Завдання у "Відьмака 3" - "Самий небезпечний злочинець Скеллиге"

477 0 Новини високих технологій

Завдання в грі «Відьмак 3» «Самий небезпечний злочинець Скеллиге» надходить у вигляді замовлення на вбивство. Користувач пройде цікаву історію з змовами і монстрами. Квест досить непростий, і в ході всього розслідування можна не раз заплутатися. Саме для цього і потрібно проходження, яке допоможе швидко з усім розібратися.

Початок місії

Починається проходження місії «Самий небезпечний злочинець Скеллиге» в «Відьмака 3» з розмови з торговцем. У селі Фирсдаль людина по імені Угго розповість про те, що на його воза неподалік напали якісь монстри. Замовник постійно плутався в інформації, називав безглузді маршрути для торгівлі і у всьому звинувачував накеров.


Чоловік скаже, що вже давно шукав відьмака, який зумів би допомогти йому в біді. На його думку, вояки тут не підійдуть для того, щоб позбутися від монстрів. Геральт прийме замовлення, після чого слід відправитися на пошуки місця нападу монстрів на торговця. Скористайтеся картою, а в потрібній локації увімкніть ведьмачье зір, щоб дійти до точки завдання.
Завдання у "Відьмака 3" - "Самий небезпечний злочинець Скеллиге"

Продовження розслідування

Місія «Самий небезпечний злочинець Скеллиге» в «Відьмака 3» стає ще більш загадковою, коли Геральт доходить до місця нападу. Він виявляє труп товариша Угго, але смерть його була викликана не нападом, так як рани на тілі відсутні. Після огляду тіла на відьмака несподівано скочується з гори величезний камінь, і сталося це не випадково. Блискавична реакція допомогла ухилитися і врятувати собі життя. Оглянувши місце, можна зрозуміти, що тут готувалася засідка на Білого Вовка. Щоб знайти нові зачіпки, слід піднятися наверх скелі, звідки прилетів валун. Нагорі головний герой виявить сліди накера, який втік в ліс. Тільки ось ця істота занадто слабке для того, щоб скинути зі скелі камінь таких розмірів. Завдання перетворюється в детективне розслідування. Гравцеві доведеться проїхати за цими слідами, щоб докопатися до істини у цій загадковій справі.
Завдання у "Відьмака 3" - "Самий небезпечний злочинець Скеллиге"Перші докази

У завданні «Самий небезпечний злочинець Скеллиге» в «Відьмака 3» сліди накера на горі приведуть до однієї непримітній печері. Відразу ж після входу в неї завалить отвір величезним валуном, так що доведеться рухатися вперед. По дорозі, спрацює пастка і головного героя відправить в оселі эндриаг, з якими також буде битися отруйний главоглаз. Після перемоги над монстрами ви потрапите у велике житло, де хтось зовсім недавно був. На столі буде виявлена відірвана нога накера, що наводить на думку про використання її для приманки Геральта. Зробив це явно прибожек, про що свідчать дитячі картини на стіні, але діяло істота не поодинці. Труп накера лежить трохи далі весь у порізаних ранах. З ним попрацював волколак, і відрізана нога також його рук справа. Валуни рухати повинен був хтось ще, а тому відьмак зробить висновок про присутність скельного троля. Судячи по пасток для Білого Вовка на картинках, все це завдання було приманкою для його вбивства.
Завдання у "Відьмака 3" - "Самий небезпечний злочинець Скеллиге"

Змова проти відьмака

У завданні «Самий небезпечний злочинець Скеллиге» в «Відьмака 3» проходження триває із зустрічі з змовниками. На малюнках у помешканні було зазначено певне місце, де повинні були зустрітися. Геральт повинен відправитися туди і з'ясувати всі обставини справи. Близько опівночі прибувають четверо вищезазначених істот, у тому числі доплер, який прийняв вигляд замовника Угго з села. Всі вони бажають помститися головному героєві за те, що він вбив стільки чудовиськ. Розмова із ними не принесе ніякої користі, так як вони вважають Геральта бездушним мисливцем за головами, який знищує будь-яка жива істота, за яке може отримати гроші. У відповідь на це Білий Вовк почне розповідати їм про кодекс відьмака, що вбивати монстрів належить тільки тих, які полюють на людей. Він призведе приклади допомоги різним добрим особистостям, розповість про Сару з Сальмою та інших істот.
Завдання у "Відьмака 3" - "Самий небезпечний злочинець Скеллиге"

Обов'язковий бій

Є кілька варіантів вибору дій у завданні «Самий небезпечний злочинець Скеллиге» в «Відьмака 3», наслідки будуть різними. Можна вибрати замість розмови агресивний варіант, тоді доведеться битися з усіма істотами. Якщо ж почати розмову, тоді троль, прибожек і допплер підуть з миром, але волколак залишиться. Він вирішує будь-якими методами помститися Геральту за колись вбиту кохану дівчину, яка раніше була перевертнем. Почнеться бій, в ході якого може з'явитися у завданні «Самий небезпечний злочинець Скеллиге» в «Відьмака 3» баг. Його причиною став патч версії 107 який не активував заставку в той момент, коли здоров'я ворога опускається до нуля. Вирішити проблему при наявності офіційної версії можна зверненням до розробників через офіційний ресурс. Якщо ж у вас піратська версія, то варто шукати установку з оновленням 105. Якщо ж помилки не сталося, і волколак був успішно подоланий, то завдання буде закінченим. В нагороду прибожек віддасть Геральту свої чоботи зі шкіри накера, їх можна носити як броні.

Популярі новини
Загрузка...