Новини високих технологій
» » Як вийти з "Ватсапа": поради та інструкції

Як вийти з "Ватсапа": поради та інструкції

23-10-2017, 17:27
1 173
Як вийти з "Ватсапа"? Відповідь на це питання повинен знати кожен сучасний користувач. Адже WhatsApp використовується багатьма. Це зручний, сучасний і надійний месенджер. Запускається він на мобільних платформах. Але як вийти з програми?

Інтернет

Зробити це пропонується різними способами. Наприклад, можна відключити Інтернет-підключення на телефоні. Тоді всі програми, підключені до Мережі, деактивуються.
Щоб відключити Інтернет на телефоні, потрібно: Відкрити головне меню смартфона/планшета. Зайти в "Налаштування", виберіть Wi-Fi. Перевести перемикач в положення "Вимкнено". Але це тільки початок. Якщо не знаєте, як вийти з "Ватсапа", нижче є ще рекомендації.


Без відключень

Немає бажання відключатися від Мережі при виході з досліджуваної програми? Радимо вчинити інакше, а саме - негайно завершити роботу WhatsApp на телефоні. Робиться це так: Зайдіть в налаштування девайса. Відкрийте розділ "Диспетчер програм". Виберіть "Ватсап". Натисніть на функцію "Завершити". Готово! Через кілька секунд користувач побачить, що WhatsApp закрився. Нічого важкого або незрозумілого.

Від повідомлень

Як вийти з "Ватсапа"? Іноді користувачі просто не хочуть отримувати постійні повідомлення про повідомленнях. Їх можна відключити. Запропонована інструкція призначена для Айфонів. Виглядає вона так: Натисніть на кнопку Home. Зайдіть в "Налаштування". Клацніть на WhatsApp. Відвідайте розділ "Повідомлення". Переведіть всі перемикачі в положення "Вимк.". Біля них загоряться червоні індикатори. Ось так легко і просто користувач може відмовитися від постійних повідомлень "Ватсапа". Метод працює безвідмовно. Але з програми при подібних обставинах людина не вийде.Тільки для Андроїда

WhatsApp messenger, що працює на різних платформах. Як вийти з "Ватсапа" на Андроїд? По-перше, можна скористатися будь-яким з раніше перерахованих прийомів. По-друге, завдання допоможе вирішити спеціалізований софт. Для виходу з WhatsApp на Android необхідно: Завантажити та встановити Hide Status. Відкрити відповідну програму. Встановити вказівник біля пункту "Оффлайн". Зберегти зміни. В месенджері теж можна приховати свій статус. Для цього потрібно увійти в "Аккаунт" - "Приватність" - "Статус".

Комп'ютери

Як вийти з "Ватсапа" на ПК? Щоб зробити це, потрібно мобільний телефон з досліджуваним месенджером. Інструкція по виходу має наступний вигляд: Відкрийте WhatsApp. Натисніть на "Налаштування". Пункт меню розташовано праворуч внизу. Клікніть по "Web/Комп". Виберіть функцію "Вийти зі всіх комп'ютерів". Здійсніть підтвердження процесу. Готово! Тепер зрозуміло, як вийти з "Ватсапа" з тих чи інших пристроїв. Остання порада, яку дають користувачам - це видалення месенджера. На практиці такий метод майже не застосовується.
Цікаво по темі
Як користуватися Whatsapp: інструкція
Як користуватися Whatsapp: інструкція
Whatsapp - самий популярний месенджер в світі на 2017 рік. Після його релізу з'явилася купа наслідувачів, які намагаються повторити успіх донині, але
Як WhatsApp видалити контакт: поради та рекомендації
Як WhatsApp видалити контакт: поради та рекомендації
WhatsApp - сучасний месенджер, який завоював серця багатьох абонентів. Він дозволяє за допомогою мобільного ...
Що означає в WhatsApp одна галочка, а що - дві?
Що означає в WhatsApp одна галочка, а що - дві?
При роботі з популярним месенджером "Вотсап багато користувачів задавалися питанням, що значить в WhatsApp одна галочка і дві галочки. Дана функція
Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації
Як додати контакт до WhatsApp: поради та рекомендації
WhatsApp - сучасне і зручне додаток, придумане спеціально для обміну повідомленнями. Воно отримало ...
Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
Інструкція, як видалити контакти з "Ватсапа" раз і назавжди
Іноді в житті сучасної людини настає момент, коли всякі настирливі особистості починає йому набридати ...
Що таке "Ватсап" і "Вайбер? Який месенджер краще вибрати?
Що таке "Ватсап" і "Вайбер? Який месенджер краще вибрати?
Ви дізнаєтеся, що таке "Ватсап" і "Вайбер", як використовувати ці програми, і якими функціями вони володіють.