Soul Gems: як заряджати камені душ Skyrim

325 0 Новини високих технологій

Камені душ у всесвіті Skyrim грають досить вагоме значення. Ці артефакти служать для підзарядки магічних речей і необхідні як для серйозних магічних експериментів, так і для простого побуту. Зустріти їх можна повсюдно. Гравці франшизи TES також потребують подібного роду дрібнички, оскільки такий спосіб повернути магічного зброї його силу вважається найбільш доступним і практичним.

Що це таке?

Soul Gems: як заряджати камені душ Skyrim
Камінь душ (Soul Gem) - це артефакт, мінерал, який здатний утримувати в собі душу істоти. Якщо ж пояснюватися більш практично, то такий "камінчик" здатний передати магічного зброї додаткові "заряди", щоб працювало й далі. Чим вище рангом такий камінь, тим сильніше вийде ефект. От тільки та душа для такого артефакту потрібна відповідна. Для крихітного осколка вистачить і упіймання вовка, а ось для великого каменя потрібно душа, приміром, велетня. Обійти це обмеження можна парочкою хитрих способів.


Класифікація каменів душ

У грі представлена як звичайна лінійка каменів душ, так і кілька особливих артефактів. Приблизний список виглядає так:
 • крихітний;
 • маленький;
 • звичайний;
 • великий;
 • великий;
 • чорний.
 • Щоб зарядити чорний камінь душі, підійде "тільки лиходій". Хоча насправді для цього достатньо вбити будь-якого представника ігровий раси, вампіра чи злого персонажа. Крім того, перед тим, як зарядити чорний камінь душ у Skyrim за допомогою звичайного мобу, потрібно переконатися у відсутності інших осколків в рюкзаку.

  Підзарядка каменів душ

  Soul Gems: як заряджати камені душ Skyrim
  Про те, як заряджати камені душ Skyrim, дані підказки безпосередньо у самій грі. Рано чи пізно на завантажувальному екрані з'явиться керівництво з приводу того, як повернути сили ціпку або ж зачарованному клинку. Крім того, процес описаний і при навчанні заклинанню "захоплення душ", яке не має градації за рівнями, але здатне з'єднатися з прокачаним навичками і триматися на ворога довше звичайного.


  Щоб відповісти на питання про те, як заряджати камені душ Skyrim, потрібно провести кілька нехитрих маніпуляцій:
 • активувати закляття "захоплення душ" на ворога;
 • вбити супротивника будь-яким доступним способом;
 • з'явиться анімація, схожа з поглинанням душі дракона, після чого один з каменів заповниться в залежності від сили противника.
 • Нічого складного. Перед тим, як заряджати камені душ Skyrim, рекомендується потренуватися, щоб мати уявлення про те, якою монстр підходить для конкретної категорії каменів душ.

  Зірка Азури і Чорна зірка

  Ці два артефакту добре відомі шанувальникам серії TES. Вони обидва є нагородою за квест Даедра. У реаліях Skyrim зірка потрапляє гравцеві вже зламаною, після чого йому необхідно відновити її. По ходу квесту виявляється, що маг Колегії Мейлін Варен в спробах знайти безсмертя переніс власну душу в артефакт Азури. Пізніше від гравця залежить, чи стане артефакт початковим або ж перетвориться на Чорну зірку.
  Soul Gems: як заряджати камені душ Skyrim
  Гравець отримає в свої руки непорушний камінь душ, який можна постійно наповнювати душами. Для підзарядки Зірки Азури потрібні тільки "білі" , тобто нижчих створінь, наприклад, тварин. Як заряджати камені душ Skyrim? Чорна зірка в цьому випадку нічим не відрізняється від звичайного аналога, буде потрібно будь-яка "темна" сутність, наприклад, бандит.

  Інше застосування

  Камені душ служать не тільки для заряджання зброї. З їх допомогою можна отримати досить сильний артефакт на ранній стадії гри - посох виклику атронаха. Для цього слід обзавестися великим або великим каменем душі. Купити артефакт можна практично у будь-якого придворного мага. Крім того, додавши мітлу, сіль і відповідний злиток руди, скористатися кузнею атронахов в Колегії. З чорного каменю душі також можна отримати серце даедра, що вкрай важливо на пізніх етапах гри при створенні потужної екіпіровки.

  Популярі новини
  Загрузка...