Гра "Відьмак": Зігфрід з Денесле, персонаж першої частини

364 0 Новини високих технологій

У першій частині ігрової серії «Відьмак» Зігфрід з Денесле є одним з ключових сюжетних персонажів. Він зустрічається у другій чолі і з цього моменту головний герой часто з ним стикатися. У нього цікава історія всередині всесвіту і взаємодії з гравцем. При цьому на карті його не так легко знайти, про що згадано в статті.

Особисті дані

Гра "Відьмак": Зігфрід з Денесле, персонаж першої частини

У грі «Відьмак» Зігфрід нечасто розповідає про себе, так як зустрічі з цим членом Ордена Палаючої Троянди відбуваються за сюжетом при напружених обставинах. У щоденнику персонажа він значиться як смілива людина, стриманий, але від цього не позбавлений амбіцій. Він дотримується правила і закони, прописані статутом організації, але не слід їм сліпо. На відміну від побратимів, його не обтяжують забобони, хоча чудовиськ-нелюдів чоловік терпіти не може. У дитинстві його батько Ейк був славним мисливцем на монстрів, але загинув, коли син був відсутній. За це герой звинувачує себе все життя.


Перша зустріч і вибір сторони

У першій частині вже культової серії «Відьмак» Зігфрід вперше зустрічається з головним героєм Геральтом в каналізації. Там влаштувався кокатрікс – небезпечне і сильне чудовисько. Членові Ордену наказали вбити, а для гравця ця місія обов'язкова для того, щоб можна було вийти з в'язниці. Між ними зав'яжеться розмова, в ході якого Зігфрід запропонує допомогти з вбивством монстра. Якщо погодитися, то в Ордені Палаючої Троянди нового знайомого підвищать до десятника, якщо ж відмовити, то його повернуть на посаду звичайного караульного. У першому випадку Геральту відкриється доступ до пристані, у другому в Лікарню Святого Лободи. В обидва місця за сюжетом доведеться ходити. Наступна зустріч з ним відбудеться на болотах під час розвідки ордена. Багато користувачів в цей ігровий момент губляться, адже не знають де знайти Зігфріда в 2 главі «Відьмака». Досить пройти на Кладовищі Гальмові, і там буде варіант підтримки Ордена або повстанців (скоят'аелей).


Гра "Відьмак": Зігфрід з Денесле, персонаж першої частини

Чергове взаємодія

Багато користувачів відчувають складнощі з тим, де знайти Зігфріда в «Відьмака», особливо це стосується третьої глави. Найкраще це робити вдень, зі зміною часів допоможе медитація. Налаштовуйтеся на обідній час і біжіть до резиденції Ордена Палаючої Троянди. Біля воріт новий товариш (якщо гравець вибрав його бік) буде тренувати новобранців. У цьому епізоді Велерад посилає Геральта зачистити банк захопили будівлю повстанців з числа нелюдів. Штурм очолює Зігфрід, і він просить допомогти йому з цією справою. Користувач може погодитися або ж допомогти оборонятися Яевинну. Це вибір буде фундаментальним, адже визначає сторону, на якій буде битися відьмак. Що б не вибрав гравець, друга сила назавжди запише Геральта до своїх супротивників і не зможе пробачити цей вчинок. У цьому випадку бік доведеться вибирати тільки по своїх міркувань, адже розробники не поділяють персонажів на добро і зло. Є тільки мотиви і вчинки персонажів.

Закінчення сюжету

Гра "Відьмак": Зігфрід з Денесле, персонаж першої частини
Якщо відчуваєте труднощі з тим, що пропав Зігфрід в «Відьмака», тоді просто перевірте зазначені вище місця або рухайтеся за сюжетом. У потрібний момент він зустрінеться на шляху за умови вибору боку Ордена. Станеться це у п'ятій главі, коли Геральт відвідає Шані в притулок для поранених людей під час нападу «білок» (повстанців). Звідси гравець піде вже разом зі своїм товаришем, спочатку до Райле, а далі - на болота. Пробиватися доведеться з боями, так як на вулицях міста цілковитий хаос. В старій садибі Ордена відбудеться бій з винуватцем нападу на Каер Морхен Азаром Яведом. Далі шляхи Зігфріда і відьмака розійдуться, але ненадовго. По дорозі до Магістра ви знову зустрічаєте товариша, який на цей раз буде командувати мутантами. Його можна вбити, хоч у своє виправдання він скаже, що хоче використати монстрів для приборкання повстанців, переконати відправитися вбивати інших ворогів або приєднатися у своїй подорожі до нього. Наслідки такого вибору будуть різними, але на цьому зв'язок з персонажем закінчується. Якщо ж він виживе в ході дій Геральта, то його призначать новим Магістром Ордена Палаючої Троянди.

Зовнішність і характер

Гра "Відьмак": Зігфрід з Денесле, персонаж першої частини

У «Відьмака» Зігфрід демонструє себе як особистість найкраще при зустрічі друзів вдома у Шані. Геральт тоді може вибрати, кого саме взяти з собою. Брат Ордену виявиться галантним чоловіком, здатним залучати до себе увагу жінок. Він порадує різними історіями і буде підтримувати бесіду. За основу зовнішності студія розробників з Польщі CD Projekt RED взяла особа ігрового дизайнера Конрада Томашкевича. Слов'янська зовнішність і гострі риси обличчя відразу кидаються в очі навіть при першій розмові. Одяг Зігфрід має тільки одну – панцир з накидкою Ордена Палаючої Троянди, на якій зображена відповідна символіка. Персонаж досить суперечливий щодо своїх міркувань, по ходу сюжету чоловік розуміє, що бореться зі злом методами ще більшого зла і від цього тільки одні неприємності.

Популярі новини
Загрузка...