Як встановити "Ватсап" на комп'ютер: інструкція

785 0 Новини високих технологій

«Ватсап» - популярний месенджер для мобільних пристроїв і стаціонарних комп'ютерів. Розробники створили всі умови, які можуть влаштовувати користувачів смартфонів, так і користувачів ПК і ноутбуків. Ви можете встановити зручний додаток на телефон. Можна встановити «Ватсап» на комп'ютер і використовувати зручний функціонал і інтерфейс, створений спеціально для ПК. Давайте розберемося в способах інсталяції.

Як встановити "Ватсап" на комп'ютер: інструкція

Всі способи

Ви можете скористатися двома методами, які дозволять вам спілкуватися через месенджер на комп'ютері:
 • Встановити «Ватсап» на комп'ютер через емулятор операційної системи Андроїд.
 • Інсталювати офіційне додаток.
 • Розглянемо обидва варіанти у вигляді покрокового керівництва.

  Офіційне додаток для ПК

  Ви можете піти простим шляхом і скористатися офіційним ресурсом розробників для завантаження дистрибутиву:
 • Відкрийте браузер і перейдіть на офіційну сторінку WhatsApp.
 • У правій частині сторінки натисніть кнопку «Завантажити для Windows». Якщо у вас операційна система Mac OS X, клікніть на кнопку нижче з відповідним підписом.
 • На ПК почнеться завантаження інсталятора. Його розмір не менше 80 Мб, залежно від версії. Щоб встановити «Ватсап» на комп'ютер, інсталятору доведеться докачати деякі файли з сервера.
 • Запустіть завантажений дистрибутив.
 • Після установки вам необхідно авторизуватися за допомогою вашого мобільного пристрою. Користуватися месенджером без реєстрації зі смартфона буде неможливо. У вікні «Ватсап» буде відображено QR-код, який потрібно просканувати за допомогою камери смартфона.
 • Відкрийте програму WhatsApp на телефоні і перейдіть в розділ WhatsApp Web через меню.
 • Наведіть камеру на QR-код на екран монітора і зачекайте, поки система визначить ваш аккаунт. Таким чином ви можете авторизуватися в свого облікового запису без використання логіна і пароля.
 • Тепер ви знаєте, як встановити «Ватсап» на комп'ютер безкоштовно російською мовою і почати ним користуватися. Багато цікавляться, яким чином можна скористатися звичним інтерфейсом мобільного додатка на ПК. Нижче ви побачите відповідь.


  Як встановити "Ватсап" на комп'ютер: інструкція

  Установка через емулятор

  Перед тим, як встановити «Ватсап» на комп'ютер без телефону, необхідно завантажити емулятор операційної системи Андроїд. Його можна знайти на офіційному ресурсі розробників. Відкрийте посилання в будь-якому браузері і натисніть кнопку «Завантажити». Рекомендується відключити сторонні програми для збільшення швидкодії емулятора. Особливо в тому випадку, якщо ваш комп'ютер не може похвалитися великим об'ємом оперативної пам'яті. Після завершення завантаження запустіть інсталятор і слідуйте вказівкам інструкції – прийміть ліцензійну угоду, вкажіть директорію для програмних файлів і дочекайтеся закінчення розпакування.
  Як встановити "Ватсап" на комп'ютер: інструкція
  При першому запуску емулятора необхідно дочекатися первісної налаштування віртуальної машини. Як і будь-який пристрій на Андроїд, BlueStacks вимагатиме провести звичні установки – вибрати мову, авторизуватися через обліковий запис Google. Ви не можете створювати новий акаунт, а скористатися, наприклад, поштовою скринькою з вашого браузера Google Chrome.

  Після проведення всіх налаштувань ви зможете встановити «Ватсап» на комп'ютер російською мовою з мобільним інтерфейсом:
 • На робочому столі емулятора клацніть по іконці Play Store – повноцінний магазин додатків, через який встановлюються всі програми та ігри на смартфони під управлінням Андроїд.
 • У пошуковому рядку введіть WhatsApp.
 • Перейдіть до програми та натисніть на кнопку «Встановити».
 • Після закінчення завантаження ви зможете знайти іконку месенджера на робочому столі емулятора.
 • Як встановити "Ватсап" на комп'ютер: інструкція

  Як користуватися?

  Тепер ви знаєте, як можна встановити «Ватсап» через емулятор і користуватися месенджером з допомогою звичного інтерфейсу. Також ви можете зареєструватися з комп'ютера саме через емулятор. Однак для цього вам все одно знадобиться номер мобільного телефону.
  Запустіть програму через Bluestacks і введіть свій номер у відповідне поле. На ваш телефон прийде СМС-повідомлення з кодом підтвердження, який ви повинні ввести на комп'ютері. Після цього буде створено обліковий запис в WhatsApp. Зверніть увагу, що в такому разі одночасно користуватися одним аккаунтом на ПК і смартфон не вийде – такий варіант доступний тільки для офіційного додатку WhatsApp для стаціонарних платформ. В іншому, через емулятор вам буде доступний весь функціонал мобільного додатку.

  Популярі новини
  Загрузка...