"Скайрим": рукавички майстра-коваля. Де знайти і як отримати?

395 0 Новини високих технологій

The Elder Scrolls - лінійка ігор з відкритим світом. Серед сучасних геймерів величезною популярністю володіє 5-а частина. Вона називається "Скайрим". Тут повно можливостей, завдань і предметів. Гравець завжди знайде чим зайнятися. Сьогодні ми поговоримо про рукавичках майстра-коваля в "Скайриме". Що це взагалі таке? Де їх можна отримати? Якими параметрами володіє даний тим? Відповіді на все це і не тільки обов'язково будуть виявлені нижче.

"Скайрим": рукавички майстра-коваля. Де знайти і як отримати?

Опис итема

Рукавички майстра-коваля в "Скайриме" - це тим (предмет), який стане в нагоді для проходження однойменного квесту. Зовні нагадують звичайні рукавички з заліза. Даний предмет володіє особливими чарами. Він підвищує навик поліпшення броні і зброї на 12 %. Більше ніякими властивостями не володіє.

Опис квесту

"Рукавички майстра-коваля" в "Скайриме" - це квест, який можна виконати в будь-який час. Він видається всім расам, крім орків. Щоб взяти відповідне завдання, гравцеві необхідно увійти в будь-яку фортецю орків (крім Ларгашбура). Квест видається орком, якщо персонаж не заслужив визнання гільдії.
"Скайрим": рукавички майстра-коваля. Де знайти і як отримати?
Далі орки відправлять гравця на пошуки рукавичок майстра-коваля в "Скайриме". Де вони знаходяться? Відповідь залежить від того, де саме персонаж отримав завдання.

Знаходження

Знайти рукавички майстра-коваля в "Скайриме" не так вже й важко. Герою доведеться відправитися в локацію, наповнену ворогами, а потім досліджувати її. В кінці пригоди обов'язково вдасться знайти бажаний тим.


Далі - місця, куди можуть направити персонажа.
"Скайрим": рукавички майстра-коваля. Де знайти і як отримати?
Дана таблиця допомагає зрозуміти, де будуть знаходитися рукавички коваля. Геймеру доведеться підготуватися до великої кількості битв в пошуках предмета. Важливо: деякі включають "режим бога" для безпроблемного проходження квесту. Для цього в консолі потрібно виконати команду tgm. Як тільки тим буде виявлений, можна повертатися до оркам і віддавати його. Рекомендується завершувати квест в денний час. Якщо здавати завдання вночі, персонажа можуть звинуватити у незаконному вторгненні на територію.

Як отримати предмет без проблем

У "Скайриме" рукавички майстра-коваля можна не тільки знайти, але і видати себе самостійно. Для цього геймеру доведеться скористатися вбудованою ігровою консоллю. Щоб скористатися прийомом, персонажу потрібно:
 • Зайти в "Скайрим" і запустити гру.
 • Отримати згадане раніше завдання.
 • Натиснути на клавіатурі кнопку "~".
 • Набрати команду player.additem.
 • Вказати ID рукавичок і кількість предметів, що видаються через пробіл.
 • Натиснути на Enter.
 • Після виконаних дій в інвентарі з'являться рукавички майстра-коваля. У "Скайриме" такий прийом використовується досить часто.

  ID і параметри предмета

  Варто звернути увагу на те, що рукавички коваля можна продати. Вони володіють наступними характеристиками:
 • вага - 5;
 • захист - 10;
 • ціна - 25 монет.
 • Для поліпшення рукавичок необхідні залізні злитки. Як ми вже говорили, і тим підвищує на 12 % навик поліпшення броні і зброї. Щоб скористатися консоллю для видачі рукавичок, необхідно знати ID відповідного предмета. У нашому випадку це 000C3CE6. Перші три нулі можна не писати в консолі під час використання чіт-кодів. Система і без них зрозуміє, яку річ і в якій кількості необхідно помістити в інвентар.

  Популярі новини
  Загрузка...