Новини високих технологій
» » Як з телефону на телефон перекинути контакти: покрокова інструкція та опис способів

Як з телефону на телефон перекинути контакти: покрокова інструкція та опис способів

23-01-2017, 23:17
4 960
Придбання нового телефону, як правило, - радісна подія для кожної сучасної людини. Адже нова модель смартфона дає більше можливостей, функцій і інших цікавих речей, яких не виявилося в старому. Однак найчастіше люди поспішають розібратися зі складними нововведеннями і забувають про найпростіших речах. Приміром, про те, як з телефону на телефон перекинути контакти. Крім того, бажано використовувати такий спосіб, який допоміг би уникнути великої кількості складних дій. Коли теорія поступається місце застосування практики, виявляється, що існує кілька тривіальних способів того, як з телефону на телефон перекинути контакти, з якими може впоратися абсолютно будь-яка людина.

Обладнання для копіювання інформації за допомогою комп'ютера

Для того щоб виконати передачу контактів зі старого телефону, необхідно підготувати наступні технічні пристрої: Старий телефон, з якого буде здійснюватися передача даних. Стаціонарний комп'ютер або ноутбук. USB-провід. Бажано, щоб він був оригінальним, щоб уникнути непередбачених обставин.

Програмне забезпечення для ПК

Щоб вирішити питання про те, як перекинути контакти з телефону на комп'ютер, рекомендується скористатися програмою MOBILedit, яка дозволить легко скопіювати потрібну інформацію. Найкраще знайти і завантажити утиліту на офіційному сайті розробника, а не вдаватися до сторонніх сайтів і файлообменикам. У іншому випадку буде існувати ризик зараження вірусом старого і нового смартфона, а також комп'ютера.

Перед початком копіювання програма може запросити оновлення програмного забезпечення. Для цього потрібно всього лише вибрати вірну модель телефону. Потім необхідно підключити до комп'ютера старий телефон за допомогою USB-кабель. На моніторі з'явиться вікно, яке запропонує вибрати з декількох варіантів. В даному випадку потрібно увімкнути синхронізацію.
У програмі потрібно вибрати телефонну книгу або контакти і задати команду експорту. Для цього обов'язково слід вибрати папку або файл, в якому буде зберігатися інформація. Коли контакти будуть експортовані, можна таким же чином перенести їх на новий телефон. Натискаємо кнопку імпорту і чекаємо завершення копіювання. Крім USB можна використовувати і бездротові засоби.

Використання віртуального сховища Google

Якщо є можливість вийти в інтернет з обох гаджетів, можна скористатися можливостями віртуального сховища Google. В даному випадку необхідно виконати синхронізацію контактів та інформації з телефонної книги. Варто зазначити, що такий спосіб дуже зручний, оскільки можна за допомогою онлайн-з'єднання вносити необхідні зміни в контактах. Спочатку потрібно авторизувати свій обліковий запис в Google за допомогою нового телефону, а потім запустити синхронізацію контактів, прийнявши всі умови. Це найпростіший спосіб того, як з "Гугла" перекинути контакти на телефон.

Використання віртуального сховища від "Яндекса"

Якщо говорити про використання "Яндекс.Диска", то процес дуже схожий. Єдине, що рекомендується зробити, це встановити утиліту і вибрати вкладку переїзду. Сам додаток завжди доступно на майданчику Google Play, якщо телефон має операційну систему Android. Тому якщо у вас виникло питання про те, як перекинути контакти з телефону на Android-пристрій, додаток від "Яндекса" буде дуже до речі.
Крім того, встановити і завантажити на телефон його можна абсолютно безкоштовно. Далі все, що потрібно – слідувати підказкам, які з'являються на екрані. Просто потрібно скопіювати всі контакти, які в майбутньому планується перемістити. Після завершення копіювання в обов'язковому порядку необхідно активувати свій обліковий запис в "Яндексі". Щоб завершити весь процес, потрібно виконати ряд простих дій: Встановити на новий телефон додаток і увійти в свій аккаунт, де вже є вся збережена інформація. Вибрати розділ під назвою "Переїзд". Можливо, програма запитає секретну комбінацію, яка буде заздалегідь відправлена у вигляді смс або електронну пошту. Це потрібно для того, щоб підтвердити реєстраційні дані. Як тільки додаток завершить процес експорту, на екрані з'явиться повідомлення.

Способи копіювання контактів без інтернету

Якщо модель телефону не дуже стара, то, швидше за все, перенесення і копіювання контактів за допомогою сім-карти або карти пам'яті цілком можливі. Насправді процес не займе багато часу, якщо чітко виконувати приписи інструкції.

Копіювання і перенесення інформації за допомогою SD-карти

Необхідно виконати наступні дії: Зафіксувати карту пам'яті в старому телефоні. За допомогою основного меню потрібно скопіювати контакти або перемістити їх на карту пам'яті. В безпечному режимі витягти зі старого телефону карту пам'яті і встановити її на новий пристрій. Вибрати в основному меню телефонної книги "Імпорт контактів" і почекати, поки процес завершиться.

Як перекинути контакти з телефону на сімку?

Щоб здійснити копіювання за допомогою ідентифікаційного модуля абонента, для початку необхідно зі старого телефону експортувати всю телефонну книгу. Потім відключити старий телефон, вийняти з нього сім-карту і вставити у новий гаджет. Як перекинути контакти з сим на телефон? Для копіювання збережених даних необхідно перейти в налаштування телефонної книги і здійснити імпорт інформації.

У чому недолік копіювання контактів через сім-карту?

Якщо згадати той час, коли мобільні телефони тільки з'явилися, то вже тоді можна було легко вирішити питання про те, як з телефону на телефон перекинути контакти допомогою сім-карти. Тому цей спосіб можна прирівняти до класичного і перевіреним методом, який завжди спрацьовує. Якщо інших варіантів немає, нічого не залишається, як перекинути контакти з телефону на сімку. Незважаючи на те що використовувати цей спосіб вкрай легко, тут є один недолік. Телефон дозволяє транслювати тільки певну кількість символів, тому після передачі найчастіше імена виявляються ніби недописаними, і доводиться виправляти все в ручному режимі.

Як з телефону на телефон перекинути контакти: сучасні способи

Більшість просунутих користувачів, які звертаються з технікою на ти, насправді використовують ще більш прості способи перенесення даних. Як правило, вони не мають на увазі застосування навіть USB-кабель. Якщо технічні пристрої оснащені такою функцією, як Bluetooth, то в такому випадку все, що потрібно - це синхронізувати пристрої і передати дані з одного телефону на інший. Вся процедура займає мінімальну кількість часу, так і помилки тут допустити просто неможливо. Єдиною мірою обережності, яку повинен дотримуватись кожен власник новомодного гаджета, є встановлення програми виключно з перевірених джерел. Варто розуміти, що нешкідливим побічним ефектом стане поява рекламних банерів або встановлення непотрібних додатків. Однак досить часто за ними маскуються троянські віруси, які буквально кидають техніку на очах.
Цікаво по темі
Як додатки перемістити на карту пам'яті? 3 дієвих способи
Як додатки перемістити на карту пам'яті? 3 дієвих способи
Багато власників сучасних гаджетів намагаються всіма силами розширити пам'ять у своєму пристрої. На жаль, 4-8 ГБ вбудованої пам'яті не вистачає
Як відновити контакти на sim-карті? Деталізація дзвінків за допомогою оператора мобільної мережі
Як відновити контакти на sim-карті? Деталізація дзвінків за допомогою оператора мобільної мережі
Спробуємо розібратися, як відновити контакти на sim-карті, що для цього потрібно, і які інструменти підійдуть найкраще.
Як перенести контакти з Gmail на Gmail? Інструкція. Пошта Gmail
Як перенести контакти з Gmail на Gmail? Інструкція. Пошта Gmail
Якщо користувач заводить новий електронний ящик, то, швидше за все, він йому потрібен під якусь конкретну задачу, наприклад отримувати розсилку з
Як відв'язати телефон облікового запису Google: кілька способів
Як відв'язати телефон облікового запису Google: кілька способів
Як відв'язати телефон облікового запису Google? Зробити це можна безліччю способів: деякі передбачають повне видалення облікового запису, інші