Як виводити гроші з 1xBet? Способи та умови

3344 0 Новини високих технологій

Яку радість доставляє виграшна ставка в букмекерській конторі! Особливо якщо мова йде про реальні гроші. Варто сказати, що якщо людина вирішила зіграти в БК на реальні гроші, то йому варто спочатку зареєструватися, внести свої паспортні та платіжні дані. Однією з найпопулярніших контор є 1xBet.

Коротко про букмекерській конторі 1xBet

Букмекерська контора 1xBet не даремно вважається однією з найбільш чесних і надійних в мережі Інтернет. Незважаючи на регулярні блокування Інтернет-ресурсу, вона продовжує функціонувати і дарувати виграші своїм гравцям. Крім того, проблеми, як виводити гроші з 1xBet, також не існує. Безліч способів гарантують чесний виграш та отримання за нього винагороди.


Як виводити гроші з 1xBet? Способи та умови
До речі, існує і цілком офіційний сайт 1xBet в Інтернеті – «1хСтавка», але реєстрація на ньому спричиняє певні складності, в тому числі і виплату 13 % податку від суми виграшу. Так що більшість гравців використовує робочі дзеркала.

Ставки в БК 1xBet

Зареєструвавшись в даній букмекерській конторі, гравець отримує доступ до тисяч ставок на спортивні події. Отут і основні види спорту (футбол, баскетбол, хокей, теніс), і віртуальний спорт, і стрибки, і навіть тривалі ставки (наприклад, на початку сезону можна зробити ставку на майбутнього чемпіона змагання). Крім того, на сайті БК доступні онлайн-ігри, такі, як казино рулетка, покер, всілякі слоти. Загалом – є де розгулятися і виграти непогані гроші.
Як виводити гроші з 1xBet? Способи та умови
Поклавши на свій особовий рахунок хоча б один якусь суму, гравець позбавляється від турботи, як вивести гроші з 1xBet у випадку вдалої ставки. Причому вони переводяться дуже швидко і без затримок. Обмежень по кількості ставок та розмірів виграшу в БК немає, тому що знають гравці можуть заробляти непогані гроші, орієнтуючись у світі ставок і вчасно підбираючи коефіцієнти.

Як отримати виграні гроші?

Існує безліч способів, як виводити гроші з 1xbet:
 • банківські карти (підтримуються всі платіжні системи – СВІТ, Visa, Maestro, Enthropay);
 • електронні гаманці (Qiwi, Яндекс.Гроші, Webmoney, а також поповнення балансу на акаунтах Wargaming – World of Warships, World of Tanks);
 • мобільні платежі (підтримуються всі мобільні оператори Росії та країн СНД);
 • готівкові кошти;
 • платіжні системи;
 • кріптовалюти.
 • Крім того, для того, щоб вивід коштів пройшов максимально швидко, свої персональні дані потрібно підтвердити, завантаживши в особистий кабінет на сайті БК скан-копії паспорта, і в деяких випадках фотографію банківської карти.


  Єдиним обов'язковою умовою є той факт, що перед тим, як виводити гроші з 1xBet на картку будь-якого банку, слід провести хоча б одне поповнення особистого рахунку в БК з неї. Аналогічно і інші способи виведення.

  Переказ грошових коштів на банківську карту

  Для того, щоб приступити до висновку грошових коштів на будь-яку банківську картку, слід натиснути кнопку «Особистий Кабінет» – «Виведення коштів». Після даної операції, як виводити гроші з 1xBet, стає зрозуміло по відкрився списку доступних варіантів.
  Як виводити гроші з 1xBet? Способи та умови
  Далі потрібно просто вибрати відповідний тип карти для виведення. Є невелика різниця між банківськими системами. Так, для системи СВІТ потрібно заповнити спеціальну форму. В неї вноситься:
 • сума виводу;
 • номер картки та ПІБ власника;
 • паспортні дані власника аккаунта;
 • адресу проживання та контактний телефон.
 • Для переказу грошових коштів на карту Visa /MasterCard таку тривалу процедуру виконувати не потрібно. Для картки Visa потрібно вказати номер, телефон та прізвище власника. Для Maestro – просто номер картки та термін її дії. Якщо щось не виходить, то можна запитати у консультанта 1xbet, як вивести гроші на карту того чи іншого банку. Після заповнення шаблону з'явиться напис: «Запит відправлений» і тепер доведеться деякий час почекати. Результатом цієї процедури повинна стати напис і повідомлення про успішне перекладі коштів.

  Виведення коштів на електронні гаманці

  Але, мабуть, самим оптимальним способом, як виводити гроші з 1xBet, були, є і будуть електронні гаманці. Вони не такі вимогливі до наданих даних і володіють дуже хорошою швидкістю взаємодії. Гаманець Qiwi Wallet взагалі вимагає створення облікового запису. Причому роль логіна в основному грає мобільний телефон гравця, який, до речі, використовується і при ідентифікації користувача в букмекерській конторі. Висновок засобів на даний електронний гаманець здійснюється без комісії.
  Як виводити гроші з 1xBet? Способи та умови
  Переказ коштів на «Яндекс.Гроші» – ще один зручний спосіб. Комісія дорівнює 0 %, а сам переклад виконується дуже швидко. Для того щоб перевести грошові кошти з букмекерської контори на цей гаманець, потрібно зареєструватися в системі «Яндекс», а на сайті БК вказати номер рахунку. Webmoney – це міжнародний електронний ресурс, куди гравець може виводити не тільки російські рублі, але і іншу валюту. Система передбачає кілька етапів реєстрації, що забезпечує надійність і виключає шахрайство. Перед виведенням потрібно вказати номер свого гаманця. Одним словом, букмекерська контора 1xBet – це один з лідерів у сфері ставок сьогодні. Чесність по відношенню до гравців, швидкі висновки грошових коштів кількома десятками способів – все це запорука популярності.

  Популярі новини
  Загрузка...