Новини високих технологій
» » Інтернет-гаманець: огляд, види, особливості

Інтернет-гаманець: огляд, види, особливості

26-02-2018, 11:49
1 196
Сьогодні, в епоху комп'ютерних технологій та інформаційного буму, досить популярною темою для обговорення є інтернет-гаманці. Справа в тому, що виконувати яку-небудь роботу і отримувати за це гроші стало реальним і не встаючи з-за свого власного комп'ютера. (За умови наявності підключення до Інтернету). Звичайно ж, якщо є заробіток в Інтернеті, то повинен бути висновок на гаманець цього заробітку. В цій статті детально описано про те, що собою представляють електронні гаманці, їх різновиди, особливості, про заробіток в Інтернеті з виведенням на гаманець і про способи виведення заробітку з електронних гаманців. Отже, докладніше.


Що таке інтернет-гаманці

По суті, електронний гаманець – це платформи цифровий платіжної системи. Грубо кажучи, цифрова валюта – це така валюта як долар або євро, от тільки за фактом зняти в банкоматі і покласти на полицю таку валюту не вийде, так як вона цифрова. Багато транзакції і переклади сьогодні здійснюються безпосередньо в Інтернеті і без прив'язки до готівковим розрахунком. За інтернет-валюту можна здійснювати покупки речей на різних майданчиках, бронювати квитки на літаки і навіть купувати продукти в онлайн-магазинах. Це дуже зручно, і у багатьох аспектах робить покупки і переклади в Інтернеті легше.

Чому електронні гаманці стають все більш і більш використовуваними

Ось вже більше 15 років користувачі заробляють в мережі Інтернет гроші і гаманцями виводять свій заробіток. Крім того, здійснювати безліч покупок з кожним роком стає все більш і більш реальним і зручним саме з допомогою електронних гаманців. Набагато простіше завести його в Інтернеті і здійснювати транзакції з допомогою нього, ніж використовувати банківські картки і термінали, в яких необхідно узгоджувати співвідношення валют і курсів, платити великі комісійні та платити податки з доходу фізичних осіб – підприємців, коли кошти надходять на ваш банківський рахунок. До того ж після виходу різних мобільних додатків для смартфонів і планшетів користуватися інтернет-гаманцями стало можливим, сидячи в кафе або за кермом автомобіля.


Варто зауважити, що фахівці й експерти в галузі електронних валют стверджують, що, швидше за все, використання готівкових розрахунків і банківських систем стане непотрібним з часом завдяки саме електронних гаманців і цифровим платіжним системам.

Різновиди

На сьогоднішній день цифрових платіжних систем можна знайти в Мережі достатню безліч. Найпоширенішими і використовуваними є інтернет-гаманці: "Ківі", "Яндекс.Гроші" і WebMoney.
Також, у зв'язку із зростанням криптовалют, широку популярність починають набувати електронні гаманці для Bitcoin, Ethereum, Ripple та інших криптовалют.
Гаманців дійсно багато. Але весь функціонал і використання ідентичні. Отримавши певний заробіток, припустимо, на "Ківі"-гаманець через Інтернет, ви прив'язуєте до вашого аккаунту рахунок з тією валютою, в якій були зароблені кошти. Після цього «інтернет-гроші» надходять на цей рахунок гаманця. В гаманці "Ківі" найчастіше використовуються рублі, як і на "Яндекс.Гроші". На WebMoney, наприклад, перелік цифрових валют дещо більше. Але весь сенс інтернет-гаманця в тому, що з допомогою обмінників валюти з електронного гаманця можна конвертувати у валюту будь-якого іншого електронного гаманця.

З-за чого вони з'явилися

Багато торгові майданчики і сайти для заробітку фрилансингом працюють саме з електронними гаманцями. Зустріти прямі висновки з подібних сайтів на карту банку практично неможливо. Для того щоб таке стало можливим, розробникам таких сайтів необхідно погоджувати безліч законодавств різних країн, враховувати різні аспекти оподаткування і зобов'язання тих, хто займається підприємницькою діяльністю. Крім того, що це не так просто і потребує професійних навичках юриспруденції, це ще й дуже дорого, адже зареєструватися як підприємець і заплатити безліч податків за свою підприємницьку діяльність у різних країнах – це дійсно великі гроші. Саме тому й з'явилися електронні гаманці. Тепер стає набагато простіше виводити свій заробіток інтернет-гаманцем.

Держави та електронні гаманці

Кілька слів про те, як держави намагаються впливати на електронні системи платежів. Справа в тому, що непідконтрольні перекази грошових коштів не вітаються багатьма країнами з-за того, що такі трансакції не обкладаються податком. До того ж багато злочинні держави користуються електронними гаманцями з тієї причини, що неможливо відстежити маршрут засобів та осіб, які дані переклади здійснюють. У зв'язку з цим багато держави всіляко намагаються впливати на розвиток багатьох електронних систем платежів допомогою заборони на користування тією чи іншою електронною платіжною системою або навпаки, даючи добро на умовах співпраці та повної верифікації всіх гаманців. Саме тому, щоб користуватися таким інтернет-гаманцем, як WebMoney, для початку необхідно верифікувати акаунт шляхом відправки адміністрації даної системи своїх персональних даних. Тільки після верифікаційних процедур з'являється можливість користуватися тією чи іншою електронною платіжною системою з повним функціоналом.

Персоналізація

У зв'язку з намаганням держави впливати на сферу транзакцій через електронні гаманці і у зв'язку з бажанням власників цифрових платіжних систем убезпечити всі електронні платежі своїх систем гаманців, останнім часом стала набирати популярність процедура персоналізації. Суть даної процедури полягає в тому, щоб закріпити за певним профілем електронного гаманця його конкретного власника. Та занести в базу даних всю необхідну інформацію про його власника. Наприклад, для жителів Москви і Підмосков'я дана можливість вже передбачена для власників "Ківі", для того щоб висновок заробітку в Інтернеті на "Ківі-гаманець" ставав не тільки безпечним, але й зручним і швидким. Для персоналізації необхідно звернутися в будь-яке відділення «Інтеркома» для заповнення анкети та прив'язки основних даних до профілю гаманця. Представники системи електронних гаманців "Ківі" стверджують, що незабаром процедура персоналізації буде доступна і для інших регіонів і країн. До того ж багато хто системи починають реалізовувати програму верифицирования і персоналізації профілів користувачів.

Особливості електронних гаманців

Ще однією особливістю використання електронних гаманців є відсутність необхідності залишати свої персональні дані в профілі. У таких гаманцях, як "Ківі", Payeer, Blockchain і в багатьох інших немає необхідності у верифікації.
Приміром, в "Яндекс.Гроші" не потрібно відправляти свої персональні дані, якщо ви не збираєтеся здійснювати транзакції на більш ніж 15 тисяч рублів на добу. Але якщо ви збираєтеся працювати з більш великими сумами і у вас інтернет-гаманець "Яндекс.Гроші", наприклад, то є необхідність у верифікації вашого профілю. Потрібно буде відправити дані паспорта та заяву про верифікації адміністрації сайту. Це необхідно для того, щоб максимізувати безпека як ваших транзакцій, так і тих, хто буде здійснювати з вами переклади.

Як користуватися електронним гаманцем, щоб виводити свій заробіток

Для більшої наочності розглянемо, як виводити зароблені кошти через Інтернет з допомогою "Ківі-гаманця". Після того, як ви зареєструвалися, створили рахунок на "Ківі" і отримали кошти, вам необхідно знайти підходящий обмінник.
Сайтів, які займаються обміном електронних валют, безліч. У кожного обмінника є свій перелік електронних валют, з якими він працює, та перелік курсів обміну. Вся суть обміну валют на таких сайтах в тому, що ви перекладаєте зі свого "Ківі" на "Ківі", зазначений на сайті обмінника, певну суму, після чого за курсом сайту на вказаний вами банківський рахунок переводяться гроші з банківського рахунку цього ж банку сайту обмінника відповідно. Таким чином, в обхід множини комісій і зборів можна перевести електронну валюту в реальні гроші на банківський рахунок.

Віртуальні і пластикові картки платіжних систем в Інтернеті

Варто зауважити, що деякі великі електронні платіжні системи співпрацюють з банками багатьох держав. Тому вони надають можливість замовити віртуальну або пластикову карту для оплати послуг через термінал або зняття коштів у банкоматах. Але є ряд проблем у цьому питанні. По-перше, не всі банки погоджуються співпрацювати з системами електронних гаманців, так як це їх прямі конкуренти і для банківської системи не зовсім доцільно дозволяти електронних гаманців отримувати поширення серед населення. Тому далеко не у всіх банкоматах буде можливість зняття грошей з карти, до якої прив'язаний електронний гаманець, або така можливість буде, але з великими комісійними. По-друге, така сама картка не випускається безкоштовно, а разом з розсиланням поштою, отримання такої картки буде коштувати чималих грошей. До того ж в цілях безпеки такі картки не випускаються на великі строки. Тому кожні півроку або рік купувати дорогі карти з імовірністю справляння великих комісій у банкоматах – не зовсім доцільно.
Цікаво по темі
Як виводити гроші з 1xBet? Способи та умови
Як виводити гроші з 1xBet? Способи та умови
Після вдалої гри на ставки в букмекерській конторі потрібно перевести гроші на свої рахунки. Зробити це можна по-різному, так як перш за все компанія
Гроші не прийшли на "Яндекс.Гроші" - що робити? Як переводити гроші на "Яндекс.Гроші"
Гроші не прийшли на "Яндекс.Гроші" - що робити? Як переводити гроші на "Яндекс.Гроші"
Тисячі людей є активними користувачами системи «Яндекс.Гроші». Гроші не прийшли на вказаний рахунок – ситуація, з якою може зіткнутися кожен.
Електронні гаманці: "Ківі" рублі перевести в долари?
Електронні гаманці: "Ківі" рублі перевести в долари?
Сучасні можливості інтернету дозволяють не тільки знаходити інформацію та спілкуватися в Мережі, але і здійснювати платежі. Для того щоб купувати в
Як перевести з телефону на «Ківі» грошові кошти?
Як перевести з телефону на «Ківі» грошові кошти?
Багато людей вважають за краще для оплати покупок і послуг в інтернеті використовувати електронні гроші. Існує кілька електронних гаманців, в яких