Новини високих технологій
» » "Бардаль" (олія): відгуки та тести

"Бардаль" (олія): відгуки та тести

25-09-2017, 17:40
371
Товари французької компанії «Бардаль» в нашій країні ще не встигли набути значного поширення. Проте в європейських країнах представлений бренд продається досить активно. Це затребувана продукція, яка відповідає існуючим стандартам, екологічним нормам. Моторне масло «Бардаль», відгуки про який допоможуть зробити висновок про доцільність його застосування, відоме у багатьох країнах своєю якістю. Що собою являє цей продукт, рекомендації фахівців і водіїв - все це буде розглянуто далі.

Виробник

Компанія «Бардаль» розпочала свою діяльність на початку минулого століття. Її творець, Оле Бардаль, був норвезьким емігрантом, який в 1922 році перебрався на постійне проживання в США. Його цікавила різна техніка. Він проводив наукову роботу в області вдосконалення мастильних матеріалів.
Так з'явилося моторне масло «Бардаль». Відгуки технологів говорять про його ефективності. Прагнучи знайти новий склад мастила, Бардаль створив засіб, який свого часу змогли по достоїнству оцінити автомеханіки і власники різних машин. Дослідник зміг підібрати такий набір присадок, який найбільш ефективно запобігало руйнування механізмів при підвищеному навантаженні.

Формула, яку розробила Бардаль, стала широко застосовуватися при виготовленні мастильних продуктів. Це дозволяло знизити знос на 40%. Розроблений в минулому столітті принцип сьогодні застосовується практично всіма виробниками обслуговуючих матеріалів для двигуна.

Формула масла

У минулому столітті відкрита Бардалем формула стала інноваційної. Це був прорив в області створення масел для різних вузлів автомобіля та іншої транспортної техніки. У 1939 році склад навіть був засекречений урядом США. Кошти компанії «Бардаль» застосовували при озброєнні армії під час війни. Це надавало військовим масу переваг.
З часом гриф секретності був знятий. Сьогодні основний принцип, розроблений американським винахідником, застосовується при створенні масла «Бардаль». Відгуки технологів говорять про наявність у складі засобу особливих заряджених молекул. Завдяки їх дії, масло утримується на поверхні механізмів, не стікає в картер повністю навіть при високому нагріванні системи.

Ця технологія отримала назву Polar Plus. Вона дозволяє надійно захистити тертьові поверхні мотора в період «холодного» старту. Головні принципи представленої технології і сьогодні застосовуються компанією «Бардаль» при створенні своєї продукції. Технологи постійно ведуть розробки нових формул, покращуючи якість масел.

Базовий склад олії

При виготовленні різних мастильних складів для транспортних засобів застосовується базове масло. В залежності від свого типу, воно володіє різними характеристиками. Існує мінеральне, синтетичне і напівсинтетичне масло.
До першої категорії відносяться речовини, виготовлені шляхом переробки нафти. Вони відрізняються меншою плинністю. Їх потрібно міняти набагато частіше, ніж інші різновиди. Однак для двигунів старого зразка інші засоби не підходять. Синтетика виготовляється повністю на штучній основі. Це більш плинне речовина. До цієї категорії можна віднести, наприклад, масло "Бардаль 0W40". Відгуки водіїв говорять про можливості його застосування навіть в умовах суворих російських зим, при температурі -35°С. Це дорогі матеріали, змінювати які потрібно вкрай рідко. Синтетичні масла призначені для моторів нового зразка.
Полусинтетика поєднує в собі риси обох перерахованих вище різновидів масел.

Вартість

Вибираючи правильне масло для свого транспортного засобу, необхідно ознайомитися з інструкцією виробника мотора. Він чітко обумовлює параметри, якими повинна володіти змазка. В іншому випадку засіб може завдати шкоди системі.
Найбільш низьку вартість мають масла на мінеральній основі. Наприклад, тара 4 л буде коштувати близько 1150-1350 руб. Ціна залежить від серії, особливостей і кількості присадок. Ці кошти підійдуть для мотора з великим пробігом. Синтетика коштує на порядок дорожче. Це може бути, наприклад, масло "Бардаль 5W40". Відгуки експертів кажуть, що подібні склади можна придбати за 1950-2450 руб. за 4 л. Такий засіб запобігає знос навіть у високонавантажених умовах експлуатації двигуна. Тому його застосовують при їзді по дорогах мегаполісу, в спеку і мороз. Це засоби нового покоління.

Полусинтетика коштує в залежності від серії 1650-1950 руб. Це універсальні склади. Їх можна застосовувати в напружених умовах. Період експлуатації у них трохи менше, ніж у синтетики.

Клас в'язкості

Компанія «Бардаль» виготовляє всесезонні масла для різних умов клімату. Щоб правильно підібрати засіб, необхідно вивчити рекомендації виробника. На більшій території нашої країни можна застосовувати масло "Бардаль 10W-40". Відгуки технологів говорять про можливість його експлуатації в температурному діапазоні від +35 до -20°С.
Якщо ж зими бувають холодніше, можна придбати більш плинне масло. По системі SAE найбільш текучим є склад 0W-30. Він призначений для північних регіонів нашої країни. Мотор буде без проблем заводиться навіть при температурі -35°С. Також високою популярністю користуються всесезонні масла з класом в'язкості 5W-30 5W-40. Причому всі перераховані кошти справляються зі своїм завданням як в спеку, так і холод. Завдяки застосуванню особливого набору присадок, а також штучних компонентів для основи, представлені засоби можуть експлуатуватися в системі тривалий час.

Присадки

Відгуки про олії «Бардаль» 5W30 0W3010W40 та інших різновидах дають експерти на основі проведених досліджень. До складу базового масла входить певний склад присадок. Їх також можна придбати окремо, щоб поліпшити якість штатної мастила.
Присадки забезпечують високу чистоту системи. Вони збирають частинки бруду, утримуючи їх в олії тривалий час. Двигун зберігається в ідеальній чистоті. Це дозволяє маслу забезпечувати гарне ковзання тертьових пар. Присадки перешкоджають виникненню корозії. Вони продовжують термін роботи оливи. Мотор при цьому починає працювати на повну потужність, тихіше і стабільніше. В результаті проведених незалежних досліджень експерти прийшли до висновку, що зазначені виробником показники і характеристики масла відповідають дійсності. Особливої уваги заслуговують присадки олії.

Тест присадок

Одним з найпопулярніших комплексів присадок є Protect Turbo. Його можна додавати в різні штатні склади, в тому числі і масло «Бардаль». Тести та відгуки про представленому продукті представлені далі.
Комплекс Protect Turbo призначений для двигунів турбінного типу, що працюють на бензині або дизелі. Це можуть бути легкові або комерційні різновиди транспортних засобів. При виготовленні представленого складу застосовуються технології Polar Plus і Fullerene C60. За результатами дослідження було встановлено, що до складу присадок входить кальцій, цинк, магній, бор, фосфор. Вони надають миюча дія на системи двигуна. Також це сильний противозадирный комплекс. Експерти стверджують, що застосування присадки значно покращує якість штатного масла.

Негативні відгуки

Відгуки про моторному маслі «Бардаль» 5W40 10W40 5W30 та інших різновидах, носять переважно позитивний характер. Однак досить багато зустрічається і негативних висловлювань про представленому засобі. Це пов'язано з недостатньою обізнаністю користувачів про представлених складах. У нашій країні представлено велику кількість спеціальної продукції для моторів. «Бардаль» відрізняється високою вартістю. При цьому відсутність сертифікатів якості, справжніх допусків та дозволів відштовхує покупців. Для просування представленого складу компанії необхідно продумати свою торговельну політику, організувати дилерську мережу. Багато водії стверджують, що при використанні продукції французького бренду значного поліпшення роботи двигуна вони не відчули. Недовіра з боку користувачів, а також наявність більш дешевих складів з аналогічними якостями значно знижують інтерес вітчизняних споживачів до представленого бренду.

Позитивні відгуки

Позитивні відгуки про маслі «Бардаль» переважають. При використанні представленого масла, а також пакетів присадок, мотор працює тихіше і стабільніше. Знижується рівень вібрації. Система залишається чистим навіть після тривалого пробігу. Двигун розганяється швидше, працює на повну потужність. При експлуатації кошти в навантажених умовах механізми якісно захищені від утворення задирів і подряпин. Це значно подовжує термін роботи мотора. Масло може експлуатуватися в системі тривалий час. Це надійні витратні матеріали, які виправдовують свою високу вартість гідною якістю. Розглянувши основні якості масла «Бардаль», відгуки технологів і простих користувачів, можна сказати, що цей склад покращує роботу двигуна. Система працює стабільніше, тихіше. Це якісні мастильні матеріали, які тільки набирають популярність у нашій країні.
Цікаво по темі
Моторне масло Shell Хелікс 10W-40" (полусинтетика): відгуки і характеристики
Моторне масло Shell Хелікс 10W-40" (полусинтетика): відгуки і характеристики
Кожен автовласник знає про необхідність своєчасної заміни в автомобілі охолоджувальних і змащувальних ...
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Продукти під торговою маркою «Мобіл» відомі багатьом, використовуються замість оригінальних мастильних ...
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Японський бренд Totachi виробляє мастильні матеріали для транспортних засобів з 1998 року. За час свого ...
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Все ще в пошуках ідеального моторного масла? Тоді читайте цей міні-огляд про Shell Helix Ultra 5w 40 ...
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Kixx (олія): відгуки покупців, види і особливості
Якщо бюджет для придбання оригінальних мастильних матеріалів та запчастин обмежений, відповідне рішення ...