Новини високих технологій
» » Який електронний гаманець краще? Порівняння електронних гаманців

Який електронний гаманець краще? Порівняння електронних гаманців

28-12-2017, 18:24
3 680
Платежі в інтернеті, так само як і електронні гроші, стали цілком буденним явищем для доброї половини користувачів персональних комп'ютерів і мобільних гаджетів. «Готівка», звичайно, теж у ходу, але потихеньку відходить на другий план.
З допомогою електронних грошей можна виконати практично будь-які касові операції: купити хліба, заплатити кредит, сплатити штраф в ГИБДД, дати в борг і багато іншого. Популярність подібних грошових систем, а іноді і гостра необхідність у них викликає у деяких користувачів безліч питань. Який електронний гаманець краще? Як його завести? Що для цього потрібно? Інструкції в платіжних системах, м'яко кажучи, сухуватим, а описані в них можливості скоріше схожі на дифірамби на свою честь. Ми ж спробуємо розставити все по поличках і зіштовхнути популярні платіжні сервіси лобами, щоб виявити найоптимальніший варіант.


Отже, розберемося, який електронний гаманець краще, чому, що необхідно для відкриття оного і як він допоможе в тій чи іншій ситуації. Для початку з'ясуємо, що це взагалі таке.

Електронний гаманець

Електронний гаманець або платіжна система – це сервіс, що дозволяє зберігати фінансові заощадження користувача на індивідуальному рахунку і при необхідності розплачуватися ними в Мережі або в реальному житті. По суті, такі системи є аналогом звичайного банківського рахунку, тільки з більш багатими функціональними можливостями.
Добра половина тих, хто знає, як користуватися електронним гаманцем, вважають його ідеальним інструментом для онлайн-покупок та інших розрахунків у Мережі. Працюючи в інтернеті копірайтером, дизайнером, вебмайстром або програмістом, ви обов'язково зіткнетеся з платіжними системами. Заробленим грошам можна знайти застосування не тільки у Всесвітній павутині, але і вивести їх у відчутні купюри з допомогою банківських карт, які також оформлюються у платіжних сервісах. Можливостей таких систем досить багато, залишилося тільки визначитися з тим, який електронний гаманець краще вибрати.

Популярні платіжні системи

Перелік платіжних систем не такий вже і великий. Щоб такою називатися, потрібно отримати ліцензію, отримати далеко чималенький капітал для гарантії оплат і виконати безліч інших, не менш серйозних вимог.

Щоб відповісти на питання "який електронний гаманець краще", ми розглянемо три найбільш популярні платіжні системи, які відмінно підійдуть будь-якому вітчизняному користувачу. Причому в 90% випадків один сервіс може цілком замінити інший. За великим рахунком, критичною різниці між системами як такої і немає, а є лише невеликі відмінності, які допоможуть визначитися кожному і вирішити для себе, який електронний гаманець краще.

«Яндекс.Гроші»

Ця платіжна система від відомого вітчизняного пошуковика була запущена в 2002 році і створена спеціально для російського користувача. За допомогою електронного гаманця «Яндекс.Гроші можна брати, купувати та обмінювати віртуальну валюту.
Сервіс має зручний веб-інтерфейс для персональних комп'ютерів і мобільну версію для гаджетів на платформі Android і iOS. Поповнювати рахунок можна в терміналах, банках, салонах зв'язку та інших місцях, де вказано фірмовий логотип електронного гаманця «Яндекс.Гроші».

Особливості сервісу

Для офлайн-розрахунків можна оформити в сервісі пластикову карту. Остання приймається скрізь і без обмежень, як якщо б замовили таку ж у будь-якому банку. Нею можна розплачуватися в магазинах, робити покупки онлайн, а також знімати готівку. «Яндекс.Гроші» є оптимальним варіантом для середньостатистичного користувача. Він зручний, інтерфейс зрозумілий і без зайвих заморочок. Щоб відкрити весь наявний функціонал, необхідна ідентифікація: паспорт і особиста присутність в найближчому філії сервісу. Єдиний мінус системи – це тільки російська валюта обігу. Поповнити баланс можна і в доларах, і в євро, але на рахунку завжди буде сума в рублях еквіваленті. Так що майте цей момент на увазі, перед тим як завести електронний гаманець в сервісі «Яндекс».

«Вебмані»

Це одна з найбільших платіжних систем, що працює з 1998 року. Одне з найбільш примітних достоїнств цього сервісу – універсальність валюти. Тут можна завести рахунок в доларах, в євро, марках, фунтах і навіть електронний гаманець для кріптовалюти, тобто практично в будь-якому грошовому стандарті. Для деяких користувачів це критичний момент при виборі платіжної системи.

Також варто зауважити, що внутрішнє звернення і конвертація валюти відбуваються миттєво: не потрібно зв'язуватися зі сторонніми посередниками і обмінними пунктами – все можна швидко зробити в інтерфейсі сервісу. Останній, до речі, відрізняється заплутаністю, тому зльоту розібратися з ним не вийде. До специфічності гілок меню і далеко не інтуїтивному функціоналу доведеться звикати, особливо якщо ви перейшли з «Яндекс.Грошей».

Відмінні риси платіжної системи

Для доступу до повного функціоналу системи необхідна багатоступенева ідентифікація. Відправлений скан паспорта знімає певні обмеження за обсягом переказів і дає початковий сертифікат. Завірена копія у нотаріуса дозволяє оформити банківську картку, на рахунку присвоюється статус персонального, де кошти можна конвертувати практично без обмежень. Є й інші ідентифікаційні сертифікати, призначені вже для серйозних бізнес-проектів, але і отримати їх набагато складніше. У загальному і цілому можна сказати, що «Вебмані» – це цілий комплекс по роботі з віртуальними грошима. Система має свій локальний клієнт, багаторівневу захист і можливість роботи з різними валютними стандартами, тобто все те, що є в звичайних офлайн-банках. «Вебмані» буде корисним інструментом для тих, хто присвятив себе заробітку в Мережі і працює з іноземними контрагентами. Крім того, можливість оформлення популярного нині електронного гаманця для кріптовалюти робить систему ще більш універсальною і привабливою для просунутих користувачів.

«Ківі»

Сервіс «Ківі» з'явився в 2007 році і, поряд з «Яндекс.Грошима», що приваблює своєю простотою і зручністю звичайних користувачів. Платіжна система працює за допомогою веб-інтерфейсу у випадку з персональним комп'ютером або в якості мобільного додатку, якщо ви для цих цілей використовуєте планшет або смартфон.
Як персоналізації рахунку сервіс використовує прив'язаний номер телефону з наступною ідентифікацією, що дуже зручно: заповітна цифра в одинадцять знаків завжди є в записній книжці гаджета або в пам'яті, тому проблем з «куди тобі кинути гроші», як правило, не буває. Ще однією примітною особливістю сервісу є можливість роботи з євро, доларом і казахським тенге. У цьому плані більш універсальний гаманець, на відміну від «Яндекс.Грошей». Але як ложки дьогтю тут виступають комісії. Не те щоб останні відрізнялися високим відсотком, просто вони практично скрізь, навіть там, де їх не повинно бути в принципі. Це, може бути, і не так помітно, коли мова йде про невеликі суми, але коли працюєш з п'яти - або шестизначними цифрами, відчуваєш себе обобранным. Так що для серйозних бізнес-проектів даний сервіс – не найкращий варіант, нехай навіть він і відрізняється універсальністю, зручністю і приємним інтерфейсом. Так що майте цей момент на увазі, перед тим як завести електронний гаманець в платіжній системі «Ківі».

Підводячи підсумок

Яку систему вибрати, залежить тільки від вас і ваших потреб. Якщо ви, що називається, ворочаете мільйонами, то кращим варіантом стане «Вебмані». Вона має найбільш надійний захист, фінансові гарантії та великий вибір валютних гаманців. Фрілансерам та іншим користувачам середньої руки немає необхідності морочитися з великою і серйозною «Вебмані», а краще звернути увагу на більш привітні в плані юзабіліті сервіси від «Яндекса» і «Ківі». Тут також є можливість оформити банківську карту і працювати (або витрачати гроші) в своє задоволення.
Цікаво по темі
Як ідентифікувати "Яндекс-гаманець: особливості, кращі способи та рекомендації
Як ідентифікувати "Яндекс-гаманець: особливості, кращі способи та рекомендації
Користуватися послугами сервісу «Яндекс.Гроші» досить зручно. Прямо на сайті без зайвих комісій можна сплатити штрафи, податки, квитанції, кредити, а
Чому не приходять гроші на "Яндекс.Гроші"?
Чому не приходять гроші на "Яндекс.Гроші"?
Практично всі перекази між гаманцями проводяться миттєво, а якщо у вас є проблеми та питання, завжди можна їх поставити службі підтримки.
Електронний гаманець Blockchain: відгуки, переваги і недоліки
Електронний гаманець Blockchain: відгуки, переваги і недоліки
З появою кріптовалюти здобув популярність електронний гаманець Blockchain. Особливість його в тому, що це найбільший і найпопулярніший ресурс, який
Як перевести з телефону на «Ківі» грошові кошти?
Як перевести з телефону на «Ківі» грошові кошти?
Багато людей вважають за краще для оплати покупок і послуг в інтернеті використовувати електронні гроші. Існує кілька електронних гаманців, в яких
"Яндекс.Гроші": Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?
"Яндекс.Гроші": Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?
Згідно з останніми даними, більше 22 мільйонів користувачів віддали свою перевагу саме платіжній системі "Яндекс.Гроші". Здійснювати оплату за