Сапфіровий кіготь в «Скайримі»: де знайти і як застосовувати?

263 0 Новини високих технологій

Говорячи про квестових предметів в легендарній грі The Elder Scrolls V: Skyrim, не можна не згадати про драконі сапфіровому пазурах. Пропонуємо поговорити про те, як отримати артефакт, і про те, де він знадобиться!

Як отримати кіготь?

У гравця, який тільки починає знайомство з грою «Скайрим», може виникнути питання: де знайти сапфіровий кіготь? Відповідь проста – цей артефакт дає Довакину шинкар Вилхельм, проживає в невеликому селі під назвою Айварстед. Правда, робить це він не просто так: драконівські кіготь – нагорода за проходження завершальній стадії квесту «Похоронні таємниці». Що ж потрібно зробити, щоб отримати жаданий предмет?
Сапфіровий кіготь в «Скайримі»: де знайти і як застосовувати?

Квест «Похоронні таємниці»

Проходження квесту складається з чотирьох етапів:
 • Для початку потрібно відправитися в Айварстед, щоб поговорити з шинкарем. Тут гравець стане випадковим свідком розмови Вилхельма з бардом. Шинкар розповість про привид, який блукає в кургані неподалік. Зацікавлений Довакин повинен розпитати Вилхельма докладніше.
 • Потім необхідно виявити бажання досліджувати загадкове місце (після цього власник корчми поділиться з Довакином ще деякою інформацією).
 • Наступний етап – дослідження кургану Похоронний вогонь. Тут Довакин повинен знайти примари. Зверніть увагу – ворогів тут немає, проте зустрічаються пастки.
 • Вкрай важливо розшукати щоденник Винделиуса Гатариана – без нього квест буде вважатися непройденным, а протагоніст не отримає сапфіровий кіготь.
 • Знайдений щоденник необхідно віднести Вилхельму. Після передачі Довакин неодмінно отримає подяку і сапфіровий драконівські кіготь.
 • Сапфіровий кіготь в «Скайримі»: де знайти і як застосовувати?
  Цікава інформація: насправді привид таким не є. Спробуйте поспостерігати за цим персонажем в режимі скритності: ви побачите, що він варить зілля або спить! Таємницю вдасться розкрити лише після його смерті.

  Де використовувати кіготь?

  Як і інші драконьи кігті, сапфіровий дозволяє відкрити двері з дуже древнім секретним замком, за якою ховаються незліченні скарби. Просто продовжуйте дослідити курган – ви неодмінно натрапите на потрібну вам двері. Вона, до речі, приховує за собою Стіну Слів, де Довакин зможе вивчити частина крику «Світ Кін». Після того як протагоніст скористається кігтем-ключем, останній перестане бути квестовым предметом. Що робити з ним далі? Можна продати його торговцям (адже це справжня коштовність!), а можна розмістити в своєму маєтку в якості елементу декору.

  Популярі новини
  Загрузка...