Новини високих технологій
» » Моторне масло "Лукойл Генезис": характеристики, відгуки

Моторне масло "Лукойл Генезис": характеристики, відгуки

22-03-2017, 20:18
594
Брендові моторні масла сьогодні настільки часто підробляють, що стає страшно їх купувати. Зазвичай рекомендують робити покупки в перевірених магазинах, але і це не завжди допомагає. В такому випадку має сенс звернути увагу на якісні моторні масла вітчизняного виробництва або ж просто тих брендів, які ще не встигли розкрутитися. У цій статті ми розглянемо з вами масло "Лукойл Генезис".

Лідер на вітчизняному ринку

Вперше компанія "Лукойл" стала продавати мастильні матеріали в 2005 році. Одна тільки ця фірма виробляє приблизно 40% масел від загального обсягу виготовляються в РФ. Це говорить про лідируючих позиціях на ринку. Тим не менш далеко не кожен власник готовий заливати таке масло в своє авто. Це пов'язано як зі стереотипами, так і з реальними ситуаціями. Вся справа в тому, що вітчизняних автомобілів в Росії не так і багато. В основному це машини з Німеччини, інших країн Європи і Японії. Тому багато хто вважає, що лити треба тільки те, що приходить до нас з-за "бугра", тобто імпортне. Але це не так. Давайте більш детально розберемося як і зрозуміємо, чи варто купувати моторне масло "Лукойл Генезис".

Сертифікати та міжнародні стандарти

Моторне масло повинно відповідати певним вимогам. Це стосується як його складу, так і наявності в ньому певних присадок. В цілому ж це можна назвати якістю. Для початку хотілося б сказати про сертифікації API, яка була розроблена американським інститутом якості моторних масел.

Згідно з цим сертифікатом, "Лукойл" має допуски для використання на таких автомобілях, як "БМВ", "Порше", "Фольцваген" та ін. Переконатися в цьому можна на офіційному сайті того чи іншого виробника авто. Якщо знайдете "Лукойл" у списку рекомендованих масел, значить, все в порядку.

Підробки і як від них захиститися

В даний час існує думка, що масла від компанії "Лукойл" часто підробляють, але це не так. Хоча ще 15-20 років тому ситуація була куди гірше. Сьогодні ж такі випадки майже не зустрічаються, хіба що поодинокі. Куди частіше продається палений "Шелл" або "Мотюль".

Вся справа в тому, що масло "Лукойл Генезис", синтетика це або полусинтетика, добре захищене. По-перше, каністра має кілька своєрідне виконання. Перше, що кидається в очі - двоколірна паянная кришка, а також наявність стопорного кільця. На горловині є впаянная мембрана з алюмінію. Варто зауважити, що вона не приклеєна, а саме впаяна в корпус. Кидаються в очі і тришарові стінки каністри. Багатошаровість має до того ж різний колір. Підробити такий досить складно. Варто звернути увагу на етикетки. Папери бути не повинно. Всі етикетки упаяні в корпус каністри, їх неможливо видалити.

Переваги автомобільного мастила "Лукойл Генезис"

Варто звернути вашу увагу на те, що даний продукт має велику кількість сильних сторін. Це доводять як лабораторні експерименти, так і практичний досвід водіїв. По-перше, масло має доступну вартість і його можна знайти практично в будь-якому магазині, де продаються технічні рідини для авто. Особливо якщо мова йде про трасі, там тільки і продаються в основному вітчизняні. Хоча в мережі зустрічаються відгуки, говорять про високу вартість олії порівняно з імпортними. Тому якщо цінник на "Лукойл" і "Шелл" буде приблизно однаковий, то багато віддадуть перевагу останньому.
Як ми вже розібралися, масло практично не підробляють, це вкрай важливий момент. Наявність пакету присадок дозволяє експлуатувати авто у важких умовах (різкі старти і гальмування, їзда по пробках і т. п.) Крім того, воно практично не чадить. Наприклад, масло "Лукойл Генезис 5W40" при справному двигуні майже не йде на угар. Але постійна їзда на підвищених оборотах може призвести до його витрат, але це стосується всіх автомасел, а не тільки цього.

Своєчасна заміна масла

Багато автолюбителів скаржаться на моторні масла з причини недостатньої якості останніх. Однак потрібно розуміти, що воно втрачає свої властивості з часом і з пробігом. Якщо масло в авто не мінялося рік, хоч ви і проїхали всього пару тисяч кілометрів, то можете бути впевнені, що воно вже втратило частину присадок і не буде працювати так, як повинно. Водії далеко не завжди використовують керівництво для автомобіля. Хоча там написано яке і через який інтервал потрібно лити і міняти масло. Тим не менш заміна через 15000 кілометрів або ще більше все ще зустрічається. Це призводить до прискореного зносу двигуна. Цілком ймовірно, що якщо так продовжувати і далі, то довго мотор не витримає.


Що ж стосується інтервалів заміни, то тут є свої нюанси. По-перше, їзда по місту і пробок відноситься до важкої. В цьому випадку потрібно міняти масло частіше. Підвищені оберти двигуна і висока швидкість призводять до угару, тобто падіння рівня. Якщо ж стиль їзди не передбачає великих навантажень на двигун і тривалої роботи на холостих обертах, то заміна масла повинна виконуватися кожні 7-10 тисяч кілометрів. Експлуатація у важких умовах - заміна кожні 5-7 тисяч кілометрів.

Підіб'ємо підсумок

Масло "Лукойл Генезис" (5W30) - повністю синтетичне і призначене для сучасних двигунів. Лабораторні дослідження показують його достатню якість і захисні властивості. Все це разом з доступною вартістю робить його одним з кращих в даному ціновому сегменті. Хоча багато хто все ж схильні купувати імпортні масла, посилаючись на їх високу якість. Але якщо натрапити на підробку і вчасно цього не помітити, то можна і відправитися на капітальний ремонт двигуна, а тут приємного мало.
Пам'ятайте про те, що від якого виробника та яким би якісним не було масло, його потрібно міняти вчасно. Економія в кілька тисяч рублів може призвести до значно більших витрат, про що можна потім не раз пошкодувати. Купуючи "Лукойл Генезис", звертайте увагу на каністру. Якщо вона має якісь відмінності від описаної в цій статті, то краще пройти стороною. Хоча шанс натрапити на підробку сьогодні вкрай низький. Масла з невисокою вартістю і хорошим захистом немає сенсу виробляти в підпіллі, так як це може вилитися у великі витрати. В цілому ж "Лукойл Генезис" - нормальне масло з хорошим пакетом присадок і ціною.
Цікаво по темі
Напруга акумулятора автомобіля під навантаженням і без неї. Як виміряти напругу акумулятора автомобіля
Напруга акумулятора автомобіля під навантаженням і без неї. Як виміряти напругу акумулятора автомобіля
Сучасні транспортні засоби можуть володіти різними видами підсвічування, програвачем музики, телевізорами ...
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Масло моторне "Мобіл": характеристики, призначення. Масло Mobil 1
Продукти під торговою маркою «Мобіл» відомі багатьом, використовуються замість оригінальних мастильних ...
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Totachi (олія): відгуки автомобілістів, характеристики і склад
Японський бренд Totachi виробляє мастильні матеріали для транспортних засобів з 1998 року. За час свого ...
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Моторне масло Shell Helix Ultra 5W 40: характеристики, відгуки
Все ще в пошуках ідеального моторного масла? Тоді читайте цей міні-огляд про Shell Helix Ultra 5w 40 ...
Масло "Лукойл Генезис": відгуки
Масло "Лукойл Генезис": відгуки
Шукаєте недороге моторне масло? Придивіться до популярних продуктів «Лукойл Генезис», відгуки про яких ...
Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки
Синтетичне моторне масло "Лікві Молі 5W30": огляд, виробник, відгуки
У лінійці автомасел преміум-класу продукція концерну "Лікві Молі" займає провідні позиції. З німецькою ...