Проходження квесту "Сир і темні сили" в "Відьмак 3"

640 0 Новини високих технологій

Торговець з Новиграда розповів Геральту про мага на ім'я Аэрамас. Цей бідолаха, як і багато його колег, зустрів жахливу смерть на вогнищі. Без спадкоємців його велика сільська садиба була залишена – і, якщо чутки про це ексцентричному чаклуна були правдою, всередині неї зберігається безліч раритетів і цінних секретів Так починається квест в «Відьмак 3» - «Сир і темні сили». Він часто викликає труднощі в проходженні, тому для нього необхідна чітка інструкція.


Проходження квесту "Сир і темні сили" в "Відьмак 3"

Опис квесту

Квест в «Відьмака 3» - «Сир і темні сили» відноситься до другорядних. Насамперед необхідно пройти квест «На дотик» – гравцеві обов'язково знадобиться амулет «Око Нехалены», здатний розкривати ілюзії. Його дасть чародійка Кейра.
Проходження квесту "Сир і темні сили" в "Відьмак 3"
Поради:
 • найбільш переважний рівень: 9;
 • єдині монстри, які зустрінуться гравцеві - це туманники. Почитайте про них в бестіарії;
 • знадобиться еліксир «Кішка» або факел.
 • Проходження "Відьмак 3": "Сир і темні сили"

  Як пройти квест?
  Проходження квесту "Сир і темні сили" в "Відьмак 3"
 • Потрібно повернутися в Новіград. У північній частині міста біля перукарні є лавка. Торговець розповість Геральту про скарби садиби Аэрамаса і продасть його речі (обов'язково купіть ящірку). Після цього потрібно повернутися в садибу.
 • Геральту потрібно обшукати маєток з допомогою ведьмачьего чуття. Так гравець знайде запису чарівника, а також креслення обладунків Кота. Наступний крок – дослідити пентаграму, використовуючи артефакти чародія, відкрити портал.
 • Геральт прибуває в велику печеру, наповнену статуями і сиром із нестерпним смородом. Ці статуї і сири разом утворюють лабіринт, який потрібно пройти. На іншій стороні печери гравця чекає наступний портал.
 • Цей портал відкриває нову локацію «Сиру і темних сил» в «Відьмака 3». Це затоплена печера. Шлях лежить по суші і під водою, а в кінці опинитеся в лабораторії мага. Тут доведеться битися з кількома туманниками. Досліджуючи лабораторію, Геральт знайде запису Аэрамаса та інші корисні речі. Застосуйте амулет Кейры до світної стіні: за нею знаходиться кілька скринь. Пройдіть через новий портал.
 • Геральт опиняється в ще одній печері. Святиня посеред кімнати захищена червоним енергетичним щитом, який потрібно знищити. Біля стін стоять дві невеликі піраміди, до яких потрібно застосувати знак Ігні. Будьте уважні, одна з них прихована ілюзією.
 • Коли щит буде збитий, Геральт зможе дістатися до святилища, що зображує людини і його собаку. Біля основи храму лежить сталевий меч, який Геральт назве «Эмменталем».
 • Скриня поруч зі статуєю містить останній предмет, необхідний для активації порталу в задній частині кімнати, що веде назад в садибу Аэрамаса. Завдання «Сир і темні сили» в «Відьмака 3» завершено.
 • Предмети

  Проходження квесту "Сир і темні сили" в "Відьмак 3"
  Якщо гравець обшукає зруйноване маєток зверху донизу, то знайде багато цікавого. Серед різнорідних непотрібних дрібничок Геральт виявить скарби, які Аэрамас вміло приховував від світу. Тироманцы, як правило, не дуже веселі, але, можливо, Аэрамас був би радий дізнатися, що його скарби опинилися в хороших руках. Найцінніший з предметів, які можна дістати в квесті «Сир і темні сили» в «Відьмак 3: Дике Полювання» – це меч «Емменталь».

  Популярі новини
  Загрузка...