Новини високих технологій
» » Як перевести з телефону на «Ківі» грошові кошти?

Як перевести з телефону на «Ківі» грошові кошти?

2-04-2017, 21:35
1 599
Багато людей вважають за краще для оплати покупок і послуг в інтернеті використовувати електронні гроші. Існує кілька електронних гаманців, в яких можна зберігати, накопичувати кошти і через них здійснювати платежі та покупки. «Ківі» є однією з таких популярних загальнодоступних платіжних систем. Варіантів поповнення такого гаманця кілька. Користувач може самостійно вибрати, який з них йому зручніше використовувати: перевести гроші з телефону на «Ківі-гаманець», оплатити з банківської карти або внести готівкові кошти через відповідні термінали. В даній статті буде розглянуто один із цих способів.


Як перевести з телефону на «Ківі»?

Можна виділити два варіанти здійснення перерахування грошових коштів подібним чином: виконати переказ через сервіс мобільного оператора, до якого належить номер, з рахунку якого планується оформити перерахування; скористатися веб-сервісом сайту «Ківі». Принцип використання кожного з цих варіантів мало чим відрізняється один від одного: і в тому, і в іншому випадку гроші з балансу мобільного телефону будуть спрямовані на віртуальний рахунок «Ківі» на тих же фінансових умовах. Комісія утримується у будь-якому випадку рівнозначна. Єдиним відрізняємо є обмеження на суму переказу. Про це буде розказано далі.

Порядок виконання переказу через сервіси мобільних операторів

У популярних операторів, що надають послуги зв'язку, є сервіси для виконання платежів з рахунку мобільного телефону. В якості прикладу: сервіс «Легкий платіж» від компанії МТС дозволяє оплачувати цілий спектр різноманітних послуг – комунальні платежі, інтернет, телефонія та ін. Електронні гаманці також входять у перелік можливих одержувачів коштів з балансу. Як перевести з телефону на «Ківі»? Отже, розглянемо виконання платежу через вищезазначений сервіс від МТС. Перейшовши на сторінку платіжного сервісу (зробити це можна через пошуковик або з офіційного сайту компанії мобільного), необхідно вибрати розділ «Електронні гроші», ввести у форму номер, рахунок якого буде використаний, вказати суму переказу – звертаємо увагу, що фінансові умови тут також присутні, з ними можна ознайомитися в процесі виконання перерахування. Далі необхідно авторизуватись у особистому кабінеті перед тим, як перевести з телефону на "Ківі", а після цього уточнити дані гаманця, на який буде переказано гроші. Про успішної операції користувач буде повідомлений через відповідний лист на сайті, а також через текстове повідомлення.


Як з телефону перевести на «Ківі»-гаманець через сайт Qiwi

Порядок дій, які слід виконати через сервіс компанії, що надає даний гаманець, мало чим відрізняється від того, який був представлений вище. Переказувати гроші з телефону на «Ківі» можна тільки в тому випадку, якщо є діючий гаманець. Якщо такого у вас немає, то необхідно його зареєструвати – операція по створенню займе буквально кілька хвилин. У формі виконання платежу (доступна при натисканні кнопки «Поповнити») слід вказати оператора, до якого ставиться номер, ввести суму, ознайомившись попередньо з фінансовими умовами. На наступному етапі користувачеві належить перевірити коректність наведених раніше даних та ініціювати переказ.

Фінансові умови виконання перекладів

Як перевести гроші з телефону на «Ківі», було розглянуто раніше. Хотілося б також відзначити, що переклад виконується з комісією, яка стягується кожною стороною – оператором і компанією, яка обслуговує даний гаманець. Яким би варіантом виконання перекладу не скористався б клієнт, заплатити доведеться одну і ту ж суму. Для оператора Tele2 комісія складає 99 %. Аналогічний показник діє для рахунків абонентів компанії МТС. Для «Білайну» діє менша комісія – 895 % від суми платежу. Клієнти «Мегафона» можуть виконувати перекази по 85 %. Також стягується комісія з боку оператора, уточнити яку можна при виконанні перекладу. Раніше згадувалося про обмеження, які відрізняються при виконанні перекладу з сайту оператора і платіжного сервісу «Ківі». У першому випадку за один переказ допускається перерахування суми до 5000 руб. (не більше 5 операцій на день), у другому розмір платежу не може бути більше 1000 руб. (при цьому мінімально можна перевести 10 рублів). У даній статті ми розглянули питання про те, як перевести з телефону на «Ківі».
Цікаво по темі
Як відкрити "Ківі"-гаманець в Казахстані: реєстрація, поповнення, виведення грошей
Як відкрити "Ківі"-гаманець в Казахстані: реєстрація, поповнення, виведення грошей
Процес реєстрації так само, як і для інших країн безкоштовний. Для доступу до гаманця потрібно виконати стандартні для всіх країн дії. На даний
Як скинути гроші з «Київстару» на «Київстар»: докладний опис
Як скинути гроші з «Київстару» на «Київстар»: докладний опис
Оплатити з рахунку мобільного телефону зв'язок іншого номера досить просто: потрібно бути абонентом ...
Інструкція: як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей
Інструкція: як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей
У цій статті ми детально розберемо, як з "Лайфу" на "Лайф" скинути грошей жителям України. Дана операція допоможе врятуватися вам в той момент, коли
Не приходить СМС від «Ківі»: причини і варіанти вирішення проблеми
Не приходить СМС від «Ківі»: причини і варіанти вирішення проблеми
Незважаючи на всі старання служби технічної підтримки платіжної системи QIWI, іноді у користувачів виникають проблеми з сервісом. Буває так, що вам