Як заробити на "Ківі-гаманець": способи, рекомендації, відгуки

168 0 Новини високих технологій

Способи заробітку на Qiwi без вкладень цікавлять багатьох. Дійсно, здається, що такий варіант можна сміливо поєднувати з звичайною роботою, при цьому прибуток буде гідна. Відсутність стартових вкладень також привертає увагу. Не менш важлива відсутність вікових обмежень, тому заповзятливий людина може отримувати гроші набагато раніше, ніж його вік допустить прийом на офіційну роботу. Але чи все так райдужно? Спробуємо розібратися.

Про що йдеться?

Термінали системи «Ківі» бачили багато. Значний відсоток наших співвітчизників хоч раз платив через таку систему. Разом з тим не кожен знає, як завести власний гаманець і як можна отримувати через нього стабільну приємну прибуток. Фахівці вважають «Ківі» виключно зручною платіжною системою, для користування якої достатньо смартфона. Перш ніж розбиратися з особливостями заробітку, в загальних рисах розглянемо правила створення свого гаманця.


Як все починається

Щоб став доступним заробіток в інтернеті на «Ківі-гаманці», необхідно його спочатку створити. Для цього відвідують офіційну сторінку проекту, активують функцію реєстрації, клавіша якої знаходиться у верхньому блоці. Далі необхідно заповнити поля на сторінці, вказати номер свого телефону, на який прийде повідомлення з кодом підтвердження, що дозволяє активувати обліковий запис. У майбутньому цим кодом можна користуватися, щоб потрапляти в особистий простір кабінету і платити допомогою терміналу. Вхід в створений обліковий запис здійснюється введенням номера телефону і приходить після цього у повідомленні унікального пароля. Реєстрація системі можливе через термінал. Для цього потрібно перейти на вкладку, присвячену гаманцю, ввести номер свого телефону. Потім прийде коротке повідомлення з кодом, необхідним для авторизації в платіжній системі. Він застосовний і при користуванні терміналом, і при відвідуванні проекту через комп'ютер.


Як заробити на "Ківі-гаманець": способи, рекомендації, відгуки

Гаманець є: що далі?

Коли власний простір в платіжній системі створено, можна приступати до розробки відповідної стратегії отримання грошей. Реальний заробіток на «Ківі-гаманець» буває різний – можна отримувати гроші через різні ігри, подвоювачі, можна користуватися матрицями і хайп-проектами. Загальний принцип функціонування хайпи, матриці, удвоителя – інвестування з високим рівнем прибутковості з отриманням плюсів на свій гаманець в системі електронних грошей. Основна перевага «Ківі» – простота роботи з цією системою, доступність усім і кожному. Оскільки багатьом цікаві такі можливості, було винайдено декілька методів заробітку, які дозволяють реалізувати їх у повній мірі.

Подвоювачі

Таким терміном позначаються проекти, за своєю структурою схожі з фінансовими пірамідами. Якщо з'являється новий учасник, колишні отримують певний відсоток. Є одне важливе правило, що обмежує такий заробіток на «Ківі-гаманець» без вкладень: не можна вступати в зовсім молоді проекти. Якщо піраміда з'явилася день-другий тому, ймовірно, це не більше ніж шахрайство. Краще працювати з перевіреними часом можливостями.
У загальному випадку подвоювачі вважаються інвестиційними проектами. Вирішивши заробити по такій системі, потрібно усвідомлювати всі ризики, пов'язані з процесом. Завдання потенційного інвестора – ознайомитися з історією існування, а також оцінити платоспроможність. Деякі проекти функціонують довгі роки. Вони, звичайно, забезпечують кожному новому учаснику не настільки великий прибуток, як молоді, зате можна не сумніватися в стабільності та надійності.
Як заробити на "Ківі-гаманець": способи, рекомендації, відгуки

Хайп і матриця

Такий термін приховує своєрідний метод заробітку, який умовно можна назвати інвестиційним. Є кілька варіантів – з низькими, середніми і високими відсотками. Заробіток в інтернеті через «Ківі-гаманець» може давати близько 15% доходів щомісяця з вкладеною суми – такий показник вважається низьким. Середній рівень – до 60% плюса, а високий – від 61% і більше. Останній тип фахівці називають фастом. Найширше пропозиції хайпів з низьким ступенем прибуток. Щоб добитися хорошого реального доходу, потрібно вкласти в систему круглу суму. Матриці являють собою системи, в яких, як вважається, можна отримувати прибуток, безмежно. Фактично це один з ефективних способів отримання пасивного прибутку. Вибирати такий проект потрібно гранично обережно. Вкладати кровно зароблені в матрицю, яку не представляється можливим досконально перевірити, вкрай нерозумно і виключно ризиковано. На просторах Віртуальної павутини можна бачити багато успішних матриць, активних тривалий час.

Як це працює?

Щоб отримати можливість відчути на собі всі переваги пасивного заробітку, можна випробувати сили в матриці. Більшість проектів доступні лише тим, хто вже має гаманцем в системі «Ківі». Вже на етапі реєстрації необхідно спершу прив'язати свій електронний кабінет до проекту, тільки після цього проходити основну процедуру реєстрації. Далі робиться первоуровневый замовлення. Його суть – фінансово підтримати свого куратора. Величина вкладених коштів зазвичай невелика, рідко перевищує кілька сотень рублів. Гроші потрібно переводити через електронну платіжну систему. Куратор підтверджує отримання замовлення і видає посилання для залучення рефералів – з цього моменту можна починати роботу. Після підтвердження новий користувач стає повноцінним членом системи, який може залучати бажаючих через індивідуальну посилання. Кожен новий учасник, який скористався таким посиланням, буде ще одним членом особистої матричної гілки користувача. Плануючи вийти на пасивний заробіток, потрібно розуміти: уникнути первинного вкладення грошей не вийде. Благо, сума зазвичай невелика, тому її сплата не становить проблем. В майбутньому доведеться регулярно робити відрахування на користь системи, але всі вони підуть з прибутку, яку учасник отримує. Фактично це типова фінансова піраміда. Чим більше користувачів запросить учасник, чим більше число осіб притягнуть, в свою чергу, вони, тим ширше буде коло персони. Чим він більший, тим більш високий рівень можна отримати, значить, дохід виявиться істотною. Головний приз багатьох матриць перевищує мільйон рублів.

Як заробити на "Ківі-гаманець": способи, рекомендації, відгуки

Вірити чи ні?

Звичайно, чи не найактуальніше питання – це реальність заробітку на електронних гаманцях. Чи можна вірити всім цим проектам, особливо тим, що обіцяють значні прибутки? Є кілька загальновідомих шахрайських схем, що реалізуються із залученням гаманців системи «Ківі». Є лохотрони, типові системи яких відомі багатьом – і все ж ініціатори таких проектів на подив раз за разом домагаються успіху. Недобросовісних користувачів у Всесвітній павутині дуже багато, тому необхідно бути акуратним. Не варто вірити у прекрасні подарунки – найчастіше це лише спроба заманити нову жертву. Ніхто нікому нічого просто так дарувати не буде, особливо гроші. Ніж щедріше пропозицію, тим вище ймовірність шахрайської природи проекту. Найчастіше шахраї, які заробляють гроші на «Ківі-гаманці», роблять розсилку коротких повідомлень на номери телефонів власників особистих кабінетів. Практично будь-який сучасний людина хоч раз та отримував таке повідомлення: у ньому розповідають про неймовірну удачу, великому виграші. Щоб його отримати, запевняють шахраї, потрібно прямо зараз зробити гаманець і поповнити його на відносно невелику (у порівнянні з призом) суму. Наприклад, обіцяючи нову машину, нічого не підозрюючому громадянину пропонують поповнити рахунок на п'ять тисяч. Ледь людина кладе ці гроші на гаманець, як вони пропадають. Звичайно, ніяких машин, грошей і квартир, обіцяних в розсилці, очікувати не доводиться.

Варіантів безліч

Нечесні люди найкраще знають, як заробляти на «Ківі-гаманець». Схем існує величезна кількість. Повернути свої кровні гроші користувачеві навряд чи вдасться. Осіб, відповідальних за вирішення проблем окремих громадян, фактично немає, у хостерів, операторів та адміністраторів платіжної системи є величезна кількість своїх труднощів, а облік і рішення випадків, пов'язаних з шахрайством, не входить в їх компетенцію. Самий ефективний спосіб не дати заробити на собі – відразу впізнавати шахрайські хитрощі і уникати їх. Шахраї активно користуються вказаною електронною платіжною системою з-за високого рівня її популярності в аудиторії. Часто користувачам приходять підроблені рахунки за товари, які зовсім не існують. Знаючи, як заробляти на «Ківі-гаманець» шахрайським шляхом, учасник системи напевно зможе уникнути статусу жертви, адже він не стане нічого натискати і підтверджувати, поки не переконається: покупка зроблена ним. Якщо незрозуміло, за що просять гроші, звідки взявся рахунок і що він оплачує, нічого підтверджувати не слід перераховувати гроші нікому не потрібно. Шахраї використовують різні формулювання запитів, але суть їх зводиться до одного – виманити у користувача якусь суму грошей. Щоб не стати жертвою, необхідно бути максимально пильним.
Як заробити на "Ківі-гаманець": способи, рекомендації, відгуки

Уважність нікому не заважає

Шахраї, які знають, як заробити на «Ківі-гаманці», можуть провернути схему з помилковим платежем. Спершу користувач отримує повідомлення, що свідчить про поповнення гаманця на деяку величину. Відправником виступає якийсь адресат зі словами «Qiwi Wallet» у найменуванні. Практично відразу приходить інше повідомлення, вже від звичайної людини. Користувач кається: він перевів гроші неправильним номером. Буквально слізно благають повернути помилково перераховане. Найчастіше обиватель, не підозрюючи недобре, тут же відправляє гроші прохачеві, не уточнюючи, чи дійсно його гаманець був поповнений. Щоб мінімізувати ризики для себе, потрібно розуміти: яким би не був відправник, акуратність і обережність – насамперед. Сьогодні існують спеціальні сервіси розсилки повідомлень, що дозволяють за невелику суму привласнити собі будь-яке ім'я. Щоб не стати жертвою подібного випадку, потрібно уявляти, як заробити на «Ківі-гаманець», і розуміти: просто так ніхто нікому нічого в нашому світі не дає. Гроші та подарунки, які з'явилися з нізвідки – це очевидний сир в тій самій мишоловці, про яку розповідає народна мудрість. Звичайно, іноді помилкові платежі і правда трапляються – але всі вони відстежуються через історію перекладів в особистому просторі платіжної системи.

Працювати і заробляти

Про те, як заробити на «Ківі-гаманцях», добре знають підприємці, що володіють своїми терміналами. Як відомо, сама платіжна система ніяких відсотків і комісій за сервіс не бере, але й термінали, якими ми користуємося, їй не належать. Щоб забезпечити максимальну надійність, краще проводити операції через великі мережі – тоді гроші точно не зависнуть. А ось той, хто хоче легально заробляти на «Ківі», може розглянути відкриття власної обмінної точки. Через термінали користувачі поповнюють рахунки своїх телефонів, переводять гроші на електронні гаманці і з них, а також оплачують різні послуги та товари. Власник терміналу, що забезпечує бажаючим можливість користуватися у зручному місці усіма цими ресурсами, бере невелику плату, як правило – відсоток від суми операції. У багатьох терміналів такса становить 3%, в інших – 5%. Обмінний пункт – це один з легальних і абсолютно нормальних методів отримання пристойного прибутку. Правда, тільки той, хто відповідально розібрався в тому, як заробити на «Ківі-гаманцях», може розраховувати на пристойні і регулярні суми. Щоб пункт користувався успіхом, необхідно поширити цю інформацію серед зацікавлених користувачів. Не буде зайвою рекламна кампанія. Необхідно сповістити людей про можливості здійснення платіжних операцій, не замовчуючи про комісії. Саме вона – основний заробіток власника пункту. Щоб розпочати таку роботу, спершу потрібно зробити свій власний гаманець. Далі вхід в Qiwi буде здійснюватися через мобільний телефон власника обмінного пункту. Наступний крок – донесення інформації до потенційного замовника про надання допомоги з грошовими операціями. Щоб обмінний пункт був успішним, необхідно пропонувати обслуговування лише таких банків, операторів, які не встановлюють проценти на операції.
Як заробити на "Ківі-гаманець": способи, рекомендації, відгуки

Ваучери та обміни

Один з можливих варіантів отримання доходу через електронні платіжні системи – робота з ваучерами. Це не найпростіший шлях, так і за часом тривалий. Прибуток можна отримати, якщо курсова різниця виявиться вигідною для учасника системи. Щоб почати роботу, необхідно створити гаманець, здійснити вхід в Qiwi, поповнити рахунок. Наступний крок – придбання вподобаного ваучера. Є спеціальні торгові віртуальні простору, розроблені для таких операцій. Користувач сам визначає, який номінал ваучера йому підходить, і вказує свої контактні дані – сюди прийде електронна копія документа після оплати угоди. Щоб заробити, це ваучер потрібно обміняти на домашню валюту. Якщо покупка обійшлася користувачу, наприклад, в 900 рублів, а продати вийшло за тисячу, різниця у цій ціні – реальний дохід. Щоб не помилитися і отримати гарантований прибуток, потрібно уважно вибирати ресурси для укладання угод. Відомо, що іноді шахраї видають себе надійними сайтами для придбання ваучерів. Необхідно уникати таких ситуацій. Здійснивши вхід за номером телефону «Ківі-гаманець» і поповнивши його на бажану суму, завершивши операцію, потрібно бути уважним до всіх сум. Слід перепродувати придбані ваучери лише після зростання їх ціни, в іншому випадку можна втратити гроші. Деякі ваучери можуть раптово опуститися в ціні і зворотного підйому уже не відбудеться. Щоб уникнути такого ризику, рекомендовано дуже відповідально добирати об'єкти для укладання угод. Користувач обрав для себе такий варіант заробітку, повинен усвідомлювати його ризикованість.

Багато і просто так

Як можна бачити з численних відгуків і коментарів, регулярно користувачі віртуальної павутини знаходять такі гаманці в системі «Ківі», які можуть одразу подвоїти накопичення людини. Щоб випробувати цю «магію» на собі, необхідно зробити просту послідовність дій. Спершу користувач виконує вхід за номером телефону «Ківі-гаманець», потім переводить деяку суму на нібито чарівний проект, отримує назад подвоєну кількість. Зазвичай в якості стартового платежу багато вибирають невелику величину – сто рублів. Коли виявляється, що система й справді працює, в запалі людина переводить за вибраною адресою велику суму, але її ніхто не повертає навіть у вихідному кількості, не кажучи вже про подвоєння.
Як заробити на "Ківі-гаманець": способи, рекомендації, відгуки

Платять – за роботу

В основному всі варіанти заробітку через віртуальну мережу вимагають від користувача вкладення певних коштів, а це пов'язане з ризиками. Є, однак, і досить прості і безпечні способи. Можна спробувати себе в якості учасника біржі текстів. Зареєструвавшись в якості виконавця, можна писати унікальні тексти на різні теми, а також набирати задані матеріали. Інвестицій не потрібно, а прибутковість визначається працездатністю людини. Кошти, одержані від замовника, можна переводити на гаманець в системі «Ківі». Доступний заробіток на «Ківі-гаманець» на іграх. У багатьох проектах для ігор онлайн є бали, окуляри та інші подібні заохочувальні внутрішні системи, які можна монетизувати. Інвестицій також не потрібно, а гроші можна отримувати, якщо добре прокачати персонажа і продати його бажаючому. Деякі проекти заробітку пропонують спершу вкладати кошти, потім вже заробляти на вкладеному – таких краще уникати. Не менш привабливі соціальні мережі, що володіють специфічними біржами. Тут можна отримувати гроші на свій гаманець в електронній системі, здійснюючи певні дії – підписуючись на сторінки, додаючи інших учасників друзі, натиснувши «Подобається» і «Поділитися». Отримані чесним шляхом гроші можна вивести будь-яким зручним способом, не останній – віртуальний гаманець в системі «Ківі».

Як отримати зароблене?

Гроші в електронній системі – це, звичайно, приємно, але набагато спокійніше і надійніше того, хто зміг перерахувати їх на свою банківську картку або перевести в готівку. Є кілька шляхів отримання грошей, і самий надійний – це переказ на карту. Її спершу потрібно прив'язати до свого аккаунту. Необхідно розуміти: переклад займає деякий час, а система бере відсоток за скоєння операції. Комісія варіюється від випадку до випадку, залежить і від переказаної суми, та від банківської структури. Чим швидше гроші будуть виведені, тим вище комісія за проведення операції.
Як заробити на "Ківі-гаманець": способи, рекомендації, відгуки

Про що говорять користувачі?

Як можна укласти з відгуків, заробіток на «Ківі-гаманець» багатьом здається перспективним і вигідним, оскільки такий особистий кабінет в платіжній системі може відкрити кожен. Однак чимало користувачів, що зіткнулися з шахраями. Такі часто повністю втрачають довіру не тільки до цієї системи, але і будь-яким іншим віртуальних грошей. Щоб не виявитися в числі постраждалих, потрібно бути акуратним, не очікувати неможливо, дивитися на ситуацію з точки зору реаліста.

Популярі новини
Загрузка...