Топ-3 ігри, де можна створити свого персонажа

1114 0 Новини високих технологій

Ігор, де можна створити свого персонажа, чимало. Ми пропонуємо вам три гри, в яких є відмінний редактор персонажа!

Серія The Elder Scrolls

The Elder Scrolls – одна з найпопулярніших RPG з чудовим відкритим фентезійного світом. Зрозуміло, всі частини «Старовинних Сувоїв» повні дивовижних пригод, де протагоніст має можливість вибирати сюжетні лінії і квести. Серед головних особливостей серії – прокачування героя, різноманітність завдань, величезний світ, по якому можна подорожувати.


Топ-3 ігри, де можна створити свого персонажа
Якщо говорити про передостанньої частини The Elder Scrolls під назвою Oblivion, то там значно покращилася механіка і графіка, з'явився неймовірний редактор персонажів. Гравець може створити свою копію або ж копію якийсь селебріті! В останній частині – Skyrim – розробники зберегли і поліпшили всі вдалі напрацювання геймплея. Гравець може вибрати не тільки расу, але і зовнішність персонажа, і навіть шрами! А тому можна сміливо сказати, що The Elder Scrolls Skyrim – це краща RPG-гра, де можна створити свого персонажа всіх часів і народів!

Fallout 3 і 4

Серія ігор Fallout – це інноваційний сеттінг, максимальна реалістичність ігрового процесу і величезний відкритий світ. Якщо перша і друга частини пропонували на вибір трьох героїв, то Fallout 3 і Fallout 4 – це ігри, де можна створити свого персонажа.
Топ-3 ігри, де можна створити свого персонажа
Гравцеві знадобиться вибрати стать майбутнього Самотнього Подорожнього, його ім'я. Наступний етап – вибір зовнішніх характеристик персонажа. Розробники пропонують на вибір чотири раси: можна створити афроамериканця, європеоїда, азіата або латиноамериканця. Потім можна приступати до вибору кольору волосся, зачіски і зовнішності.


The Sims 3 і 4

Говорячи про ігри на ПК, де можна створювати персонажа, слід зазначити серію ігор The Sims. Жодна частина цього симулятора життя не обходиться без захоплюючого створення індивідуальних персонажів. Особливо гарні в цьому плані третя і четверта частини гри.
Топ-3 ігри, де можна створити свого персонажа
Для роботи над зовнішнім виглядом є CAS – редактор гри, де можна створити свого персонажа. Вік, зріст, риси обличчя, наявність або відсутність косметики і прикрас, створення надприродних персонажів, тембр голосу, зачіска, вибір одягу – на весь процес у гравця може піти не одна година!

Популярі новини
Загрузка...