Новини високих технологій
» » Що таке "Ватсап" і "Вайбер? Який месенджер краще вибрати?

Що таке "Ватсап" і "Вайбер? Який месенджер краще вибрати?

30-12-2016, 11:41
3 741
Комунікація з іншими людьми становить більшу частину нашого життя. Дуже важливо зробити це спілкування максимально якісним і недорогим. Останнім часом мобільний зв'язок потроху відходить у минуле. Вся справа в тому, що зв'язок по Інтернету набагато виграшніше, зокрема, якщо використовувати месенджери. І ця стаття присвячена саме таким програмам. Ви дізнаєтеся, що таке "Ватсап" і "Вайбер", як використовувати ці програми, і якими функціями вони володіють.

Що таке месенджери?

Месенджери - це невеликі програми, які встановлюються на мобільний пристрій. З допомогою цих додатків ви можете ви можете спілкуватися з друзями, закомими, колегами за умови, що в них встановлено таке ж додаток. Для використання месенджера вам необхідно лише підключення до Інтернету. Здебільшого користуватися цими програмами можна абсолютно безкоштовно, за винятком деяких послуг, наприклад, дзвінків на стаціонарні телефони.


"Вайбер"

Один з найпопулярніших месенджерів на сьогоднішній день. Завантаження програми не займе у вас більше кількох хвилин. Для цього необхідно зайти в магазин контенту (для користувачів "Андроїд" - це "Гугл Плей", а для власників айфонів - "Апп Стор) і ввести в пошукову рядок назва додатка. Необхідний месенджер буде одним з перших в списку. Завантажити його можна абсолютно безкоштовно. Відмітна риса "Вайбера" - спрощена реєстрація. Не потрібно вводити адресу електронної пошти, вказувати особисті дані, придумувати пароль тощо. Достатньо ввести номер телефону. На нього прийде короткий код підтвердження у вигляді SMS. Вам потрібно ввести його у певне поле, і на цьому реєстрація буде завершена. У список контактів "Вайбера" імпортуються контакти вашого телефону. Зв'язатися з допомогою програми ви зможете з тими, хто також використовує Viber. Основні можливості месенджера - текстова листування і можливість здійснення дзвінків. При цьому присутня функція відеозв'язку. Одним з головних конкурентів "Вайбера" вважається "Ватсап". Давайте разом розглянемо функціонал Whatsapp і дізнаємося, чим відрізняється "Вайбер" від "Ватсапа".


"Ватсап"

Процес установки "Ватсапа" практично нічим не осталичается від процесу установки "Вайбера". Така ж реєстрація та синхронізація номерів з телефонної книги. Перше, що кидається в очі - різний дизайн і інтерфейс двох месенджерів. основний колір Viber - фіолетовий (бузковий), Whatsapp - зелений. Однак обидва програми дозволяють міняти аватарку або, наприклад, фон для кожної листування. Ви можете поставити в якості такого фону фотографію людину, з якою ведете бесіду. Відмінність "Вайбера" від "Ватсапа" ще й у тому, що перше додаток дозволяє встановлювати невеликий статус, як в соціальних мережах. З його допомогою ви можете повідомити друзям, що робите в даний момент або вказати на те, що ви зараз зайняті й турбувати вас не потрібно. Додаток "Ватсап" дає можливість не тільки обмінюватися текстовими повідомленнями. Крім того, ви можете посилати невеликі голосові повідомлення. Ми розібралися, як встановити "Вайбер", "Ватсап" та розглянули основні функції цих месенджерів. Залишилося з'ясувати, яке ж із додатків краще.

Що краще: "Вайбер" або "Ватсап"?

Одназначно сказати не можна. Все залежить особисто від ваших вимог, що пред'являються до месенджеру. Найбільш істотною відмінністю є те, що "Вайбер" дає можливість здійснення дзвінків у формі простого телефонної розмови і відеозв'язку. "Ватсап" ж такої можливості не надає. Здавалося б, виходячи з цього чинника, "Вайбер" значно поступається своєму головному конкурентові. Однак він має свої незаперечні переваги. Обидві програми працюють без зупинки при включеному Інтернеті. В залежності від вашого бажання вам можуть приходити повідомлення про нові дзвінки (якщо справа стосується "Вайбера") або повідомленнях. Однак, виходячи з широкого функціоналу Viber, цей месенджер використовує значну частину пам'яті в телефоні. Крім цього, при його постійній роботі батарея розряджається дуже швидко. Залишається тільки на час відключати з'єднання з Інтернетом, що не дуже практично, адже досить часто доводиться чекати важливих дзвінків і SMS. Якщо текстова листування - все, що ви хочете від месенджера, "Ватсап" - це ідеальний варіант. З точки зору заряду батареї і пам'яті це додаток практично не вантажить систему. Тим більше, цей месенджер підтримує набагато більше оболонок, ніж "Вайбер". Ще одна перевага Whatsapp - можливість додавати в груповий чат до 256 користувачів одночасно. Хто з вас може похвалитися такою кількістю друзів, провідних одну бесіду? Viber встановив ліміт дещо менше. Отже, ми розібралися, що таке "Ватсап" і "Вайбер" та обговорили основні відмінності. У чому ж полягає відмінність двох програм?

Відмінність "Вайбера" від "Ватсапа"

"Вайбер" може похвалитися наявністю оригінальних стікерів, веселих зображень за типом великих смайлів, які можна вставляти під час листування. Деякі збірки стікерів безкоштовні, а ось за додаткові доведеться заплатити. "Ватсап" ж може похвалитися хіба що наявністю стандартних "emoji". "Вайбер" - програма повністю безкоштовна, а ось за другий рік використання "Ватсап" з нас запитають невелику плату в розмірі 99 центів. Whatsapp стискає зображення при передачі, а Viber цього не робить, тому швидкість завантаження повідомлень з такими вкладеннями трохи більше. Що таке "Ватсап" і "Вайбер"? Месенджери, з допомогою яких можна відправляти повідомлення з вкладеннями. Тим часом документи нездатна переслати жодна з цих програм. Але разом з тим, навіть в режимі оффлайн вам можуть приходити повідомлення.

Висновок

Ми розповіли вам, що таке "Ватсап" і "Вайбер". Кожен з вас може вибрати підходящий месенджер або навіть встановити обидва при необхідності. Не ігноруйте такий вид зв'язку, адже це дійсно дуже зручно і економно.
Цікаво по темі
Як встановити на комп'ютер «Вайбер»: два простих методу
Як встановити на комп'ютер «Вайбер»: два простих методу
Програма Viber, яка багато в чому нагадує відоме додаток Skype, серед користувачів мобільних девайсів користується досить великою популярністю. А
Гайд на Троля ("Доту 2"): ролі, вміння, здібності
Гайд на Троля ("Доту 2"): ролі, вміння, здібності
Троль Варлорд - це дуже цікавий персонаж у грі "Доту 2", який може перетворитися на справжню бойову машину в умілих руках.
Prison Escape - проходження в деталях
Prison Escape - проходження в деталях
Пройти самостійно гру в жанрі головоломки досить складно. Деякі рівні лякають своєю безвихіддю. В Prison Escape подібне трапляється нерідко, тоді
Як встановити "Вайбер" на телефон: інструкція та рекомендації по використанню програми
Як встановити "Вайбер" на телефон: інструкція та рекомендації по використанню програми
Одне за іншим створювалися програми для спілкування за допомогою гаджетів і різні месенджери, що дозволяють непогано заощаджувати на мобільному
Viber або WhatsApp: що краще?
Viber або WhatsApp: що краще?
Існуючі на сьогоднішній день месенджери майже повністю відправили в небуття відправлення звичайних СМС-повідомлень в середовищі мобільних пристроїв.
Як зателефонувати на телефон через інтернет?
Як зателефонувати на телефон через інтернет?
Сучасні інформаційні технології надають масу можливостей. Люди можуть спілкуватися, відправляти фотографії і різні файли один одному, перебуваючи на