Артефакти "Скайріма": опис, де знайти

446 0 Новини високих технологій

Артефакти "Скайріма" – магічні предмети, отримати які можна тільки після виконання завдань від Даедра. Ці напівбоги з задоволенням подарують вам унікальний меч або посох, броню або кільце, але тільки якщо ви допоможете їм вирішити їхні проблеми.

Артефакти "Скайріма": опис, де знайти

Унікальні речі

Що ж являють собою ці предмети, про яких мріє кожен мандрівник по всесвіту «Скайріма»? Артефакти більш потужні речі, присутні в грі всього лише в одному екземплярі. Але є ще одна відмінність, що впливає на цінність цих предметів. Якщо ви підійдете до пентаграмме душ, то не зможете зняти зачарование з артефактів «Висування». І, відповідно, перенести їх властивості на інші предмети. Обзавестися подібними речами слід ще з однієї причини – навіть на початковому рівні вони володіють силою і міццю, недоступною іншим магічним предметів. А при прокаченном умінні «Ковальська справа» та наявності потрібних інгредієнтів ви зможете провести поліпшення артефактів. «Скайрим» – досить небезпечне місце, але з такими предметами буде не страшна будь-яка битва. Тому вирушайте на пошуки артефактів, а цей гайд підкаже, де вони заховані.

Булава Молог Бала

Знайти це унікальне одноручне зброю можна в Маркарте. Після прибуття в місто відшукайте покинутий будинок (трохи вище ринку). Біля будівлі вас зустріне жрець Стендарра, який попросить про допомогу. Ідіть з ним всередину будинку. Таємничий голос накаже вбити супутника, так що не баріться і нападите на жерця, адже щоб вийти, комусь із вас доведеться померти.
Артефакти "Скайріма": опис, де знайти
Далі, спускайтеся в підвал, де ви виявите вівтар Молог Бала. Принц Облівіона заговорить з вами, і дасть завдання з пошуку жерця Боэтии. Цей персонаж знаходиться у фортеці Ізгоїв неподалік від Маркарта. Щоб витягнути його з ув'язнення, доведеться повоювати, так що запасіться зіллями і гарною зброєю. Після цього умовте жерця провести ритуал, і повертайтеся в покинутий будинок. Спускайтеся до вівтаря і забирайте булаву. Цією зброєю доведеться бити жерця, поки він не погодиться стати слугою Молог Бала. На цьому квест буде завершено – булава ваша, і можна починати шукати такі артефакти "Висування".

Маска Клавикуса Вайла або Сокиру Скорботи

У Фолкрите до вас звернеться стражник, і розповість про дивну собаці. Вирушайте на пошуки пса, який буде чекати вас на дорозі біля міста. Разом з собакою йдіть у святилище Клавикуса Вайла. У печері живе не один десяток вампірів, так що будьте обережні. Після того як знайдете принца Даедра, він відправить вас в Морозну печеру, де захований Сокиру Скорботи. Далі, вас чекають два варіанти розвитку подій в грі «Скайрим». Даэдрические артефакти, які можна отримати:
 • Сокира Скорботи. Щоб стати володарем цієї зброї вам необхідно послухатися принца і вбити Барбоса.
 • Маска Клавикуса Вайла. Щоб отримати цей артефакт, умовте Даедра забрати сокиру і залишити пса в живих.
 • Ваббаджек

  Продовжуємо шукати артефакти "Висування". Де знайти унікальний посох, перетворює супротивників у нешкідливих істот? У Солитьюде, біля Синього палацу вам зустрінеться жебрак, який попросить знайти його господаря. Для цього необхідно потрапити в крило Пелагія. Ключ від цієї локації можна попросити у Фольку Огнеборода або служниць Эрди і Уни. Після цього перенесе вас в країну божевілля принца Шеогарата. Щоб закінчити квест, потрібно виконати три завдання:
 • Відновіть впевненість Пелагія. Для цього стріляйте з палиці по привидам і персонажа.
 • Розвійте кошмари. Будите Пелагія і знищуйте з'являються сновидіння.
 • Излечите від страху. На іншій стороні арени сидять охоронці. Ось їх і потрібно знищити за допомогою палиці.
 • Як тільки ви закінчите з цими завданнями, Шеогарат нагородить вас Ваббаджеком.

  Кільце Намиры

  Для того, щоб знайти цей артефакт, вирушайте в Маркарт і поговоріть з братом Верилием в Підкам'яної фортеці. Переконайте жерця, що зможете йому допомогти, і візьміть ключ від Залу Мертвих. Всередині вас чекає Еола, яка запропонує продовжити розмову в Утесной печері. Ця локація знаходиться неподалік від міста, так що просто йдіть по маркеру. Еола попросить зачистити печеру. Зробити це буде не особливо важко, адже всередині живе кілька драургов. Після битви повертайтеся до мисливиці, яка дасть нове завдання: привести Вергілія до канібалів. Ідіть в Маркарт і умовте жерця піти за вами. Після того як Вергілій зійде на вівтар, вам необхідно вбити його і з'їсти. Як тільки ви це зробите, з'явиться Наміра, яка і подарує вам артефакт.

  Сяйво Світанку

  Квест з пошуку цього артефакту запускається, як тільки досягнете 12 рівня. У випадковому скрині або схованці ви знайдете Дороговказну зірку, після чого богиня Меридия попросить відвідати її вівтар. Вирушаємо до святилища, розташованому неподалік від Солитьюда. Після цього Меридия накаже вбити некроманта Малкорана, такого, що заплямував її храм. І як тільки виконайте це завдання, меч «Сяйво Світанку» поповнить вашу колекцію.
  Артефакти "Скайріма": опис, де знайти

  Зірка Азури або Чорна Зірка

  Щоб відшукати ці артефакти "Скайріма", вирушайте до гори, розташованої трохи южней Вінтерхолда. Біля святилища Азури вас чекає зустріч зі жрицею Аранией Иенит, яка попросить про допомогу. Після цього, потрібно поговорити з Неласаром, що живуть в таверні Вінтерхолда. Тепер відправляйтеся в печеру Глибини Илиналты. В локації мешкають некроманти, і деякі з них досить високого рівня. В кінці печери стоїть скриня, в якому захована пошкоджена Зірка Азури, і від ваших дій залежить те, якими властивостями стане володіти цей предмет:
 • Якщо підете вбивати Мейлина Варена разом з Аранией, то очистіть артефакт. В результаті у вас з'явиться неразрушими камінь душ, який можна заповнювати звичайним істотами.
 • Якщо ж увійдете в святилище разом з Неласаром, то отримаєте Чорну Зірку Азури. Це той же неразрушими камінь душ, а заповнювати його можна тільки поваленими людьми і заходами.
 • Роза Сангвина

  Запустити квест з пошуку цього артефакту можна тільки після того, як ваш персонаж досягне 14 рівня. У таверні Вайтрана знайдіть людину на ім'я Сем Гевен і погодьтеся взяти участь у змаганні по випивці. В результаті ви прокинетеся в храмі Дибеллы (Маркарт). Тепер вам потрібно дізнатися, що ж сталося. Вирушайте в Рорикстед. Там необхідно переговорити з селянином і повернути йому козу. Після цього йдіть у Вайтран до Ізольді і віддайте їй кільце. У підсумку ви вирушите в форт Морвунскар, розташований біля Виндхельма. Увійдіть у портал та отримайте артефакт від Сангвина.
  Артефакти "Скайріма": опис, де знайти

  Волендранг

  Почати квест з пошуку цього артефакту можна після дев'ятого рівня. На заході від Рифтена є орочья фортеця – Ларгашбур. Щоб потрапити всередину, потрібно вбити велетня, атакуючого головний вхід. Після цього з вами заговорить Атуб, яка попросить допомогти зняти прокляття з племені. Принесіть їй жир троля і серце даедра, після чого вирушайте в храм Малаката. Для цього знайдіть печеру Жовтий камінь, розташовану біля останньої сторожової вежі.
  Артефакти "Скайріма": опис, де знайти
  Всередині доведеться битися з володарем велетнем і зрадником Йамарзом. Після перемоги з вами заговорить принц Облівіона, який попросить віднести бойовий молот в Ларгашбур. Вирушайте туди і покладіть предмет на вівтар. Після цього у вас з'явиться унікальний артефакт – важкий молот Волендранг.

  Руйнівник Заклинань

  Коли ваш персонаж досягне 12-го рівня, вирушайте до святилища Периайта, розташованого на північному сході від Маркарта, неподалік від двемерских руїн Бтардамз. Не забудьте прихопити з собою срібний злиток, прах вампіра, отруйний дзвіночок і бездоганний рубін. Віддайте ці інгредієнти служителю принца Облівіона, і вам вдасться поговорити з напівбогом, який дасть вам новий квест. Вирушайте в руїни і убийте Оркендора, після чого можна повернутися до Периайту і забрати свою нагороду – відмінний щит, що дарує захист від заклинань.
  Артефакти "Скайріма": опис, де знайти

  Бритва Мерунеса

  Знайти цей артефакт можна тільки після двадцятого рівня. У музеї Данстара поговоріть з Шіло Весулом, який дасть завдання відшукати три частини кинджала, заховані в різних куточках світу «Скайрим». Артефакти даедра ви знайдете в таких місцях:
 • Перший – у Йоргена в Морфале.
 • Другий – у орка Гунзула у Фортеці Тріснув Бивня.
 • Третій - у ворожки, що мешкає в Бабській Скелі.
 • Після того, як зберете всі частини, вирушайте до Силу і разом з ним йдіть у святилище Мерунеса Дагона. Діставшись до місця, вам доведеться вбити жерця, якщо ви хочете отримати даэдрический артефакт. В іншому випадку вашою нагородою стане 500 монет.

  Ебонітовий клинок

  Після того як досягнете 20-го рівня, вирушайте в Вайтран і поговоріть з ярлом про проблеми. Балгруф розповість про свого сина. Ідіть до Нелкиру, і ви дізнаєтеся про дивну двері. Вирушайте до неї і послухайте розмову. Далі вам потрібно вкрасти два ключа. Перший з них лежить у кишені ярла, другий – у мага Фаренгара. Повертайтеся до дверей і відкрийте її. В кімнаті ви знайдете важкий ебонітовий меч – артефакт принцеси Мефалы.
  Артефакти "Скайріма": опис, де знайти

  Ебонітовий броня

  Отримати цей важкий обладунок можна після досягнення 30-го рівня. Знайдіть на сході від Виндхельма святилище Боэтии. Щоб завершити квест від цієї богині Облівіона, вам потрібно принести в жертву свого друга. У цьому випадку підійде будь-який супутник: найманець або хускарл. Попросіть союзника увійти на вівтар і активувати п'єдестал. Після вбивства доведеться довести свою силу богині, а для цього убийте всіх її поплічників. Але це не кінець, адже тепер Боэтия зажадає очистити від розбійників табір Вістрі Ножа. Вирушайте туди і вступите в бій з противниками. На трупі ватажка розбійників ви знайдете шуканий артефакт.

  Кільце Хирсина або Шкура Спасителя

  Вирушайте в Фолкрит і переговоріть з Синдингом, ув'язнених у в'язниці. Після цього активується квест «Вбити чудовисько». Ідіть по маркеру і убийте оленя. З'явиться привид, який направить вас в печеру «Грот Потопельника». Всередині вас чекає ще одна зустріч з Синдингом. Тепер від ваших дій залежить, який артефакт ви отримаєте в нагороду:
 • Вб'єте мисливців. За таку допомогу Хірсін подарує вам своє очищене від проклять кільце.
 • Вб'єте перевертня. Якщо зніміть шкіру з трупа вервольфа і віддасте її Даедра, то в нагороду отримаєте цінний артефакт – Шкуру Спасителя.
 • Скайрим. Мод «Зачарование артефактів»

  Кожен з таких предметів володіє унікальними властивостями, які хотілося б перенести на улюблене зброю або броню. На жаль, в офіційній версії зачаровувати даэдрические артефакти неможливо. Але геймери давно навчилися обходити подібні заборони, і з успіхом створюють різні додатки, що полегшують життя у всесвіті гри «Скайрим». «Мод на артефакти» - одне з них. Завдяки подібному додатком ви зможете зняти зачарование з унікального предмета і перенести його на улюблену броню або меч. Все що потрібно для цього зробити – завантажити потрібну модифікацію і встановити її в папку гри.

  Популярі новини
  Загрузка...