Хірсін в «Скайрим»: історія, артефакти і пов'язані квести

310 0 Новини високих технологій

В ігровому світі «Скайрим» Хірсін – це один з Даэдрических Принців. Він є покровителем полювання, переслідування, спорту і володіє різними містичними здібностями. Довакин в ході своїх пригод може не тільки власні очі побачити Хирсина, але і розжитися кількома його могутніх артефактів. Але про все по порядку.

Історія

На жаль, про Хирсине не збереглося жодних згадок, пов'язаних з ранньою історією Нирна. З цієї причини деякі вчені вважають його не чистокровним даедра, а так званим поріддям. Втім, цією думкою часто нехтують, оскільки Хірсін створив ликантропию, яка, в свою чергу, вирує вже не одну тисячу років.
Хірсін в «Скайрим»: історія, артефакти і пов'язані квести
Періодично цей Даэдрический Принц з'являється у світі смертних. Однак, на відміну від більшості побратимів, він не намагається знищити все живе, а лише проводить Велику охоту. Саме в такий день Хірсін випускає своїх гончаків, метою яких може бути як одна людина, так і ціле плем'я. Як тільки жертва вмирає, Велика полювання закінчується аж до наступного циклу.


На території Скайріма Хирсину поклонялися відьми Гленморинского ковена. Завдяки особливій прихильності з боку даедра, вони, на відміну від ликантропов, могли приймати їхній вигляд за власним бажанням. При цьому відьми були здатні перетворюватися не тільки в перевертнів, але і звичайних тварин. Як і багато інших даедра, Хірсін залишив у світі смертних кілька своїх артефактів. Про них і піде мова далі.

Кільце Хирсина

Надзвичайно потужний даэдрический артефакт. Насамперед, воно буде корисно тим людям, які страждають ликантропией, так як дозволяє зробити перетворення контрольованими. Іншими словами, власник кільця сам вільний вибирати, коли стати перевертнем, що автоматично перетворює його в небезпечного супротивника навіть для досвідченого воїна. Крім того, артефакт дарує своєму власникові довголіття.


Хірсін в «Скайрим»: історія, артефакти і пов'язані квести
В «Скайриме» Кільце Хирсина можна отримати в одній з кінцівок завдання «Поклик Місяця». За сюжетом, артефакт був проклятий, а Довакину, відповідно, доведеться його звільнити. Зробивши це, можна буде або залишити кільце собі, або заробити іншу нагороду.

Шкура Спасителя

А ось і друга з можливих нагород за квест «Поклик Місяця». Є легкої бронею, яка дає своєму власникові 26 одиниць захисту від фізичної шкоди, а також збільшує опірність магії на 15% і отрут на 50%. При бажанні Шкуру Спасителя, як і будь-яку іншу броню, можна поліпшити на верстаті. Для цього знадобиться всього лише одна шкіра, а різні навички «Ковальської справи» і відповідні алхімічні зілля допоможуть збільшити ефект від апгрейда в кілька разів. Зверніть увагу на те, що у вас не вийде зняти з артефакту зачарование за допомогою Пентаграми душ.

Тотеми

Це особливі предмети, які наділяють перевертня, що володіє ними, додатковими здібностями. Так, ці артефакти дозволяють:
 • Викликати двох вовків в якості союзників.
 • Підсвічувати всіх живих істот (здатність активна протягом однієї хвилини).
 • Відлякувати ворогів нижче 25 рівня.
 • Звичайно ж, всіма цими здібностями можна користуватися тільки у формі вервольфа, а якщо вилікуватися від лікантроп, то вони стануть недоступними. У «Скайриме» Тотеми Хирсина можна знайти в ході однойменного квесту. Щоправда, для його отримання вам доведеться виконати повний ланцюжок завдань Соратників.

  «Поклик Місяця»

  Тепер саме час перейти до так званих квестам Хирсина в «Скайриме». Вірніше, до тих завдань, які так чи інакше пов'язані з цим Даэдрическим Принцом. Перше називається «Поклик Місяця» і полягає воно в наступному:
 • Довакину потрібно відправитися в Фолкрит і поговорити там з Матьесом, який розповість про вбивцю його дочки.
 • Злочинцем виявиться Сіндінг. Він, у свою чергу, повідає герою про проклятому Кільці Хирсина, превратившем його в перевертня.
 • Хірсін в «Скайрим»: історія, артефакти і пов'язані квести
 • Далі Довкину потрібно вистежити в околицях міста білого оленя і потім його вбити. На місці полеглої тварини з'явиться сам Хірсін і накаже герою покарати Синдинга. Тобто вбити останнього.
 • Тепер у вас буде вибір: прикінчити Синдинга або пожаліти бідолаху. У першому випадку ви отримаєте Шкуру Спасителя, а в другому – зможете залишити собі Кільце Хирсина (зі знятим прокляттям). Незалежно від вашого уподобання, завдання буде завершено.

  «Тотеми Хирсина»

  Другий квест, пов'язаний з Даэдрическим Принцом. «Тотеми Хирсина» в «Скайриме» – це заключне завдання Соратників, суть якого зводиться до пошуку однойменних артефактів. Виконується воно наступним чином:
 • Поспілкуйтеся з Эйлой.
 • Рушайте в випадкове підземелля, яке буде зазначено на вашій карті. Зачистите його і заберіть Тотем.
 • Віднесіть артефакт в Нижню Кузню (його потрібно встановити на п'єдестал).
 • Всього таких Тотемів три, а значить, вам потрібно виконати завдання три рази, щоб відкрити всі додаткові здібності для форми перевертня.

  Примітки

  Звичайно ж, Даэдрические Принци та пов'язані з ними артефакти зустрічаються не тільки в «Скайриме». Хірсін, наприклад, встиг «засвітитися» в таких частинах «Древніх Сувоїв», як «Мороовинд» і «Обливион». Там можна роздобути два його списа, а також вже згадані раніше кільце і Шкуру Спасителя.
  Хірсін в «Скайрим»: історія, артефакти і пов'язані квести
  Крім того, є кілька артефактів, які можна отримати ні в одній з ігор серії, але можна прочитати про них в книгах або описі інших предметів.

  Популярі новини
  Загрузка...