Що таке Play Market? Як боротися з помилкою "Додаток не встановлено"?

310 0 Новини високих технологій

Більшість людей в наш час використовують телефони на базі Android. Не для всіх зрозуміла схема скачування додатків. Чому програма не встановлюється? Які утиліти рекомендуються до скачування? Як безпечно і правильно придбати необхідні доповнення?

Що таке Play Market

Play Market - це величезний сервіс для безпечного скачування ліцензійних ігор, програм, додатків, різних додатків на телефон. Цей сервіс дозволяє завантажувати платні і безкоштовні програми.
Що таке Play Market? Як боротися з помилкою "Додаток не встановлено"?
Play Market дозволяє встановити додаток на телефон швидко, а головне безпечно. Мільйони ігор для дорослих і дітей, додатків для роботи і навчання, доповнень для зручності користування телефоном - розташувалися на просторах цього чудового сервісу.


Якщо ви наважуєтеся на скачування, наприклад, гри, і якщо ви хочете отримати ліцензійну та якісну версію, то кращим другом в питанні правильної установки вам послужить саме цей сервіс.

Який додаток встановити

Виникає питання, які програми варті уваги, а які краще не завантажувати зовсім. Отже, для вирішення цього завдання необхідно звертати увагу на рейтинг і відгуки про те чи іншому додатку. У кожного він свій і варіюється від одного до п'яти балів. Рейтинг вибудовується з оцінки людей, які вже скачували гру або додаток до вас.
Що таке Play Market? Як боротися з помилкою "Додаток не встановлено"?
Наприклад, якщо подивитися додаток JOOM (це онлайн-магазин), то його рейтинг становить 47 бала, утиліта має позитивні відгуки, що означає - це хороший додаток, яке перевірено людьми. Можливо, ви захочете дізнатися про Tiny Deal Online Store. У додатку рейтинг 38 а більшість коментарів про нього негативного характеру. Слід висновок: для скачування в пріоритеті все-таки JOOM. Саме ці критерії дозволяють зрозуміти про програму практично всі.


«Додаток не встановлено»

Існують різні проблеми, у зв'язку з якими додаток не вдається встановити:
 • Брак пам'яті. Якщо на вашому телефоні не вистачає пам'яті, сервіс запропонує прибрати непотрібні компоненти в смартфоні шляхом видалення файлів.
 • Погане інтернет-з'єднання. Якщо додаток велика за розміром, сервіс запропонує заощадити трафік і завантажити його, коли буде доступна та чи інша мережа Wi-Fi.
 • Телефон не підтримує додаток. Якщо ваш пристрій не підтримує бажану програму, то воно автоматично набуде статусу «Додаток не встановлено». На жаль, скачати його не вийде.
 • Додаток платне, а на балансі немає коштів. Багато утиліт та ігри платні. Вартість кожного з них на сервісі вказана.
 • Додатки на "Андроїд"

  Що таке Play Market? Як боротися з помилкою "Додаток не встановлено"?
  Додатки, які вже пройшли стадію установки, автоматично з'являються на головному екрані і в основному меню. Стадія встановлення після скачування на сервісі Play Market займає небагато часу і не вимагає від вас ніяких дій. Якщо додаток не встановлено, необхідно перевірити чи все в порядку з вашим пристроєм. Для видалення програми перейдіть в розділ "Налаштування" в телефоні, потім "Додатки", після чого виберіть те, яке потрібно видалити, і натисніть "Видалити". Або в Play Market слід зайти в панель, знайти "Мої програми та ігри", після чого перейти у вкладку "Встановлені", вибрати потрібний, натиснути на нього і видалити. Видалення встановлених додатків на "Андроїд" можливо в налаштуваннях телефону, так і в самому сервісі Play Market.

  Тонкощі роботи з Play Market

  Обов'язкова верифікація для роботи з сервісом. Верифікація - це підтвердження особи на сервісі, сайтах, в соціальних мережах і так далі. Для початку роботи в Play Market вам необхідно буде створити обліковий запис Google, або якщо він вже є, просто використовувати його. Оплачувати програми можна різними способами: PayPal (електронний гаманець), мобільний рахунок, банківська карта (дебетова або кредитна). Якщо додаток не встановлено, слід звернути увагу на обсяг пам'яті пристрою, перевірити інтернет-з'єднання, дізнатися про вартість і сплатити у разі купівлі платного доповнення. На сервісі також існує батьківський контроль, який дозволяє обмежувати своїх дітей від додатків для більш старшої вікової категорії.
  Що таке Play Market? Як боротися з помилкою "Додаток не встановлено"?
  В Play Market дуже зручний інтерфейс, який буде зрозумілий абсолютно кожному. На його просторах розташувалося безліч додатків від професійних розробників. Можна знайти фоторедактори, щоденники, поради для схуднення, кулінарні рецепти, інтелектуальні та розважальні ігри. Цікаво, що за скачаним з додатками сервіс робить індивідуальні добірки ігор і додатків для кожного. З Play Market ви завжди будете завантажувати тільки ліцензійні та безпечні файли для вашого телефону і ПК.

  Популярі новини
  Загрузка...