Помилка Google play Не підтримується на вашому пристрої". Способи виправлення

317 0 Новини високих технологій

Багато власників Андроїд-пристроїв при встановленні або оновлення програм можуть рано чи пізно зіткнутися з повідомленням сервісу Google Play Не підтримується на вашому пристрої". І якщо мова йде про який-небудь некритическом оновлення, відсутність якого нормальної роботи програми не заважає, або чергове нововведення програми користувача не цікавить, проблеми в цьому немає. Можна спокійно користуватися утилітою далі, а настирливі повідомлення системи або ігнорувати, або зовсім відключити. Але як бути в ситуаціях, коли оновлення важливе і потрібне, або новий додаток, яке потрібно встановити, аналогів не має?

Помилка Google play Не підтримується на вашому пристрої". Способи виправлення

Причини помилки

Способів вирішення проблеми, але ефективність їх застосування залежатиме від причин виникнення повідомлення Google Play Не підтримується на вашому пристрої":
 • відсутність моделі пристрою в технічних списках сумісності додатки (при цьому гаджет може спокійнісінько працювати з цією версією програми, але розробниками протестований не був);
 • заборони на використання програми в певній країні;
 • дійсної несумісності на програмному рівні (невідповідність версії операційної системи);
 • невідповідності пристрою системним вимогам.
 • Саме від цих чинників буде залежати працездатність того або іншого способу.


  Помилка Google play Не підтримується на вашому пристрої". Способи виправлення

  Помилка Google Play Не підтримується на вашому пристрої": що робити

  Утиліта Market Helper дозволяє змінити запит "Гугл"-службами ID-пристрої на відповідний, який буде прийнятий маркетом, після чого додаток стане доступним для завантаження. Однак запускатися і коректно працювати програма буде тільки у випадку сумісності та відповідності вимогам. Слід мати на увазі, що Market Helper вимагає встановлених прав суперкористувача (root-права), оскільки додаток вносить зміни в системні файли операційної системи. Встановлюється програма з допомогою apk-файлу, який потрібно попередньо завантажити з офіційного сайту. При запуску з'явиться вікно з інформацією про поточний пристрої, саме з нього процес підміни і починається. Послідовність дій наступна:


 • Під рядком Select Device вибрати тип та модель пристрою,
 • У розділі Select Operator - країну й оператора зв'язку, відповідно,
 • Select account - вказати наявну обліковий запис в сервісах Google.
 • Натиснути кнопку Activate (в цьому місці потрібно надати додатком root-доступ),
 • Відвідати офіційний Менеджер пристроїв Google і перевірити відповідність внесених у додаток даних.
 • Очистити дані програми Play Market.
 • Помилка Google play Не підтримується на вашому пристрої". Способи виправлення
  Якщо все зроблено правильно, а помилка Google Play Не підтримується на вашому пристрої" виникала тільки з-за невідповідності сигнатури пристрою базі даних, програма стане доступна до завантаження, інсталяції та подальшому використанню.

  Отримання root-прав

  Процедури отримання root-прав на різних пристроях можуть істотно відрізнятися один від одного. Іноді достатньо установки невеликої програми і виконання пари нехитрих дій, а іноді може знадобитися втручання в ґрунтовне програмну структуру смартфона або планшета, що вимагає певних навичок. І в тих, і в інших випадках користувачам допоможуть спеціалізовані ресурси, на яких можна відшукати всю необхідну щодо конкретного гаджета інформацію, в тому числі і докладні інструкції.
  Є два нюанси, про які необхідно пам'ятати:
 • Отримання root-прав гарантовано веде до зняття пристрою з гарантії.
 • Всі дії користувач здійснює на свій страх і ризик, оскільки є ймовірність перетворення апарату "цегла" або отримання бутлупа - вічної перезавантаження.
 • Помилка Google play Не підтримується на вашому пристрої". Способи виправлення

  Завантаження додатків сторонніх джерел

  Завантаження APK-файлу програми та її ручна установка в систему за допомогою стандартного або стороннього диспетчера файлів проводиться досить просто:
 • Завантажити вибраного сайту інсталяційний файл програми, вибравши папку збереження, або завантажити з допомогою комп'ютера і потім перенести в смартфон.
 • Переконатися, що в налаштуваннях безпеки гаджета відзначений пункт "Встановлювати додатки з неперевірених джерел".
 • Використовуючи диспетчер файлів, перейти в папку збереження і запустити установку програми, тапнув по APK-файлу.
 • Дочекатися закінчення установки, в разі необхідності перезапустити пристрій.
 • Використання коштів анонімізації

  Стане в нагоді в тих випадках, коли помилку "Не підтримується на вашому пристрої Google Play видає з-за географічних блокувань. Для початку потрібно встановити VPN-службу. Для цього можна скористатися як Play Market, так і завантажити інсталяційний файл вибраного додатка самостійно, благо і платних, і безкоштовних утиліт в Інтернеті вистачає. Після того, як додаток буде встановлено, що в його налаштуваннях необхідно вказати країну, у блок-лист не занесену, або один з її IP-адрес. Далі потрібно провести маніпуляції вже з базовими налаштуваннями пристрою. Якщо програма поширюється у безкоштовній моделі, потрібен буде тільки перший пункт. Для платних програм послідовно виконуються всі пункти.
 • Стерти дані додатка Play Market.
 • Запустити магазин і внести платіжну інформацію банківської картки (якщо ці дані вже внесені, пункт можна пропустити).
 • У "Способи оплати" вказати місцеположення країни, IP-адресу якої використовується для підміни.
 • Інформація про адреси та поштових індексах знаходиться в мережі у відкритому доступі, проблем з її пошуком виникнути не повинно.
 • Помилка Google play Не підтримується на вашому пристрої". Способи виправлення

  Оновлення операційної системи

  Якщо повідомлення Google Play Не підтримується на вашому пристрої викликане несумісністю з поточною версією Android, то пристрій можна оновити до актуальної. При цьому необхідно звернути увагу на наступне:
 • Апаратна начинка гаджета повинна підтримувати оновлення до необхідної версії ОС. Специфікацію, а також наявність офіційних прошивок можна знайти на офіційному сайті виробника пристрою або на спеціалізованих ресурсах.
 • У разі використання неофіційних (так званих кастомних прошивок) вся відповідальність лягає цілком на користувача.
 • Пристрій відповідає мінімальним системним вимогам програми з урахуванням можливої підвищене навантаження на "залізо" з боку оновленої операційної системи.
 • Наприклад, популярний в даний час телефонний "стрімінг" активно підтримується компанією Twitter, яка розробила додаток Periscope спеціально для сучасної активної молоді. І якщо серед них виявляться власники пристроїв з операційною системою Android до версії 4.3 включно, то їм світить та сама помилка Google Play Не підтримується на вашому пристрої": Перископ вимагає встановленої 4.4. Доведеться оновлюватися або замінювати пристрій більш сучасним.

  Що в підсумку

  Не слід одразу відмовлятися від вподобаного додатки тільки тому, що "Плей-маркет" відмовився встановлювати його на смартфон. Має сенс спочатку розібратися в причинах, за яких виникає помилка Google Play Не підтримується на вашому пристрої". Як виправити її, підкаже ця інструкція.

  Популярі новини
  Загрузка...