати красномовство досить важко: потрібно постійно купувати і продавати вкрай дорогі речі, що припустимо тільки на високих рівнях, але абсолютно не прийнятно для новачка.

Класичні методи прокачування

Skyrim: красномовство - що це і чому воно так важливо для гравця?
З тих варіантів, як прокачати красномовство в Skyrim, новачкові підходить всього кілька. Найпростіший і, мабуть, очевидний - продаж залізних кинджалів, які напевно залишилися у гравця після чергового забігу у кузню для підвищення досвіду. Операції слід проводити з однією одиницею товару за раз, і красномовство буде потроху зростати. Така методика вважається умовно чесної, простий і найбільш прийнятною на будь-якій стадії гри. Прямий очевидною альтернативи такого варіанту немає, проте деякі кмітливі Драконорожденные все ж зуміли підібрати більш оперативні способи.


Більш швидкі методики розгойдування

Skyrim: красномовство - що це і чому воно так важливо для гравця?
Рано чи пізно гравець натрапить на кілька варіантів прокачування, як кажуть, для ледачих. Коротко описати їх можна таким чином:
 • штрафи у вартових правопорядку;
 • нескінченні "репліки переконання" у НПС.
 • Перші спосіб має масу варіацій. Наприклад, найпростіший виглядає таким чином:
 • Драконорожденный отримує невеликий штраф в одному з міст (зовсім маленький);
 • стражник звертається до нього з реплікою про те, що, начебто, знає гравця;
 • його слід переконати в тому, що він помилився, після чого повторити процедуру;
 • якщо штраф дійсно крихітне, то шанси на успішне спрацьовування навички "переконання" вкрай високі. Якщо ж не вийде, то гравець всього лише втратить 5-15 золотих.
 • Є ще один варіант прокачування за такою методикою. Необхідно вступити в злодійську гільдію, вдарити стражника і запропонувати йому "домовитися" за вражаючу суму. Він погодиться і навик переконання зросте, гроші можна вкрасти з допомогою кишенькової крадіжки. Після цього гравець йде до наступного стражникові і так далі. Слід зберігати акуратність, оскільки повернення до вже побитому стражникові призведе до зникнення репліки і реальному штрафу.

  Як качати навик нескінченно

  Нескінченні репліки переконання - це варіант діалогу, при яких качати красномовство можна постійно. Це відноситься до Унгриэну, який працює в медоварне "Чорний верес". Його можна попросити дістати "скелет із шафи", після чого навик зросте. Процедуру можна повторювати нескінченно.

  Популярі новини
  Загрузка...