Новини високих технологій
» » Сапфіровий кіготь в «Скайримі»: де знайти і як застосовувати?

Сапфіровий кіготь в «Скайримі»: де знайти і як застосовувати?

22-04-2018, 21:18
376
Говорячи про квестових предметів в легендарній грі The Elder Scrolls V: Skyrim, не можна не згадати про драконі сапфіровому пазурах. Пропонуємо поговорити про те, як отримати артефакт, і про те, де він знадобиться!

Як отримати кіготь?

У гравця, який тільки починає знайомство з грою «Скайрим», може виникнути питання: де знайти сапфіровий кіготь? Відповідь проста – цей артефакт дає Довакину шинкар Вилхельм, проживає в невеликому селі під назвою Айварстед. Правда, робить це він не просто так: драконівські кіготь – нагорода за проходження завершальній стадії квесту «Похоронні таємниці». Що ж потрібно зробити, щоб отримати жаданий предмет?

Квест «Похоронні таємниці»

Проходження квесту складається з чотирьох етапів: Для початку потрібно відправитися в Айварстед, щоб поговорити з шинкарем. Тут гравець стане випадковим свідком розмови Вилхельма з бардом. Шинкар розповість про привид, який блукає в кургані неподалік. Зацікавлений Довакин повинен розпитати Вилхельма докладніше. Потім необхідно виявити бажання досліджувати загадкове місце (після цього власник корчми поділиться з Довакином ще деякою інформацією). Наступний етап – дослідження кургану Похоронний вогонь. Тут Довакин повинен знайти примари. Зверніть увагу – ворогів тут немає, проте зустрічаються пастки. Вкрай важливо розшукати щоденник Винделиуса Гатариана – без нього квест буде вважатися непройденным, а протагоніст не отримає сапфіровий кіготь. Знайдений щоденник необхідно віднести Вилхельму. Після передачі Довакин неодмінно отримає подяку і сапфіровий драконівські кіготь.
Цікава інформація: насправді привид таким не є. Спробуйте поспостерігати за цим персонажем в режимі скритності: ви побачите, що він варить зілля або спить! Таємницю вдасться розкрити лише після його смерті.

Де використовувати кіготь?

Як і інші драконьи кігті, сапфіровий дозволяє відкрити двері з дуже древнім секретним замком, за якою ховаються незліченні скарби. Просто продовжуйте дослідити курган – ви неодмінно натрапите на потрібну вам двері. Вона, до речі, приховує за собою Стіну Слів, де Довакин зможе вивчити частина крику «Світ Кін». Після того як протагоніст скористається кігтем-ключем, останній перестане бути квестовым предметом. Що робити з ним далі? Можна продати його торговцям (адже це справжня коштовність!), а можна розмістити в своєму маєтку в якості елементу декору.
Цікаво по темі
Папка не видаляється з флешки: що робити?
Папка не видаляється з флешки: що робити?
Напевно, не потрібно говорити, що багато хто з нас стикалися з ситуацією, коли при роботі зі змінними накопичувачами інформації вибрана папка з
Золота руда в «Скайримі»: опис, місцезнаходження. Квест «Ювелір»
Золота руда в «Скайримі»: опис, місцезнаходження. Квест «Ювелір»
Під час своїх подорожей Довакин нерідко зустрічає різноманітні рудні жили. Якщо в інвентарі знайдеться кірка, йому вдасться не тільки добути трохи
Як змінювався склад Empire Earth 2?
Як змінювався склад Empire Earth 2?
Зараз кіберспорт стрімко набирає обертів. Серед безлічі ігор, за якими проводяться чемпіонати, Dota 2 займає особливе місце. Це не дивно, адже
"Скайрим", сапфіровий кіготь: де його знайти
"Скайрим", сапфіровий кіготь: де його знайти
"Скайрим", сапфіровий кіготь: як і де знайти рідкісний артефакт. Детальний опис квестів, які треба пройти, щоб отримати кіготь.
Як знайти амулет Голдура у грі "Скайрим". Проходження квесту "Заборонена легенда"
Як знайти амулет Голдура у грі "Скайрим". Проходження квесту "Заборонена легенда"
У цьому невеликому гайде ми розповімо, де знайти і зібрати легендарний артефакт гри «Скайрим» під назвою амулет Голдура. Це намисто, збільшує запас