Новини високих технологій
» » Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації

Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації

11-02-2017, 21:19
1 735
WhatsApp - сучасне і зручне додаток, придумане спеціально для обміну повідомленнями. Воно отримало величезну популярність у жителів різних країн. Тільки не всім зрозуміло, яким чином працювати в даній програмою. Кожен повинен знати, як додати контакт до WhatsApp. Ця процедура - основоположна для майбутнього чату. Якщо не опанувати її, то спілкування за допомогою програми просто неможливо. Так що повинен робити користувач?

iPhone

Все залежить від того, який саме гаджет використовується людиною. Як додати новий контакт в WhatsApp на iPhone? Зробити це не так важко, як може здатися на перший погляд. Досить дотримуватися невеликий інструкції.
Виглядає вона наступним чином: Встановити WhatsApp собі і своїм друзям. Додати номери телефонів майбутніх співрозмовників в список контактів на iPhone. Міжнародні номери обов'язково повинні мати код країни і починатися зі знака "+". Відкрити встановлене раніше додаток. Як додати контакт до WhatsApp? Потрібно натиснути на кнопку Favorites. Перегорнути список вгору. Контакти з'являться в додатку. Легко, швидко і просто. Але це тільки один варіант розвитку подій. Існують інші прийоми, здатні допомогти втіленню поставленої задачі в життя.

Для Android

Що ж робити тим, у кого смартфон на базі Android? Як вони можуть додавати нових друзів в WhatsApp? Що для цього потрібно? По правді кажучи, нічого особливого. Справа в тому, що досліджуваний процес на всіх ОС зводиться до одного й того ж алгоритму дій. Тому суттєвої різниці з iPhone не буде.
Тим не менш, якщо людина задумався, як додати контакт до WhatsApp на "Андроїд", йому буде потрібно: Додати людини в телефонну книгу на мобільному пристрої. Попросити співрозмовника зберегти ваш телефон у себе. Встановити WhatsApp і запустити його. Натиснути на "плюсик" у розділі "Контакти". Набрати ім'я і номер, який хочеться додати. Саме такі дії повинен зробити кожен користувач Android. Усього за кілька хвилин можна втілити задум у життя.

Запрошення

Іноді буває так, що доводиться працювати з людьми, у яких немає WhatsApp. Але додати їх у список контактів все одно хочеться. Що допоможе в цьому? Наступний алгоритм дій дозволяє запрошувати людей в WhatsApp і додавати їх в список контактів. Потрібно: Запустити "Вотсап". Зайти в "Настройки"-"Контакти". Відшукати потрібний телефон в справочке і вибрати функцію "Розповісти другу". Вибрати будь-який відповідний спосіб і активувати його. Саме так відбувається запрошення одного в WhatsApp. Більше нічого не потрібно. Як тільки користувач скористається инвайтом, він з'явиться в списку контактів.

В групу

У досліджуваному додатку є таке поняття, як група. У ній може бути до 256 контактів. Корисна функція для тих, хто знає, яким чином її використовувати.
Як додати контакт у групу WhatsApp? Для цього доведеться: Відкрити групу. Для цього доведеться відвідати досліджуване додаток. Натиснути на тему. Клацнувши по напису "Додати учасника". Це зображення "+", біля якого розташована іконка людини. Відзначити людей зі списку, що з'явився і натиснути на "Додати". Після виконаних дій контакт буде доданий в ту чи іншу групу. Тепер зрозуміло, як додати контакт до WhatsApp.
Цікаво по темі
Що таке "Лайн": огляд, де завантажити
Що таке "Лайн": огляд, де завантажити
Що таке "Лайн"? Це зручний месенджер з можливістю відправки стікерів, тексту, файлів і спілкування із співрозмовником за допомогою дзвінків.
Влог - це мистецтво. Як знімати влоги?
Влог - це мистецтво. Як знімати влоги?
У наш час все більшу популярність отримують зйомки особистих видеодневников, або, інакше, влогов. Однак ...
Як у "Вотсапе" відновити листування: відповідь на всі питання
Як у "Вотсапе" відновити листування: відповідь на всі питання
Сучасне спілкування найчастіше зводиться до листування у Всесвітній павутині. Соціальні мережі та різноманітні ...
Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
Іноді в житті сучасної людини настає момент, коли всякі настирливі особистості починає йому набридати ...
Як у "Скайпі" додавати друзів: поради та рекомендації
Як у "Скайпі" додавати друзів: поради та рекомендації
Сьогодні належить дізнатися, як у "Скайпі" додавати друзів. Цей процес повинен освоїти кожен користувач...
Viber або WhatsApp: що краще?
Viber або WhatsApp: що краще?
Існуючі на сьогоднішній день месенджери майже повністю відправили в небуття відправлення звичайних СМС-повідомлень в середовищі мобільних пристроїв.