Новини високих технологій
» » Як на айфоні скопіювати контакти на сім: поради та рекомендації

Як на айфоні скопіювати контакти на сім: поради та рекомендації

3-12-2017, 15:42
1 146
Багато власники "яблучних" телефонів цікавляться, як на айфоні скопіювати контакти на сім. Зробити це не так складно. Навіть початківець користувач здатний втілити задум у життя. Головне знати, як діяти. Адже у iPhone є кілька статусів. При кожному передбачаються різні методи перенесення телефонної книги на SIM. Про всіх можливих варіантах буде розказано нижче.

Способи перенесення інформації

Як скопіювати контакти з айфона на сім? Для початку варто звернути увагу на те, що "яблучні" девайси бувають: з джейлбрейка; без джейлбрейка. Це вкрай важливі нюанси. Якщо на телефоні є джейлбрейк, то користувачам пропонується більше зручних методів переносу даних. Без злому айфона впоратися з поставленим завданням важче. Але зробити це все одно можна. Замислюючись над тим, як на айфоні скопіювати контакти на сім, користувач повинен врахувати, що дана операція може проводитися: за допомогою iTunes; за допомогою синхронізації з різними сервісами (типу Google або Windows Adress Book); через сторонні додатки; вручну. Тобто прямого копіювання телефонної книги немає. Цей факт завдає чимало клопоту сучасним власників продукції Apple. Але ми зможемо позбавитися від проблем з перенесенням контактів на SIM-карту iPhone.

Джейлбрейк на телефоні

Досить часто користувачі зламують смартфони для того, щоб з ними можна було працювати з великим комфортом. У "яблучної" продукції даний процес називається джейлбрейка. Пристрої з подібним статусом передбачають роботу з додатковим софтом.
Як на айфоні скопіювати контакти на сім? Якщо мова йде про телефон з джейлбрейка, можна скористатися утилітою SIManager. Бажано встановити собі версію 17. Вона, якщо вірити користувачам, відрізняється особливою стабільністю роботи.


Інструкція по копіюванню інформації з SIM-карту виглядає так: Встановити SIManager на iPhone. Запустити додаток. Вибрати контакти, які хочеться скопіювати. Натиснути на кнопку "Копіювати на SIM". Дочекатися завершення процесу. Робота з даною утилітою шалено проста. Тому навіть початківець користувач здатний освоїти SIManager. Але що робити, якщо телефон людини без джейлбрейка?

Синхронізація через сервіси

Тоді доведеться сильно постаратися, щоб втілити задум у життя. Відповісти, як скопіювати контакти "Айфона 4" на сім, не так-то просто. Можна спробувати перенести телефонну книгу через сторонні сервіси. Наприклад, Google.

Для цього потрібно: робочий акаунт Google; телефон на базі Android; iPhone; SIM-карта. Що саме необхідно робити? Потрібно слідувати вказівкам такого типу: Відкрити на айфоні "Налаштування"-iCloud-"Пошта, календарі"-"Додати обліковий запис". Натиснути на рядок Google/Gmail. Ввести адресу електронної пошти та пароль. Клацнути по кнопці "Далі". Поставити позначку біля "Контакти". Натиснути на "Зберегти". Вставити SIM-карту від iPhone в телефон на базі Android. Зайти в "Настройки"-"Пошта/Акаунти". Вибрати сходинку Gmail. Вказати адресу використовуваного скриньки та пароль для входу. Натиснути на "Синхронізація". Найчастіше цей пункт виконується автоматично. Після виконаних дій телефонна книжка з "Гугла" буде перенесена на мобільний пристрій. Якщо в налаштуваннях виставлено збереження на SIM, нічого робити не потрібно. В іншому випадку доведеться відкрити телефонну книгу, вибрати контакти і натиснути на "Скопіювати в SIM".
Як на айфоні скопіювати контакти на сім: поради та рекомендації

iTunes в допомогу

Як на айфоні скопіювати контакти на сім? Можна спробувати впоратися з поставленим завданням за допомогою iTunes. Синхронізація з цим додатком дозволяє легко переносити дані з телефону на телефон.
Рекомендується діяти наступним чином: Підключити айфон до комп'ютера за допомогою USB. Встановити і запустити останню версію iTunes. Вибрати в налаштуваннях програми підключений девайс. Відкрити розділ "Інформація". Перейти в меню "Синхронізація". Вибрати пункт "Синхронізувати контакти з". Наприклад, Gmail. Клікнути на "Синхронізувати". Дочекатися завершення процесу. Перенести вже відомим нам способом контакти на смартфон Android і скопіювати телефонну книгу в SIM-карту за допомогою синхронізації. Мабуть, це все. Як скопіювати контакти з Iphone 4S" на сім? Деякі воліють перенесення даних вручну. Це не найпоширеніший варіант, але він має місце на практиці.

Копіювання

Як на айфоні скопіювати контакти на сім? Ми вже говорили, що можна впоратися з поставленим завданням за допомогою ручного копіювання інформації. Спочатку користувач копіює телефонну книгу на комп'ютер, а потім на телефон Android з подальшим перенесенням контактів.
Керівництво в цьому випадку виглядає приблизно так: Запустити на комп'ютері iFunBox. Підключити телефон до ПК. Для цього використовується USB-кабель. Відкрити в розділі "Перегляд тек" шлях Raw File System-var-mobile-library-AdressBook. Скопіювати контакти на комп'ютер. Все, що тепер залишається - це просто перенести телефонну книгу на мобільний пристрій "Андроїд" і скопіювати її на SIM через головне меню відповідного розділу. Таким чином, за кілька хвилин кожен зможе розібратися, як скопіювати контакти на айфоні на сім.
Цікаво по темі
Як зберегти контакти з iphone на комп'ютер і назад?
Як зберегти контакти з iphone на комп'ютер і назад?
Айфон - багатофункціональний пристрій. У даній статті буде розказано про те, як перенести з нього дані на комп'ютер і назад. Чи можна так зробити?
Де зберігаються контакти в "Андроїд": поради по пошуку контактів
Де зберігаються контакти в "Андроїд": поради по пошуку контактів
"Андроїд" - найпоширеніша операційна система. У даній статті буде розказано про те, де зберігається телефонна книга на смартфонах з цієї ОС. Де
Як перенести контакти на iPhone з Nokia: поради
Як перенести контакти на iPhone з Nokia: поради
Перенесення контактів на iPhone з Nokia - справа проста. Особливо якщо знати, як саме діяти. У даній статті буде розказано про те, як перенести
Перенесення контактів з Android на Windows Phone: поради, рекомендації, інструкції
Перенесення контактів з Android на Windows Phone: поради, рекомендації, інструкції
Перехід з Android на Windows Phone - явище досить часте. У деяких абонентів виникають проблеми з перенесенням телефонної книги з "Андроїда". У даній
Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкція
Як синхронізувати контакти iPhone Gmail: поради, рекомендації, інструкція
Синхронізація даних на смартфоні є вкрай важливим нюансом. У статті буде розказано про те, як можна синхронізувати дані та контакти між iPhone і