Кільце Хирсина: квест, особливості проходження, поради

250 0 Новини високих технологій

Повелитель полювання знову кинув своє кільце для смертних, хто готовий прийняти свою звірячу суть. Кільце Хирсина присутній практично у всіх іграх серії TES. Це досить потужний артефакт для персонажа, який хворий ликантропией, незалежно від того, чи проходив герой квест Соратників або ж ні. При цьому багато новачків оминають стороною цей квест, по незнанню, хоча він досить цікавий і цікавий. Якщо ж гравця хвилює тільки те, як отримати кільце Хирсина, то досить слідувати простому проходження.

Початок квесту і знайомство з головними героями

Кільце Хирсина: квест, особливості проходження, поради
Коли гравець вперше зайде в Фолкрит, йому варто заглянути на місцеве кладовище. Там буде проходити траурна церемонія над тілом маленької дівчинки, яку, нібито, роздер новоприбулий житель - Сіндінг. Того утримують у в'язниці, а потрапити в каземати можна з казарм варти.


Вбивця сидить по коліно у воді, в колодязі, і повністю визнає свою провину, оскільки не здатний контролювати прокляття перевертня. Він розраховував впоратися з оборотничеством через кільце Хирсина, але даэдрический принц вирішив інакше і прокляв артефакт. Сіндінг віддає предмет гравцю, після чого обертається звіром і збігає з в'язниці. Тепер артефакт автоматично надінеться на палець гравця, і якщо у того вже активно прокляття лікантроп, то з міста слід йти як можна швидше.

Хід квесту і поради по проходженню

Кільце Хирсина: квест, особливості проходження, поради
Знайти самого Хирсина в образі білого оленя неважко. Досить слідувати до "Гроту потопельника" по карті або ж переміститися туди безпосередньо, якщо локація вже відкрита. Там герой зіткнеться з першою партією мисливців, один з яких розповість про напад перевертня. Пройшовши трохи далі, Драконорожденный зустріне Синдинга. Далі потрібно вибрати 2 варіанти:


 • вбити укладеного;
 • допомогти йому знищити мисливців, шанувальників Хирсина.
 • Як не дивно, вбити Синдинга буде не так просто. Але, як і інші ликантропы, він погано переносить магію вогню, так і срібний клинок з квесту Соратників теж буде дуже до речі. Мисливців перебити простіше - їх групи розкидані по локації. Безпосередньо сам Хірсін бажає смерті перевертня, але простить герою свавілля, якщо той переб'є шанувальників.

  Нагорода за виконаний квест

  Кільце Хирсина: квест, особливості проходження, поради
  Якщо знищити всіх мисливців, то при виході з грота Хірсін з'явиться в образі оленя перед гравцем, вкажіть йому своє задоволення від полювання і зніме прокляття з артефакту. Якщо ж Драконорожденный волів убити Синдинга, то йому дістанеться кіраса "Шкура Спасителя", що відображає магію і отрута. Вибір, як завжди, за самим гравцем, який володіє кільцем Хирсина. Skyrim багатий на такі імениті артефакти", які в кінці можна буде зняти. Без прокляття він дає гравцеві можливість приймати обличчі перевертня двічі на день, незалежно від часу доби. Як і більшість квестів даедра, "Поклик місяця" вкрай неоднозначний. Володіючи неабияким почуттям гумору, Хірсін вирішив позбавити своїх шанувальників головного "козиря" перед обличчям звіра, забравши нагороду, яку давним-давно жалував агенту клинків з 2-ї частини серії TES. По своїй цінності "Шкура Спасителя" набагато вигідніше. Ця броня не така важка і відмінно підійде для баталій з магами, яких в грі безліч.

  Популярі новини
  Загрузка...