Новини високих технологій
» » Акумулятор "Барс": відгуки, характеристики та особливості

Акумулятор "Барс": відгуки, характеристики та особливості

20-12-2017, 13:44
698
Сьогодні до акумуляторів для автомобілів висувають підвищені вимоги. Це пов'язано з великою кількістю електричних приладів у системі транспортних засобів. Клімат північних і центральних районів нашої країни обумовлює появу стартерних батарей з збільшеними показниками стартерного струму. АКБ повинні забезпечувати безперебійну роботу електричної системи в будь-яких умовах. Користується попитом акумулятор «Барс». Відгуки про нього і характеристики слід розглянути перед походом в магазин.

Виробник

Акумулятор «Барс», за відгуками покупців відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Ці батареї виготовляє компанія «Кайнар», основні виробничі потужності якої розташовані в Казахстані. Цей виробник відомий власникам автомобілів вже багато років. Сучасне виробництво було засноване на базі Талдыкорганского заводу. Раніше тут виробляли стартерні батареї свинцевого типу.
Переважна більшість виробничих приміщень було збудовано ще в 70-х роках минулого століття. В період розвалу СРСР виробництво переживало важкі часи. Однак, незважаючи ні на що, компанія змогла залишитися на ринку. Сьогодні це крупний виробник акумуляторів не тільки для легкових і вантажних автомобілів, але і для сільськогосподарської, військової техніки.


Сьогодні компанія «Кайнар» виготовляє батареї за новим технологіям. Завод обладнаний сучасним обладнанням найвідоміших світових постачальників. Це дозволило максимально збільшити автоматизацію процесу виробництва. Якість акумуляторів «Барс» відповідає самим високим вимогам світових виробників автотехніки.

Особливості продукції

Водії залишають відгуки про акумулятор «Барс» 6275100 А*год та інших різновидах. Вони стверджують, що представлена продукція відрізняється масою переваг. В першу чергу покупці відзначають прийнятну вартість акумуляторів компанії «Кайнар». Також ця продукція відрізняється високою якістю.
Завдяки вдосконаленій технології виробництва виробникові вдалося створити дійсно довговічні батареї. Вони стійкі до саморозряду і глибокого розряду. Зберігати їх можна до 15 років. Також варто сказати, що під брендом «Барс» виготовляють тільки необслуговувані акумулятори. Це найбільш надійні, сучасні різновиди конструкції.

Термін експлуатації батарей становить до 6 років. При їх створенні застосовується кальцієва технологія. Також варто відзначити, що у продажу представлені акумулятори, які призначені для легкових (45-100 А*год) і вантажних (130-230 А*год) транспортних засобів. Вони відрізняються габаритами, струмом холодного старту і вартістю.

Різновиди

Компанія «Кайнар» виготовляє кілька лінійок акумуляторів. Вони призначені для експлуатації в різних умовах. Технологія виробництва кожної групи АКБ відрізняється. Перед здійсненням покупки потрібно розглянути відгуки про акумулятор «Барс», ціни на цю продукцію.
Сьогодні користується великим попитом лінійка «Барс Сільвер». Придбати ці акумулятори для легкових транспортних засобів можна за ціною від 3 до 6 тис. руб. Вартість залежить від ємності батареї. Для вантажних автомобілів у продажу представлені АКБ ємністю від 132 до 210 А*ч. Вартість їх варіюється в межах від 9 до 133 тис. руб.
Затребувані батареї серії «Голд». Їх можна придбати за ціною від 3 до 7 тис. руб. Також користується попитом лінійка «Азія». У ній представлений великий вибір моделей. Їх об'єм може складати від 42*ч. Вартість варіюється в межах від 3 до 66 тис. руб. У продажу представлені серії «Євро» і «Преміум». Придбати акумулятори першої лінійки можна за ціною від 7 до 155 тис. руб. Батареї «Преміум» можна купити за ціною від 45 до 7 тис. руб.

Серія «Барс Сільвер»

Акумулятори «Барс Сільвер», за відгуками покупців, є довговічними, надійними пристроями. Вони виготовляються за найсучаснішими технологіями. Завдяки экспандерной технології виготовлення пластин, вони стають неподверженными утворенню корозії.
Ця категорія акумуляторів підійде для автомобілів зі стандартною комплектацією енергоспоживачів. Батарея має кришку зі спеціальною конструкцією газовідводу. Також є індикатор заряду акумулятора. Це підвищує комфорт і безпеку в процесі експлуатації.

Батарея забезпечує легкий старт в мороз. Так як це не тип батарей, він відрізняється високою безпекою в процесі експлуатації. Батарея відповідає високим вимогам великих машинобудівних корпорацій. Прийнятна вартість і гідну якість роблять цю серію найбільш купується вітчизняними водіями.

Відгуки про серії «Сільвер»

Розглядаючи ціни, відгуки про акумулятор «Барс» 605575 А*год та інших різновидах, слід зазначити велику кількість позитивних висловлювань. Водії автомобілів з невеликою кількістю електричних приладів відзначають стабільну роботу електрики. При цьому в будь-яких умовах виходить завести мотор. Наявність індикатора, ручки для транспортування також було відзначено власниками різних транспортних засобів. Ці елементи конструкції підвищують комфорт при експлуатації батареї. Також серед відгуків можна зустріти висловлювання про довготривалий термін роботи акумулятора. При зберіганні він повільно розряджається. Це дозволяє зберігати батарею до 15 років без підзарядки. Стійкість до корозії та інші позитивні характеристики роблять батареї серії «Сільвер» довговічними. Вони можуть експлуатуватися близько 5-6 років.

Серія «Голд»

Відгуки про акумулятор «Барс Голд» 625575 та інших різновидах переважно позитивні. Ця серія призначена для автомобілів з потужними двигунами. Також до електричної мережі може бути підключено велику кількість приладів.
Основною відмінністю представлених акумуляторів є особливий підхід при виробництві їх пластин. На них наноситься спеціальне пористу поверхню. Завдяки перфорированию і розтяжці свинцевої стрічки вдалося створити батарею, яка відрізняється високою електропровідністю. В результаті пусковий струм був збільшений, в порівнянні із звичайними акумуляторами. Батарея відрізняється мінімальною витратою води. Решітки струмовідводу виготовляються з додаванням кальцію, свинцю і селену. Це збільшує стійкість акумуляторів серії «Голд» до глибокого розряду. Кількість циклів зарядки і розрядки також збільшено.

Відгуки про серії «Голд»

Відгуки про акумулятор «Барс» 556065 А*год та інших різновидах практично завжди позитивні. Покупці відзначають високу надійність і довговічність цих батарей. Високий стартерний струм дозволяє завести мотор навіть в умовах сильних північних морозів. Слід зазначити, що акумулятори серії «Голд» відрізняються широким діапазоном робочих температур. Їх можна застосовувати від +60 до -50 ?С. Завдяки особливостям конструкції ці батареї мають велику резервну ємність. Ця особливість була по достоїнству оцінена покупцями. Акумулятори «Голд», на їх думку, відрізняються довговічністю і стійкі до різних несприятливих умов. Відсутність необхідності обслуговування також є перевагою представлених батарей. Їх можна застосовувати в сучасних моделях автомобілів. При цьому навіть при наявності в салоні обігрівача, вентилятора, додаткових електричних систем, акумулятор «Голд» забезпечить їх необхідною енергією.

Серія «Барс Азія»

Відгуки автомобілістів про акумулятор «Барс Азія» позитивні. Вони відзначають, що це надійні і недорогі батареї. Представлена серія виготовляється за кальцієвої технології. Контактні пластини виготовлені із сплаву свинцю і кальцію. При цьому вони мають перфорацію. Це збільшує пускову потужність представлених АКБ.
Кришка акумуляторів «Барс Азія» має особливу конструкцію. Це дозволяє розділяти газ і електроліт. У результаті прилад відрізняється мінімальними втратами води. Представлена серія проводиться за особливим стандарту. Це дозволяє застосовувати представлені акумулятори для транспортних засобів японського, корейського або китайського виробництва. У продажу представлені моделі як з прямим, так і з зворотною полярністю. Місткість може становити від 45*ч. Це дозволяє вибрати оптимальний тип акумуляторів для різних моделей транспортних засобів азіатського виробництва.

Відгуки про серії «Азія»

Водії залишають позитивні відгуки про акумулятор «Барс» 604555 А*год та інших різновидів батарей серії «Азія». Вони стверджують, що представлене обладнання відрізняється прийнятною вартістю і високими експлуатаційними характеристиками. Батареї серії «Азія» дозволяють легко завести двигун в різних погодних умовах. При цьому акумулятор практично не розряджається при зберіганні. Він довговічний, так як пластини виготовлені за спеціальною технологією. Вони не схильні до корозії. Ще однією особливістю серії «Азія» є стійкість до вібрацій. Це значно подовжує термін експлуатації акумуляторів. Дно акумуляторів плоске. Це також подовжує термін служби пластин. Фільтр з поліпропілену підвищує безпеку акумулятора. Це запобігає виникненню пожежі. Завдяки особливій конфігурації корпусу, АКБ серії «Азія» можна встановити під капот багатьох марок транспортних засобів.

Відгуки про серії «Барс Євро»

Відгуки про акумулятор «Барс» 75100 А*год та інших різновидах серії «Євро» позитивні. Ці батареї виробляють з гібридною технологією. В результаті такі вироби отримали високу стійкість до вібрації. Найчастіше їх вибирають при установці АКБ на вантажні транспортні засоби. Проте в лінійці є батареї і для легкових авто. Основними характеристиками представлених акумуляторів є висока стійкість до глибокого розряду, низька втрата води, а також високі пускові якості. У цій серії також застосовуються пробки зі спеціальною системою пламенегашения. Це значно підвищує безпеку при експлуатації АКБ. Висока стійкість до вібрації серії «Євро» забезпечується за допомогою спеціальних вставок. Вони фіксують електроди. Також варто сказати, що сепаратори контактних пластин виготовлені з поліетилену і скловолокна. Це також значно підвищує експлуатаційні якості АКБ.

Відгуки про серії «Барс Преміум»

Також отримує безліч позитивних відгуків від власників акумулятор «Барс Преміум». У цій серії при виготовленні застосовуються найновіші розробки виробника. Позитивні пластини одержують додаткову армування. Пластини виготовляються на спеціальному обладнанні. Їх перфорування проводиться за допомогою спеціальних ножів. Це дозволяє значно збільшити струмопровідність.
Сплав для позитивних струмовідводів додається олово. Це збільшує міцність, стійкість до корозії. Це найбільш сучасний вид акумуляторів. Вони відрізняються максимальними показниками пускового струму. Батарея може експлуатуватися навіть в умовах північної зими. Особливу увагу при розробці акумуляторів серії «Преміум» було приділено безпеки її експлуатації. В результаті у продаж надходить батарея, яка відрізняється високою якістю, надійністю і довговічністю. Вона може застосовуватися в самих нових марках автомобілів з великою кількістю енергоспоживачів.

Відгуки покупців

В цілому, згідно з відгуками про акумулятор «Барс», це достатньо надійний тип батарей. Вони відрізняються якістю, і прийнятною вартістю. У перші кілька років служби вони видають заявлені виробником параметри роботи. Поступово, починаючи з другого року, ці показники знижуються. Довговічність роботи залежить від правильності його вибору та експлуатації. Розглянувши особливості акумуляторів «Барс», відгуки покупців і технологів, можна відзначити гідну якість цих батарей. Це хороший варіант серед бюджетних різновидів АКБ.