Сталгримова броня - магічний лід в справі!

255 0 Новини високих технологій

Сталгримова броня – один з видів рідкісної амуніції в популярній комп'ютерній грі "Скайрим". В цій RPG і так достатньо різноманітних видів зброї та обладунків. Всі вони володіють різними властивостями і показниками опірності фізичній і магічного урону.

Сталгримова броня - магічний лід в справі!

Руда

Практично всю амуніцію в "Скайриме" гравець може зробити самостійно. Все що потрібно – це необхідний рівень досвіду у ковальській справі і деякі матеріали. Багато ресурси цілком можливо придбати у звичайних міських торгівців. Однак це варіант лише для тих, хто вже нажив ціле стан. Якщо руда у продавців закінчилася або необхідного виду немає у продажу, то її доведеться добувати. Руда зустрічається на території всього ігрового світу. Виявити виходи породи можливо як у шахтах і печерах, так і просто випадково наткнутися на поверхні. На жаль, випадково зустріти можливо тільки сталеву або залізні жили. Всі інші доведеться пошукати.


Сталгримова броня створюється з сталгрима. Власне кажучи, саме завдяки руді комплект амуніції і отримав свою назву. Знайти її можливо лише на Солстхейме, а до нього доведеться доплисти на кораблі, адже це повноцінний острів. У звичайній версії гри його не існує. Дана локація є частиною офіційного доповнення «Драконорожденный».

Просто так броню не створити

Практично завжди для створення речей потрібно навик і інгредієнти. Однак сталгримовая броня — це те, що вимагає особливих знань. Вони з'являться лише після виконання певної квестової ланцюжка. Для того щоб навчитися кувати зброю і обладунки з такого матеріалу, потрібно завершити квест «Доля Скаалов» і прийти через кілька днів. Необхідно повернутися в їх село і підслухати діалог Деоро Дроворуба і Фанарі Сильний голос. Далі, поговоривши з дроворубом, гравець дізнається, що зник сільський коваль і запропонує завдання щодо його розшуку. Виконання такої квестової ланцюжка дасть можливість кувати сталгримовую броню.


Сталгримова броня - магічний лід в справі!

Як добути?

Для будь видобутку руди в "Скайриме", потрібна наявність кирки. Вона універсальна і підійде для будь-якої жили. Оскільки сталгрим – це не стільки руда, скільки особливий магічний лід, то розколоти його звичайної киркою неможливо. Лід, мабуть, дуже давній. Настільки, що впоратися з ним зможе лише давня нордская кірка. На щастя, для того щоб викувати в "Скайриме" сталгримовую броню, не потрібна наявність особливої кузні або магічного ковальського молода. Добувши всі необхідні матеріали, можна сміливо вирушати хоч до Небесної, хоч до звичайної кузні. Для кування потрібно такий навик ковальської справи, який дозволив би кувати Ебонітові обладунки та зброю. Іншими словами, йти за стальгримом на самому початку гри – не має сенсу.
Сталгримова броня - магічний лід в справі!

Скільки руди з однієї жили?

У "Скайриме", як і в багатьох інших іграх жанру РПГ, матеріал, що добувається з джерела в певній кількості. З кожної жили можливо добути всього три одиниці сталгримовой руди. Це додає їй цінності. Також її можна придбати у коваля в селі Скаалов за неосудною вартості.

Що з неї можна робити?

У Skyrim сталгримовая броня володіє повним комплектом. Відповідно, можна зробити весь набір цілком. Традиційно можна створити два види броні – важку і легку. Також з цього магічного льоду можна робити зброю.

Популярі новини
Загрузка...