Відгуки про Ummy Video Downloader. Як користуватися програмою

371 0 Новини високих технологій

Видеоплощадка YouTube - всесвітньо популярний хостинг, на який щодня заходять мільйони людей. Не дивно, що у них періодично з'являється потреба завантажити якесь відео собі на комп'ютер, ось тільки є один нюанс - робити цього на сайті не можна. Але не впадайте у відчай, завжди можна встановити Ummy Video Downloader на комп'ютер і завантажити вподобану запис через нього. Не знаєте, як це зробити, тоді прочитайте цю статтю.

Зручна завантаження відео

Відгуки про Ummy Video Downloader. Як користуватися програмою
Попередньо хочеться обговорити самі функції програми, попутно давши інструкцію щодо їх використання. Також варто виділити, що відгуки про Ummy Video Downloader в Мережі тільки позитивні. Тому не переживайте за безпеку свого комп'ютера.


Отже, як користуватися Ummy Video Downloader для завантаження відео з YouTube? Вам достатньо лише запустити програму, вставити у відповідне поле для вводу посилання на відеоролик, скопійовану з браузера, і натиснути кнопку "Завантажити". Як бачите, все просто. Якщо ви хочете наочно побачити процес завантаження, то рекомендуємо ознайомитися з тематичними відео.
Відгуки про Ummy Video Downloader. Як користуватися програмою

Можливість вибрати якість

До речі, позитивні відгуки Ummy Video Downloader отримує так само і за те, що в програмі є можливість вибрати якість запису. Після того, як ви вставите посилання на відео і програма її проаналізує, вам буде запропоновано вибрати якість у відповідному списку. Погодьтеся, дуже зручно. Таким чином ви можете заощадити час на завантаження і місце на жорсткому диску.
Відгуки про Ummy Video Downloader. Як користуватися програмою

Завантаження аудіоканалу

А що робити, якщо ви хочете отримати з відео тільки звук, що якщо відеоряд вам взагалі не важливий? Не завантажувати ж і встановлювати потужний відеоредактор для цих цілей! Звичайно, немає. Ummy Video Downloader і це може зробити. Вам достатньо всього лише з вищезазначеного випадаючого списку вибрати пункт MP3 і натиснути кнопку "Завантажити". Просимо зауважити, що вам дозволено вибирати і якість звуку, що не може не радувати.


Вибір папки для завантаження відеоконтенту

Швидше за все, після використання цієї програми і ви напишете в коментарях хвалебний відгук про Ummy Video Downloader, адже крім вищеописаних опцій, програма дозволяє вам навіть змінити шлях до директорії, в яку буде завантажуватися відео. Якщо установки не змінювати, то всі записи автоматично потраплять в стандартну папку "Відео", що розташована на диску C, але, швидше за все, у вас є окрема спеціальна папка під відео в іншому місці. Ви запросто можете вказати програмі на неї. Вам достатньо лише натиснути кнопку "Налаштування" і в діалоговому вікні вказати шлях до директорії, прописавши його в полі "Шлях збереження". Якщо ви не пам'ятаєте його, то можете натиснути на значку у вигляді папки, після чого вибрати папку через з'явилося вікно "Провідника".
Відгуки про Ummy Video Downloader. Як користуватися програмою
До речі, в налаштуваннях ви також можете вибрати бажане якість завантаження відео, щоб кожен раз його не вибирати. А ще є можливість змінити мову програми, хоча, звичайно, цей параметр навряд чи хтось буде міняти. Не забудьте після зміни конфігурацій натиснути кнопку ОК.

Одночасне завантаження декількох відео

Ще приємним сюрпризом стане той факт, що зовсім не обов'язково завантажувати ролики послідовно, чекаючи завершення завантаження кожного з них. Поставивши одну відеозапис на завантаження, ви тут же можете вписати посилання на нову і почати завантажувати і її. Таким чином, ви можете поставити відразу багато відео на ніч, а зранку вони всі будуть завантажені.

Достоїнства і недоліки

Завершити статтю хочеться перерахуванням всіх переваг і недоліків програми, почнемо з першого. Переваги:
 • Наявність російської мови.
 • Інтуїтивно зрозумілий і не завантажений зайвими елементами інтерфейс програми.
 • Зручне здійснення завантаження роликів.
 • Програма безкоштовна.
 • Тепер перейдемо до недоліків, яких не так вже й багато:
 • При установці програми вам автоматично будуть інстальовані продукти від компанії "Яндекс", але при бажанні від них можна відмовитися.
 • Як видно, з-за недоліків навряд чи хтось напише поганий відгук про Ummy Video Downloader.

  Популярі новини
  Загрузка...