Новини високих технологій
» » Kixx (олія): відгуки автовласників

Kixx (олія): відгуки автовласників

25-09-2017, 17:43
446
Щоб забезпечити нормальне функціонування двигуна автомобіля, власники транспортних засобів заливають в систему різні мастильні масла. Це високотехнологічні склади, які надають сприятливу дію на механізми. Серед безлічі представлених на ринку спеціальної продукції матеріалів необхідно вміти вибрати відповідний склад. Серед вітчизняних автолюбителів масло Kixx вважається якісним мастильним матеріалом. Воно володіє масою достоїнств. Існує безліч лінійок представлених засобів, які застосовуються в різних конструкціях моторів. Що собою являють обслуговують склади компанії Kixx, буде докладно розглянуто далі.

Основні відомості

Моторне масло Kixx є продуктом південнокорейської компанії GS-Caltex. Цей бренд визнаний одним з кращих азіатських виробників мастильної продукції для автомобілів. При розробці формул своїх масел південнокорейська компанія проводить наукові розробки, лабораторні дослідження. В результаті GS-Caltex випускає високотехнологічні склади, які повністю відповідають постійно зростаючим вимогам світових машинобудівних концернів.
Всі південнокорейські виробники автомобілів заливають в двигун своїх транспортних засобів продукцію GS-Caltex. Тому при покупці представленої продукції найкраще застосовувати саме масла «Кікс». Системи мотора південнокорейського виробництва спочатку розраховані на застосування представленого витратного матеріалу.

Такі виробники, як «Хендай», «Кіа», «Деу» та інші бренди, заливають в мотор своїх автомобілів масло «Кікс» не випадково. Склад засобу забезпечує тривалий термін роботи механізмів, запобігаючи поява задирів, руйнувань.

Різновиди

Компанія «Кікс» виробляє масла різного класу в'язкості у відповідності з вимогами світового стандарту SAE. Для різних кліматичних умов розроблено безліч лінійок всесезонних коштів. Найбільшою популярністю серед вітчизняних автовласників користуються масло Kixx 5W3010W40 5W40 та інші різновиди.
Компанія GS-Caltex виробляє синтетичні, мінеральні та напівсинтетичні мастила. Вони відрізняються експлуатаційними характеристиками і областю застосування. Розроблено безліч різних лінійок витратних матеріалів. Їх застосовують у різних типах двигунів.

Найбільшою популярністю в нашій країні користуються серії «Нео», «Пат», HD1 «Голд», G1. Вони відрізняються складом і вартістю. Для певного типу мотора буде потрібно купувати засоби, рекомендовані виробником. В іншому випадку неправильний склад може зашкодити двигуну.

Синтетичні серії

Відгуки про маслі Kixx 5W3010W40 5W40 та інших серіях говорять про прийнятною вартістю представлених складів, порівняно з аналогами. На синтетичній (повністю штучної) основі виробляються серії «Пат», G1 «Нео». Вони відрізняються набором присадок і областю застосування.
Вартість серії «Пат» досить висока. Це пов'язано із залученням до складу нових технологічних присадок. Кошти «Пат» класу в'язкості 5W40 стоять 740-755 руб./л. Якщо ж масло буде більш текуче (SAE 0W-30), ціна збільшується до 980-1095 руб./л.
Лінійка G1 коштує трохи дешевше. Її популярні масла 5W50 і 5W30 коштують близько 410-460 руб. В серію «Нео» увійшли спеціалізовані масла для нашого типу клімату. Популярним засобом є масло стандарту SAE 0W-30. Воно коштує близько 295-315 руб./л. Всі перераховані масла реалізуються в різній тарі. Крім літрових каністр, можна придбати 4520 л мастила. Існують ємності більшого обсягу. Їх застосовують у виробничих цілях.

Напівсинтетичні серії

Сирії HD1 і «Голд» відносяться до типу напівсинтетичних масел. Вони включають в себе склади різного класу в'язкості. У серії «Голд» виділяється моторне масло Kixx 10W-4010W-30. Вартість представлених витратних матеріалів становить 210-280 руб./л. У продажу можна зустріти каністри різного обсягу.
На напівсинтетичній основі виготовляється популярна в нашій країні серія HD1. Найбільш часто водії набувають склади стандарту SAE 10W3015W4010W40. Ця серія застосовується в двигунах великого об'єму. Тара, в якою продається представлена серія, відповідає запитам споживача. Каністри мають обсяг від 20 л.

Кошти представленого типу можна придбати за ціною від 5450 до 5950 руб. Вибирати масло необхідно у відповідності з особливостями кліматичної зони. Більш текуче застосовується для північних районів. У південних можна застосовувати засоби з більш високою в'язкістю.

Трансмісійні масла

Трансмісійне масло Kixx відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Суміші застосовуються в коробках передач різного типу. У відповідності з умовами експлуатації вибирають оптимальну різновид мастила. Для автоматичних коробок передач підходять масла серії ATF. Придбати засоби цієї лінійки можна за ціною 380-400 руб./л. У продажу представлені також 4-літрові каністри.
Kixx (олія): відгуки автовласників
Для гіпоїдних передач із зубчастими колесами рекомендується купувати засоби лінійки Geartec. Їх вартість становить 370-380 руб./л. Для високонавантажених механізмів рекомендується купувати масла класу GL-5. До їх складу входить більше миючих присадок. Для звичайних умов експлуатації трансмісії підходять склади класу GL-4.

Переваги

Моторне масло Kixx 5W3010W3010W40 і інші різновиди володіють цілим набором переваг. Ця продукція була розроблена з урахуванням особливостей експлуатації мотора в суворому кліматі. Тому його рекомендовано застосовувати багатьма виробниками автотехніки в умовах російських доріг.
Збалансований склад миючих присадок дозволяє підтримувати високу чистоту системи. На ній не утворюється нагар. Це дозволяє уникнути утворення подряпин, задирів на металевих поверхнях системи.
При проведенні незалежного тестування технологами було встановлено, що заявлені виробником характеристики повністю відповідають результатам тесту. Формули масел створюються на основі високих світових стандартів та екологічних норм. Тому продукцію дозволено застосовувати навіть в самих нових зразках двигунів.

Дія олії

Масло Kixx 5W4010W40 0W30 різних лінійок південнокорейського бренду сприятливо впливають на механізми систем вантажних, легкових, комерційних автомобілів. Присадки, які входять до складу масла, поліпшують його експлуатаційні якості. Вони очищають поверхні від забруднень, забезпечують гарне ковзання рухливих елементів. Також вони перешкоджають розвитку окислювальних процесів.
Завдяки наявності в складі масел беззольного дісперсанти і металевого детергенту кошти забезпечують надійну захист мотора навіть у сильний мороз і спеку. Рухома плівка з масла швидко огортає всі вузли і механізми. При цьому вона не стікає в картер повністю, не розривається. Склад швидко поширюється по системі. Масло не вигоряє і не псується всередині системи. Воно може використовуватися тривалий час. При цьому мотор споживає менше бензину. Економія мастила і палива веде до значної економії коштів сімейного бюджету користувача.

Негативні відгуки

Масло Kixx отримує величезну кількість позитивних відгуків професійних технологів і водіїв. Однак зустрічаються й негативні висловлювання власників транспортних засобів про південнокорейському бренд. Вони стверджують, що ціна масла занадто висока. Вона не відповідає показникам якості витратних матеріалів. Деякі водії стверджують, що масло не дозволяє легко запустити двигун у мороз. Фахівці стверджують, що для цього слід правильно вибирати клас в'язкості масла. За своїми технічними показниками масло повністю відповідає встановленим стандартам. У деяких випадках водії починали помічати поява нагару на механізмах. Мотор працює голосніше, заводиться важче. Така ситуація можлива у разі придбання підробки. Купувати масла для автомобіля необхідно в перевірених спеціалізованих точках. Інакше, заливши в картер неоригінальне засіб, можна порушити роботу системи. Двигун в цьому разі потребуватиме ремонту або повної заміни.

Позитивні характеристики

Масло Kixx отримує безліч позитивних відгуків від різних категорій користувачів. Найбільше зазначається його позитивний вплив в системах автомобілів азіатського виробництва. Однак і в європейських, американських і вітчизняних моторах воно повністю виконує свої функції. Мотор зберігається в чистоті протягом усього терміну експлуатації масла. При цьому система працює рівно, стабільно. Двигун починає споживати менше бензину. Він легко заводиться. Автомобіль швидко набирає швидкість. При цьому знижується рівень шуму і вібрації. При дуже низьких температурах двигун заводиться з першого разу (за умови справності системи). Навіть у моменти високого навантаження деталі надійно захищені від зносу. Засіб запобігає появі іржі і тривалий час не втрачає своїх якостей. Розглянувши характеристики масла Kixx, думки експертів та відгуки водіїв, можна відзначити високу якість представлених складів. Вони відповідають високим вимогам сучасних виробників автомобільної техніки, тому південнокорейські витратні матеріали широко застосовують двигуни, трансмісії різного типу.
Цікаво по темі
"Манол" (олія): відгуки, характеристики, вибір. Автомобільне масло Mannol
"Манол" (олія): відгуки, характеристики, вибір. Автомобільне масло Mannol
Правильний вибір мастильного матеріалу - важлива умова тривалої експлуатації автомобіля. Кожні десять ...
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Продукти під торговою маркою «Мобіл» відомі багатьом, використовуються замість оригінальних мастильних ...
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Японський бренд Totachi виробляє мастильні матеріали для транспортних засобів з 1998 року. За час свого ...
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Все ще в пошуках ідеального моторного масла? Тоді читайте цей міні-огляд про Shell Helix Ultra 5w 40 ...
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Якщо бюджет для придбання оригінальних мастильних матеріалів та запчастин обмежений, відповідне рішення ...