Вибір гри "Відьмак 2": суккуб або Еліас

277 0 Новини високих технологій

У грі Відьмак 2» суккуб один, або навіть кілька, іноді фігурують у другорядних завданнях, які відрізняються не менш цікавими історіями, ніж може запропонувати сюжет. Про одну з таких завдань під назвою «З трепетним серцем» йде мова в даній статті. Всі подробиці проходження, а також варіанти вибору присутні в матеріалі.

Початок

Щоб побачити, як виглядає в грі «Відьмак 2» суккуб, слід в Вергене відправитися до таверні «Котел». Біля неї є дошка оголошень, де присутні додаткові завдання для Білого Вовка з Ривии. Геральт може прочитати про те, що в Вергене стали пропадати люди. З часом їх знаходять мертвими, що змушує турбуватися населення. Тіла місцеві жителі ховали, а більше можна дізнатися від ельфа Еліаса. Той розповідає про місце поховання, куди шлях лежить через спалене село. Після короткого бою з привидами на кладовищі головний герой відчує різкий запах сірки, що означає участь у справі суккуба в «Відьмака 2».


Вибір гри "Відьмак 2": суккуб або Еліас

Допомога друга

Після розслідування на кладовищі гравець пройде по шляху доказів і потрапить до входу в катакомби. Тут Геральт побачить труп біля палаючої свічки. Його потрібно уважно оглянути, щоб переконатися в участі суккуба. У «Відьмака 2» на цьому місці також буде присутня ще одна доказ – блокнот Жовтцю. Головний герой зрозуміє, що істота залучають любовні вірші, самостійно виманити його з притулку в катакомбах не вийде. Доведеться повертатися в таверну «Котел», де буде сидіти добре знайомий бард. Діалог з ним затягнеться на деякий час, але все ж Геральт зуміє переконати його допомогти. Разом друзі відправляються в ту саму спалене село, де поет почне підбирати вірші. Жовтець і суккуб в «Відьмака 2» не пов'язані між собою, але цього суті подобається гарна поезія. Саме віршами герой скористається в якості приманки. Деякий час бард буде зайнятий підбором слів. Після складання вірша він прочитає його і зможе спуститися вниз або ж відправитися назад в таверну. Слід зазначити, що під час підбору вірші гравець буде управляти поетом. Потрібні рядки містять слова «тіла в пісню», «білі долоні» і «груди відкриєш».


Вибір гри "Відьмак 2": суккуб або Еліас

Розмова

Геральт повинен спуститися після прочитання приманки в катакомби і поговорити з суккубом. Вона заявляє, що не вбивала нікого, а просто займалася коханням із своїми обранцями. Смерті справа рук того, хто в неї закохався. Це може бути Еліас, але ніяких доказів Білий Вовк не має. Першим варіантом буде недовіра до суккубу, адже це міфологічна істота може брехати. Гравець може на місці вирішити вбити його, після чого ельф видасть йому нагородження. Геральт отримає в цьому випадку орены, а також непоганий меч Ангивар. Поспішати тут не рекомендується, особливо тим користувачам, які люблять шукати правду у всіх випадках. Краще провести ретельне розслідування, що допоможе дізнатися деякі деталі за завданням.
Вибір гри "Відьмак 2": суккуб або Еліас

Моральний вибір

Розмова в катакомбах є моральним вибором у грі «Відьмак 2» – суккуб або Еліас. Щоб з'ясувати, чи був це ельф, гравцеві варто відправитися на зустріч з ним. Тут же буде присутній Йорвет. У присутності лідера скоят'аелей Білий Вовк починає звинувачувати Еліаса, але той заперечує свою провину. Потім потрібно відправитися за покупкою хірургічних інструментів до Феліції Кору. Після цього гравець повинен зайнятися детальним дослідженням трупів. З допомогою нових пристосувань головний герой знайде всередині тіла невеликий осколок металу. З цим доказом потрібно піти до Йорвету, а в цей час Еліас почне тікати. Для завершення завдання з ним потрібно битися в спаленої селі. Суккуб в подяку за розслідування подарує Обладунки Тіссена, а також запропонує любовні втіхи, але це вже на вибір гравця.

Популярі новини
Загрузка...