Новини високих технологій
» » Як перенести чат Whatsapp на інший телефон

Як перенести чат Whatsapp на інший телефон

17-12-2017, 17:43
1 083
Придбання нового смартфона — завжди приємна подія. Особливо цим грішать любителі айфонів. Втім, всім час від часу хочеться оновити свій апарат на більш вдосконалений і сучасний. І тут з'являється нова проблема: як перенести чат Whatsapp на інший телефон? Адже складно уявити в нинішній час людини, який би не користувався різними месенджера. Нічого дивного — вони прості у використанні, з допомогою них можна спілкуватися цілими групами, ділитися один з одним фото і відео. Навіть спілкуватися за допомогою відеозв'язку з будь-якого куточка планети.


І як же прикро, коли вся дорога душу листування разом зникає. Щоб цього не сталося, спробуємо розібратися в тонкощах популярного месенджера і способи відновлення листування на різних пристроях.

Як встановити "Ватсап" на новому телефоні

З установкою месенджера проблем в принципі бути не повинно. Єдине - слід пам'ятати, що завантажувати додаток потрібно з перевірених джерел. Ні в якому разі не ризикуйте і не завантажуйте на свій телефон файли з незрозумілих джерел, інакше ризикуєте замість спілкування одержати вірус. Тим більше, що в надійних джерелах додаток лунає абсолютно безкоштовно. А перевіреними є App Store або Google Play, в залежності від операційної системи вашого телефону. А також ви можете завантажити "Ватсап" з офіційного сайту. Після скачування файлу залишається тільки встановити і відкрити програму. Далі не залишається нічого, окрім як перенести чат Whatsapp на інший телефон. Але пам'ятайте дуже важливий момент: ні в якому разі не встановлюйте "Ватсап", не створивши попередньо резервну копію чату на старому телефоні, інакше відновити всі дані не вдасться.


Створюємо резервну копію

Перше, про що слід пам'ятати, — мессенджер "Ватсап" тісно пов'язаний з сім-картою, тому, якщо ви хочете щоб все залишалося як і раніше, доведеться в новий телефон вставити свій старий номер з копированными контактами, інакше нічого не вийде. Для того щоб перенести чат "Ватсап" на новий телефон в тому вигляді, в якому він був на старому телефоні, перш за все, потрібно подбати про резервне копіювання. Зробити це можна в настройках програми. При цьому ви можете уточнити, з якою частотою "Ватсап" повинен зберігати ваші дані. В принципі, "Ватсап" за замовчуванням сам копіює історію листування раз на добу. Архіви зберігаються в хмарних сховищах iCloud або Google-диск (в залежності від операційної системи вашого телефону або в пам'яті самого телефону. Це може бути як внутрішня пам'ять, так і SD-карта. Знайти необхідні файли в папці /sdcard/WhatsApp/Databases або WhatsApp/Databases і далі слід перенести їх на новий телефон. Тільки після цього можна думати про встановлення і перенесення Whatsapp і чатів на інший телефон.

Перенесення контактів

Перш ніж задатися питанням про те, як перенести чат Whatsapp на інший телефон, як вже згадувалося вище, потрібно перенести контакти з телефонної книжки в пам'ять сім-карти. Думаємо, це не складе праці користувачам сучасних смартфонів і окремо зупинятися на даному етапі не варто. Досить просто зайти в адресну книгу і слідувати підказкам.
Після успішної установки "Ватсап" сам відсканує всіх користувачів з вашого списку і визначить, у кого є це додаток. Після чого сам додасть цих людей у список контактів месенджера. Можна насолоджуватися спілкуванням.

Що робити, якщо гаджети з різними ОС?

Зовсім інша справа, якщо ви раптом вирішили змінити, припустимо, Андроїд телефон на iOS, ну або навпаки. На жаль, в такому разі вам не вдасться відновити безцінну листування. На жаль, навіть якщо ви перенесете резервні копії з одного телефону на інший, у вас нічого не вийде, бо як перенести чат Whatsapp на інший телефон з відмінною операційною системою не вийде з причини того, що формат архівних файлів буде відрізнятися. Іншими словами, ваш новенький смартфон не зможе прочитати файли з невідомим для нього форматом. Що робити в цьому випадку? Дуже шкода, але про листуванні можна забути, максимум що можна придумати - зберегти їх у вигляді зображень у форматі jpeg. Це на випадок, якщо вам необхідний певний шматок листування. Точно так само можна зберегти картинки, відео та інші файли, вкладені в чат.

Підводимо підсумки

Ще раз повторимо порядок необхідних дій. Якщо ви задалися питанням про те, як перенести чат Whatsapp на інший телефон, на "Андроїд" припустимо, вам потрібно: Копіювати всі чати на "Гугл-Диск або карту пам'яті. Це робиться в налаштуваннях самої програми. Досить вказати, з якою періодичністю додаток повинен виконувати резервування, а потім увійти в свій обліковий запис "Гугл". Копіювати всі контакти в старому телефоні з пам'яті телефону на sim-карту. Далі вставити сім-карту в новий пристрій. Завантажити і запустити додаток. Програма сама запитає, чи потрібно відновити дані. Після вашого підтвердження відбудеться оновлення всіх чатів. Як перенести чат Whatsapp на інший телефон. На айфоні або айпад перенесення чату приблизно схожий з "Андроїдом". Єдине - замість "Гугл-Диска" вам знадобиться хмарне сховище iCloud. Все інше, в принципі, залишається незмінним.
Цікаво по темі
Як вийти з "Ватсапа": поради та інструкції
Як вийти з "Ватсапа": поради та інструкції
"Ватсап" - зручний і сучасний месенджер. У даній статті буде розказано про те, як вийти з нього.
Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації
Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації
WhatsApp - сучасне і зручне додаток, придумане спеціально для обміну повідомленнями. Воно отримало ...
Що таке "Ватсап" і "Вайбер? Який месенджер краще вибрати?
Що таке "Ватсап" і "Вайбер? Який месенджер краще вибрати?
Ви дізнаєтеся, що таке "Ватсап" і "Вайбер", як використовувати ці програми, і якими функціями вони володіють.